Psichologija TAU

2009-08-07 | 04:02 | UFB pataria
07
Tavo vardas:
jauciuos kai dura
Dėstyk: *
krc kazkokia nesamone, as taves nepazistu, bet kiek skaitau tavo bloga, ciuju galetum man patart, (atrodo lyg kreipciaus i psichologe:D) ka daryt jeigu mane visi uzpiso? kaip nekreipt demesio i visokius debilus, nu trumpiau sakant: kaip reik bent jau apsimest, kad nerupi ka sneki kiti! 😀 nu tipo kai akivaizdziai matai, kad apie tave pyzdelina ir blt nesinervuot del to! 😀 aj bet blt ciuju neimanoma! 😀 o taip noretus pasakyt: UZSIPISKIT jus visi blt! aj dar galim liaudiskai issireikst: kaip neimt visko i sirdi? a tau iseina? man tai ne, todel nervuojos blt! 😀

Taip noriu miego, bet atsakysiu (nes vis tiek ketvirtą valandą žadėjau pažadinti Ukrainoje sėdintį draugą).

Jeigu tave visi užpiso, tai yra pirmas požymis, jog tau reikia nuo visų pailsėti. Tam idealiai tiktų kaimas, sodyba arba miškas, bet aš turiu įtarimą, kad tave nelabai traukia prie gamtos (nuojauta). Tokiu atveju idealiausia būtų paatostogauti užsienyje KUO TOLIAU (Naujoji Zelandija?) Tačiau šioje vietoje mano nuojauta kužda, jog nerastum tam lėšų. Vadinasi, padėtis išeities neturi. 😀 Teks kęsti ir labai stipriai! Arba išsioperuoti širdį, nes nelabai tikiu, kad kas nors išeis ją turint. Neįmanoma taip vat IMTI IR NEBEIMTI Į ŠIRDĮ – po shchiuchyemu veleniyu!

Kai matai, kad apie tave pizdėlina, privalai pasitengti nekreipti dėmesio, nes jiems, sūkoms ir turgaus boboms, gi dar smagiau matyti, kad tu nervinies – “neveltui pletkinam”. Todėl jeigu nesugebi nesinervinti vardan savo pačios ramybės, nesinervink tiesiog jiems NA ZLO.

Man tas kartais išeina, kartais neišeina, bet visada greitai praeina. Nu, ką. Mano laikas baigės. Saldžių!

“Turi mane ir gana.” – Lietuva.

2009-07-19 | 03:09 | This is the Life
19

3684972061_9f9016e510

Metas kraustytis į Naująją Zelandiją. Ar tik ne ši šalis šiuo metu gali pasidžiaugti sparčiausiai pasaulyje augančia ekonomika? Skaičiau kažkur. Dar vienas anos šalies privalumas: Naujoji Zelandija – labiausiai nuo Lietuvos nutolusi šalis (tai mane džiugina, nes esu suinteresuota kuo mažiau užuosti jaukų mielų namų kvapelį). Šitie du džiuginantys faktai nustumia Sidnėjų į antrą vietą (po Oklando).

Aišku, reiktų kažkur įterpti ir svajonių miestą Niujorką, bet mano horoskopas teigia, kad į šį miestą Mergelės ženklui naudingiausia būtų kraustytis mažiausiai po poros metų. Kadangi užaugau gilias lietuviškas tradicijas puoselėjančioje šeimoje, tikėti astrologinėmis nesąmonėmis man yra kaip ir įgimta. Todėl tenka ieškotis alternatyvų. O pasilikti nuobodžioje tėvynėje šiuo momentu man neatrodo kaip viena iš opcijų.

Niekada negalėjau pasigirti dideliu pareigingumu, vet vis tik jaučiu šiokią tokią pareigą pabaigti mokslus. Tačiau tikrai nemanau, jog ši maloni smulkmena – neišsprendžiama. Žodžiu, nenustebkite iš manęs sulaukę siurprizų, nes aš (kaip nutylėti mėgstantis žmogus) greičiausiai iškrėsiu ką nors nepranešus. Visada taip darau – daug šneku, bet svarbiausio taip ir nepasakau. 🙂

Ai, dar vienas minėtinas dalykas: Vilnius jau seniai nebegali pasigirti netikėtomis gražių bernų apraiškomis. Man atrodo, kad Lietuva kaip drąsi šalis paprasčiausiai nepabijojo gražiųjų tautiečių išmėtyti po svietą, kai kuriuos netgi apgyvendinti Nachujaus planetoje, o likusioms Vilniuje merdėti mergelėms mainais pasiūlyti nei daug, nei mažai – paprasčiausiai užsipisti. Kitaip tariant, apmąstyti savo galimybes Pietų Europos gyventojų glėbiuose.

Picture 41

Vaizdinėje medžiagoje aprašyti keliai, atrodo, žada nemažai posukių. Aišku, dar vertėtų pakalbėti ir apie realias galimybes, bet aš bijau ir nenoriu prisišnekėti anksčiau laiko. Todėl geriau patylėsiu. Bet galimybę, kad neišdegs visiškai niekas galime lengva rankos mostu imti ir atmesti. Blogiausias variantas būtų toks: išdegs, bet labai trumpam. Tačiau man tai neatrodo, kaip kažkokia parkė, nes aš juk nieko neprarandu. Blogiau nei yra tikrai nebus.

Dabar pereisiu prie visiškai kitos temos, kad jau čia užsišnekėjau šiandien. Aš galvoju, ant kiek žmonės rimtai priima tai ką aš kalbu/rašau (?). Dabar čia neseniai supratau, kad labai mažai kas žino, kas iš tikrųjų dedasi mano galvoje (“Tavo galvoje dirba kinai batų fabrike.”). Man lyg ir patinka daug ko neparodyti, bet vis tik giliai širdyje (cha cha) aš tikiuosi, kad tie net ir neparodomi dalykai yra pakankamai akivaizdūs ir sveiko proto apilnkiniai nesugadintu regėjimu juos tikrai pamatys. Bet pasirodo, kad ne (“Nes jūs, durnele, esate gera aktorė.”). Kai kurie mandagūs cinikai netgi drįsta man suteikti “Mis Arogancijos” titulą.

Picture 34

Marshall: She does not have the “Crazy Eyes”!
Ted: You just can’t see it because you’re afflicted with “Haven’t Been Laid In A While Blindness”.

P.S. Aš nuolatos pisu protą, bet niekada nemeluoju.

Sakiau!

28

Relationships are so yesterday.

Dating culture is dead – instead, young New Zealand women are regularly getting drunk and cruising around in packs looking for men to have sex with.

They are reported to have an average of 20 sexual partners, double that of their Australian and British counterparts and almost three times the global average of seven.

Čia per visą gyvenimą ar kaip suprasti? Ahaha.

If the first-up sex wasn’t any good women weren’t prepared to waste their time progressing the relationship.

Of course. Jie čia aprašo lyg tai būtų kažkoks keistas reiškinys. Bet juk taip ir turi būti. Kam gaišti laiką? Na, kartais galima duoti ir second chance, atsižvelgiant į pirmo karto aplinkybes (pvz., girtumas).

P.S. Man rodos, šiandien pagaliau baigiau savo long-term & long-distance relationshipą su čipsais. Mano meilė baigėsi. Teko juos mesti už borto (trečdalį pakelio į šiukšlyną).

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook