FML

2009-12-14 | 06:37 | This is the Life
14

29n7878

Aš ir vėl neturiu nuotaikos. Kodėl, bl, kodėl?! Taigi viskas OK! Mane tiesiog nervuoja viskas pasaulyje ir man negalima bendrauti su žmonėm. Jūs visi tokie nefaini.

Ką veiksit per Naujaką? Aš tai nežinau ir nenoriu žinoti, nes man kažkaip vienodai rodo. Tą patį galėčiau pasakyti apie savaitgalius, Kūčias, Kalėdas ir kitus “nepraleistinus” įvykius. Man NERŪPI. Man rūpi tik mano interesai. Aš galėčiau išvis nieko neveikti, kol nesusitvarkysiu kelių man rūpimų dalykų. Apie kitką susikaupti nelabai gaunasi, tai ir tūsai tokie…

Važiuot į Lietuvą pas tėvus irgi nenorėjau. Mintis apie tėvynę man kelia depresiją. Vaizduotėje imu matyti pilkai juodą Vilniaus oro uostą iš keliasdešimties metrų aukščio. Ir tas miestas toks mažas atrodo. Ir visi žino, kad kur benuskristum, niekur nebus taip pilka kaip virš Lietuvos. Aš noriu skristi toli toli. Nežinau net kur. Nachui tikriausiai.

Aš noriu būti turtinga ir neturiu ką apsirengti. Vaikštau basa, nors batų (skirtingai nei vyrų) daugiau nei kojinių. Von reikia tuos senus skudurus mest, mes juk moterys.

Man taip liūdna, o mane džiugina tik tik už nugaros esantis nešvarių indų kalnas. Laukiu kada jie ims pūti. Vis kažkokia pramoga.

Man baisu.

“Tu darai apskaičiuotai gerai, o ne iš aistros.”

2009-09-13 | 05:17 | Bullshitism, Gyvenimo tiesa
13

Statistika, parodanti, kur pasaulyje daugiausia lietuviško funky jaunimėlio. TOP 10 mano blog’ą lankančių šalių:

Picture 10

Kai kurie komentatoriai man čia ne per seniausiai skundėsi, kad “neberašai apie Vilnių – uoj, uoj, kaip negerai”. Geriau pažiūrėkime, kiek turiu skaitytojų savo dabartinėje gyvenvietėje:

Picture 11

Na, na, tai  žiūriu, nemažai čia Jūsų Londone…? (ne retorinis)

– Nu, bet tu tai vis tiek maladiec – prasisuki bilekaip. Randi fuck buddies*, randi darbus. Nu, netgi geriau nei tam j*banam “Sex and the City”. Ir tašių bei batų randi.Picture 9
– Hahaha. Nu ne. Nerandu darbų, nes nelabai ieškau. Bet iš ko pragyvent tai randu ten kažką.
– Ai, tai čia kaip atlygis už gerą seksą? Ar darai kažkur cepelinus take away?
– …

Manyčiau, kad tą fuck buddies temą kažkada greitu metu reiktų aptarti plačiau. Kaip manote? Bet man kažkaip nesigauna kalbėtis tokiomis temomis – susigėstu aš kažkodėl. Imu raudoti, raudonuoti ir panašiai. Kitas dalykas – niekada nedarau to, ko man kažkuria prasme daryti neapsimoka. TAI ČIA KAIP TIK TAS ATVEJIS. Ahaha.

Picture 21

Kaip jau minėjau “Facebooke” ir tikriausiai “Twitteryje“, mano papai kažkodėl sumažėjo. Turiu pripažinti, kad mane labiau nervina ne pats sumažėjimo faktas, o tas dalykas, kad dabar neturiu sau tinkamų lifčikų – dabar jie yra pustusčiai. O be to, svorio aš kaip ir nenumečiau (kas būtų pateisinanti priežastis). Nu, ten nebent koks kilas arba du (ant manęs nesimato, vienžo). Tai gal čia simply nuo kiekvieno papo po kilą nukrito? Jesus. Telikas šiuo metu rodo Britney Spears – Womanizer.

*Honestly, nesu didžiausia šio skambaus pavadinimo fanė (nes jame pabrėžiamas seksas). Man kaip šventam žmogui (dar ir prie filologijos) labiau prie širdies – “friends with benefits” (nes jame pabrėžiama draugystė). Realiai, tai tos sąvokos netgi nėra visiškai identiškos. Bet geriausia – to nevadinti tiesiog niekaip. What for? (ne retorinis once again)

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook