“Kas neėda, tas nevalgo.”

2009-09-21 | 20:29 | This is the Life
21

Kaip aš nenoriu į Vilnių (būsiu ten greitu metu). Jau dabar galvoju apie tai, kaip smarkiai tingiu grūstis į oro uostą be takso. Be to, dvi dienas turėčiau praleisti pūdama paskaitose. O neakivaizdininkams, kaip žinia, ten reikia pūti dar ir ilgai – nuo ryto iki vakaro. Aišku, džiugina tik tai, jog paskaitų lankymas nėra privalomas, tad jei staiga pradėčiau alpti iš nuobodulio, visada sėkmingai, be niekieno nepasitenkinimo (na, tikiuosi), galiu palikti auditoriją. Ir šiaip man turėtų būti langų, nes aš gi išilaikius ten kažką esu. Žodžiu, Cozy, aš ateinu!

Kaip bebūtų keista, bet šiandien iš Vilniaus pusės aš sulaukiau tokio nuostabaus pasiūlymo, kurio atsisakyti būtų mažų mažiausiai kvaila. Bet aš nesuvirpėdama vis tiek renkuosi Londoną. Klausimas, ar aš būčiau UK, jei tas pasiūlymas man būtų pateiktas… na, kad ir vasaros pradžioje. Nors tai nelabai įmanoma dėl tam tikrų aplinkybių ir šiaip man jis tik todėl ir buvo duotas, kad jau sumaniau išvykti PASIŽMONĖTI. Anyway, tas pasiūlymas yra ±amžinas, todėl jei kada nors per klaidą sumanysiu grįžt į Lietuvą, būtinai jį priimsiu.

Anyway, šiandien mane viskas pripisa, neturiu nuotaikos totaliai ir t.t. Čiuju viskas dėl to, kad naktį beveik nemiegojau, o tik varčiausi debiliškai. 7 ryto jau stovėjau kasoje, nes NORĖJAU KO NORS SKANAUS – lol. Tingiu viską. Dienos, kai neišsimiegi, visada būna sušiktos, nes nenori nieko veikt, o miegot irgi negali. Nugalabysiu tuoj ką nors – prisiekiu. Reikia gal trenkti tam stalui pagaliau.

Btw, ką lietuvės manekenės gali veikti sekmadienį Brick Lane su kažkokia Fashion Week’o papke ar panašiai (+ juodi rūbai ir špilkos, of korz). Anyway, simpatiškoji mergaitė (turbūt išgirdusi, jog kalbu lietuviškai) paklausė manęs, kaip sekasi. Žodžiu, norėjau pasakyti, kad labai miela sutikti normalų lietuvį užsienyje, o ne kokį treninguotą lopą.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook