“Aš tai nelūšiu, kol negausiu pusryčių.”

2009-08-03 | 03:05 | This is the Life
03

Iš pradžių pažiūrim šitą. Ahahahaha. Užsiprenumeravau momentaliai.

Kažkaip prisiminiau Paris Hilton.

Pagaliau (į vakarą) man pasidarė kažkiek ramiau po žavingų “panele.lt” komentarų (“delfi.lt” stilizacija), todėl dabar galiu imtis savo neatidėliotinų darbų – lovos klojimo ir kavos gėrimo.

Bet iš pradžių privalau trumpai apžvelgti, kurie komentatorių išminties perlai man įstrigo labiausiai. Man asmeniškai, Įdomiausia buvo tai, kad atsirado tokių naivių mažvaikių, kurie įsivaizduoja, jog aš su jais klube kažką nepadoraus kadaise Picture 3išdarinėjau (gal net laižiausi!). Tik jie kažkaip primiršo, jog su tokiais aš nelabai galėčiau dalintis anei selėmis, anei lova. Kodėl? Nes mane (kaip paaugliams bebūtų dėl to skaudu) visada traukė, traukia ir trauks TIK VYRESNI. Minimum – penkeriais metais (čia jau tragišku atveju). O tokie (sąlyginai) subrendę žmonės tikrai nesilanko minėtame portale ir juolab ten nekomentuoja. Todėl man peršasi įvairios išvados. Be jokios abejonės, po šių savo žodžių laukiu, kol anie mieli ponai ATSIKIRS – mes laukiame piktų komentarų bei daiktinių įrodymų (sex tapes, nude pics etc.). Tinka ir šiaip NUOGIRDOS.

Reklamos pertraukėlė. Kadangi šiomis dienomis mano blog’ą lanko kelis kartus daugiau žmonių nei įprastai, esu priversta numesti jiems tam tikrus linkus:

Va šitas labai įdomus ir šitas, eik tu sau, irgi koks geras. Aišku, dabar kaip tik atėjo pats tinkamiausias momentas įsidėti savo nuogą nuotraką, bet gal tiek jau to. 🙁

Dar aš sužinojau, kad esu apsupta priešų ir šiaip įvaraus plauko nedorėlių, kurie manęs ne tik NEMĖGSTA (na, turbūt nėr tokio žmogaus, kurį visi mėgtų), bet ir NEKENČIA. Ir galbūt netgi naktimis fantazuoja apie tai, kokiu būdu mane nužudys (tarp kitko, prieš pusmetį ar daugiau turėjau tokių grąsinimų)! Tačiau aš jau senokai susitariau su šventu Petru, kad vieną gražią dieną jis mane ims ir pražudys lėktuve.

Kalbant apie lovos klojimą, turiu pripažinti, jog patalynę keičiu jau antrą dieną (paskutinį sykį, rodos, užtrukau visą savaitę) – DALIMIS. Mano nuomone, šį sunkų fizinį darbą turėtų atlikti vyrai. Na, o kadangi mano gyvenime tokio nerasta, tai ir lovos reikalams tenka klotis sunkiai.

Vis tik nusprendžiau, kad klojimus pabaigsiu rytoj.

Ai, šiandien ieškojau naujos nuotraukos savo Facebook’o page’ui. Bet nieko gero neradau. Tik porą :D:

ProMädchen

main

Negaliu išsirinkti.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook