Dantys

2015-07-20 | 22:50 | Bullshitism
20

Šiandien ryte bandžiau rašyt fiction istoriją, kurios pradinis veiksms vyksta odontologijos kabineto laukiamajame. Atsitraukus nuo kompo, mane ėmė persekioti DANTYS.

Prieš kelias dienas man nulūžo priekinio danties gabaliukas. Net ne danties, o seniau darytos estetinės plombos dalis. Šiandien atkreipiau dėmesį, kad jis gerai apsidildino ir jau kurį laiką manęs neerzina. Iš to džiaugsmo nusiunčiau dantų nuotrauką draugėms, kad pasigrožėtų. Likimo ironija, kad pasimaivius, po kokios valandos beėdant pietus, nuo danties nutrupėjo dar mažas gabaliukas. Tai neigiamai paveikė mano nuotaiką – atėmė porą balų. Iš aštuoneto į penketą su puse. Nusiminusi ir be poros milimetrų savo kūno, patraukiau namo, kur sutikau jauną moterį, iš kurios mes nuomojamės chatą. Klausia ji mūsų – „Ei, o jūs iš Lietuvos?“ Sakom, kad jo. Sako: „Geras, nes aš va kaip tik gintarą iš Lietuvos importuoju“. Toliau papasakojo, kam čia skirta. Ne šiaip papuošalams, pasirodo. As it turns out, Meksikoje labai populiaru gintaro karolius pirkti vaikams, kuriems byra pieniniai dantys. Tipo pain relieff ar kažką. Jie tuo tiki, kaip ir daug kuo. Kadangi nesu nei supermama, nei šiaip mama, tai šitos pasakos nebuvau girdėjusi. Tai prie progos sakau, jei jau prakalbom apie dantis, gal žinot gerą dantistą… Ne, ne, ne odontologė ji. Šiaip padės, nes pati darėsi tokią pačią danties procedūrą.

Pagūglinau apie tuos gintarus. 😀 LOL LOL. „Amber teething necklaces“ vadinasi.

Žiurkių karai/воспалительный процесс

2009-05-02 | 01:25 | This is the Life
02

img_0267Labas vakaras.

Kaistančios ausys mums nori pranešti apie apkalbas. Tačiau man daug įdomiau, kokią naujieną skelbia kaistantis žiurkės snukelis. “Jūsų organizme vyksta uždegiminis procesas. Kovoja dvi stiprios jėgos. Žiurkės vs. kiaulės.” Naiviai viliuosi, jog laimės pirmosios, bet kaip pasakė kažkoks niekam nežinomas mokslininkas senovėje “prispaudus reikalui, aš galiu būti ir kiaulė”.

Laikraščius ir toliau margina recesinės ašaros, tačiau nuo šiol jas gražiai papildo new age myžimas apie sveikatą. Teko girdėti apie lietuvį, ant dienų nusipirkusį vaistų už šimtą litų, kad apsisaugotų nuo Meksikos negandų. Nes negandos slepiasi viename iš transatlantinių skrydžių lėktuvų.

“Nuveškite mane į darbą. Prašau labai labai.” – taip rėkė žydas bėgdamas paskui vagoną. Na, bet nėra to blogo, kas neišeitų į kiaulės gripą.

picture-33

Man beveik patinka, kad “Skaipas” turi editinimo funkciją. Tokios neturi MSN’as. Todėl mes ir naudojam visi “Skaipą”. Kad “gražią žiurkę” be didesnio vargo paverstume “graužančia žiurke”.

picture-31

Dar aš mėgstu gerti kavą vakarais, bet vis tiek pastaruoju metu iki penkių ryto nebeišsėdžiu. Ir šiaip greičiau pavargstu. Ar tai dėl Lietuvos pusėn papūtusio šilto vėjelio? Nu tipo, karštis ten gi vargina ir panašiai. Va todėl šiltuose kraštuose žmonės mažai dirba. Va todėl mano buvusi grupiokė emigravo į Egiptą ir nebenori grįžti tėviškėn. Nes dabar ji atvaro į darbą penkioliktą valandą, o devynioliktą kaip štykas jau čiuožia gerti prakaituotais šaligatviais. Gyvenimėlis, blt. Bet man tinginystė dar nerūpi ANT TIEK, kad leisčiau savo jaunas dieneles babajų kompanijoje. Apie litovcus, žinoma, irgi patyliu, tačiau mane visgi labiausiai domina būtent šios šalies piliečiai. Kažkas sakė, kad geriausi būna maišyti. Tik neašku, ką ten su kuo maišyti reikia. Gal kaimą su miestu? Tik nesakykit, kad sumaišę gauname Vilnių.

O mokytis tai sekasi sunkiai. Ačiū, kad klausiate.

——–>More coffee.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook