M as in Moliūgas

15

Mūsų namai yra girdėję visko, oi tikrai visko, ko nėra girdėjusios Jūsų namų ausys: potencialių muštynių šnaresį; kaimynės pagalbos šaukimą gaisro metu, kuris buvo sukeltas nerangiai naudojant nagų lako valiklį; baltos substancijos atsitrenkimą į seniai nevalytą, kažkiek lipnų, stalą, kai snargliai nosyje dėl neaiškių priežasčių yra pernelyg apdžiuvę, sudarydami apsuginę sieną su užrašu “bandyk dar kartą”. Na, galėčiau vardinti ir vardinti.

Kai beveik mieganti nubėgau į tualetą, į mano klausos aparatą netikėtai atsitrenkė kažkoks keistas daiktas. Pletko formos. Priėjau arčiau, apsiuosčiau. Pagalvojau, kad man visai patinka tas turgaus aromatas ir užėjau. Šnekėta buvo apie meilę, o toliau tingiu pasakot.

P. S. Originally, postas turėjo būti apie tai, kad esu labai nepatikli: nepasitikiu nei kitais, nei savimi, o apie pasitikėjimą tokiomis “aukštesnėmis materijomis” kaip – amžinybė, laikas, meilė, moliūginės karietos galiojimas po dvylikos ar Metadroninė prūcha – vapšie jokios kalbos negali būti.

P. P. S. Dabar pamaniau, kad gal nelabai gerą pavyzdį parinkau su tuo Metadronu. Reikėjo imt kokius ratus gal. Mat ratai gali sukelti ir meilę, ir ką tik nori. Apgaulingo. O štai Metadronas kaip tik paragina burną spjaudytis atvirumu. Atvirumu, kuris visada tupi ant liežuvio galiako kaip sausas kosulys. Lyg ir nori kosėt, lyg ir nieko iškosėt negali. Ką aš žinau, sirupus reikia gerti, kad išspjautum tą šūdą. Nusės dar ant plaučių bjaurybė. Uždegimas po to bus.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook