Ką tinginė veikė šiandien?

2009-03-31 | 23:12 | This is the Life
31

Šiandien atsikėliau gana vėlai (geriau net nesakysiu, kada) ir nušuoliavau į “Panoramą”. Nuėjau į solerkę, pagėriau kavos su drauge, nusipirkau svarstykles, špaklės ir dar vieną raudoną nagų laką į kolekciją (jau išbandžiau). Kodėl raudonas, o ne pvz., žalias? Nes daugelis bernų labiausiai mėgsta būtent raudonus nagus, todėl raudonai lakuoti nagus yra mūsų kaip ir prievolė. Aišku, Jūs galit ir vapšie nesilakuoti nagų – man mažiau bus konkurenčių. Tokiu atveju turėtumėt skipinti kitą pastraipą.

Kokį raudonio atspalvį aš renkuosi? Geriausi būna ne per daug tamsūs (nu tie, kur beveik bordo), matiniai lakai. Jie atrodo gaiviai, saldžiai ir jais nulakuotus nagus norisi suėsti. Tačiau prie elegantiškiesnio įvaizdžio geriau imti levesnį – tamsų atspalvį. Lakų su blizgučiais pirkti nepatariu (jie šiek tiek nupigina vaizdą), nors porą kartų buvau ir ant gerų užtaikiusi:

tinka

“Panoramoje” ieškojau batų, bet aišku, nieko neradau. Normaliausi mūsiškėse parduotuvėse – (kaip ir kiekvieną sezoną) “Tommy Hilfiger” (nors jie kasmet vienodi, tik su nedideliais pakeitimais) ir “Miss Sixty” (nors daugelis kolekcijos batų šiemet – kažkokie basanoškiniai). Šitų firmų batų turiu daugiausiai.

Mano nuotaikos – jau visiškai vasariškos. Noriu skrybelės, naujo bikinio ir į pliažą. Rytoj bandysiu užsirašyt į “Impulsą”. Ką man rekomenduotumėt išbandyti? Noriu kažko naujo, todėl step ir pilates – nesiūlyti. Kačialkės čiuju irgi nenoriu, bet bbž.

O dabar sudarinėsiu balandžio 10-osios vakaro programą, nes iš Milano grįžta viena mano geriausių kekšių (draugių).

P.S. Want.

Kodėl man šiandien skauda šikną?

2009-02-28 | 23:05 | This is the Life
28

“Nebepageria, matyt, žmogus. Visai nualinai jį.”

Krč, kaip mane užpisa tos parkės su alkoholiu (kad negalima po dešimtos jo pirkti). Kur tai matyta? Kažkur po devynių sėdim mes, mergos, kiekviena savo chatoje, puošiamės. Ir bl nei viena negali nuvaryti į pardą nupirkti vodkės, nes nespėja mol. O laikas tai bėga. O gerti tai reikia! Na, bet po to kažkaip sutvarkėm tą reikalą ir galų gale gavom tą savo išsvajotąjį “Absoluto” butelaitį. Vakarą pradėjome viename gimtadienyje, Trakų gatvėje, priešais barą “BoBo”. Prisimenu, kad ten buvo labai dušna. Beje, kažkuriuo momentu, kai mums pritrūko sulčių, ėjome jų nusipirkti būtent į “BoBo”, nes “šalia nėra parduotuvių”. Litro kaina – 35 Lt. Prabangiąsias sultis taupėm užgerdami vodkę “Redbuliu”.

Tūsų pasiūla buvo gan skurdi. Tiesą sakant, nevyko visiškai nieko padoraus, apart Milligano “Mulen Ruže”. Bet aš žinojau, kad tokia lokacija man sukels gilią depresiją, todėl vakarėlį ramia sąžine tiesiog skipinau. Gal ir išsipisinėjimas, bet kas gi man gali uždrausti išsipisti (atsiprašant)? Žodžiu, nusprendėm varyti į “Supadevynias”. Kadangi nieko įdomaus tenais neišvydome (neskaitant girtuoklių ragaujančių guminius blynus), nukeliovome “Sattos” link. Kai atvarėm, sienas ramstė du hiphoperiai, apsitempę kandonkėmis ir žiūrėjo vienas į kitą lyg norėtų vienas kitam padaryt ką nors intymaus. Nes paprastai “Sattoje” veiksmas prasideda tik paryčiais. Todėl neilgai trukus dalis mano kompanijos pradėjo nuobodžiauti. Kelionė į “Makdonaldą” atseit turėjo numalšinti jų skausmą. O štai aš nukeliavau prie baro.

Po to barą perkėlėm laukan – gėrėm vodkę iš plastikinių puodelių eidami peškom atgal į “Supadevynias”. Tos kelios stiklinės, matyt, ir buvo didžiausia mano klaida aną vakarą. Vakarėlyje neužsibuvau, nes staiga prastai pasijaučiau. Namo grįžau po trijų (man tokie stebuklai nutinka itin retai).

Šiandien ryte mane pažadino telefono skambutis – “Einam išgerti cepelinų?” Atsisakiau, nes išlipusi iš lovos vos sugebėjau susipilti stiklinę vandens. Kiek vėliau mane pradžiugino ne eilinis vaizdas veidrodyje – pasirodo, grįžusi namo aš netgi sugebėjau nusiplauti tūsinį make-up. Tokie dalykai mane ištinka taipogi itin retai. Tikriausiai buvau tokia girta, kad net pamiršau, ant kiek tinginė aš iš tikro esu. Netrukus atradau dar vieną “dovanėlę” – mėlynę ant viršutinės kairiojo šiknos žando dalies. Iš kur ji atsirado, istorija nutyli, bet galiu pasakyti, kad šiuo metu išgyvenu lengvą skausmelį.

“Beje, kad šikną skaudėtų iš tikrųjų, siūlau suvalgyt tailandietiškų čili pipirų.”

P.S. Šiandien sėdžiu namie po lengvo šopingo “Panoramoje”. Pirkau striukę, tašę ir picą išsinešimui.

“Tau, žiūriu, tik kad papezėt. Pezėk per miegus. Palik online mikrafą.”

2009-02-12 | 02:35 | This is the Life
12

“O, žiūrėkit, kas pragydo. Tikrų tikriausia sūka skiauterėta paleistuvė. Tėvo pinigų plautuvė.”

Šiandien pavariau nedidelio krizinio ubagų šopingo “Panoramoje”. Nusipirkau marškinius fainus violetinius (tuoj parodysiu, minutėlę) ir, kaip visada, kažką juodo. Nes juodų drabužių niekada nebus per daug. Ypač šiuo sunkiu krizės laikotarpiu, kai didžioji dalis perspektyvaus jaunimo kaip aš netrukus pradės lankytis iš bado mirštančių giminačių laidotuvėse. Net ir “Style.com” mums praneša apie pavasarį atslenkančius kažkokius ten “depression chic” trendus.

“Gerai. Paimsiu ir tašę. Iki šimto štukių bet ką paimsiu tau, dukra. Kad tik PRAVDA kitais metais būtų tavo.”

Tikiuosi! Nes aš to verta… ar kaip ten.

Po to variau į naują vyninę prie mokytojų namų – visai nieko. O rytoj varysiu į prieštaringai vertinamo klubo atidarymą. Nu “Rollerio” to. Tai norite pasakyti, kad aš viduj turėsiu varinėti su rolikais? O galima galbūt be jų apsieiti? Ar čia mol privaloma? Aš asmeniškai sergu kojų angina ir nesu niekur riedėjus plius-minus dešimt metų. Na ir šiaip, aš gi negaliu judėti, kai mano skrandyje kas nors yra (refliukso pasekmė). O pračekinti baro turinį juk būtina. Pačekinti, įvertinti, palyginti, suvaryti gal netgi. Pagalvojau, kad būtų visai neblogai ir kokią sportyvną aprangą rytoj įvaldyti. Gal netyčia imsiu ir užsimanysiu pabūti viena iš babes on wheels. Pažiūrėsim. Vienžo, meet me at the bar!

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook