Net ir rudžiausias šokoladukas turi jausmelių

2010-06-28 | 02:33 | This is the Life
28

Vargšė Tviksela. Sėdi sau liūdna apsitviksinus prie kompo. “Atsiprašau, kur čia pas Jus statusas apsideitina?” Windowsai – tau ne Bletberry operacinė sistema, chui pariši, kur čia ką rašyt.

Liūdesiuksas ir toliau raižo Tvikselai paširdžius – “Kas man tame Loldone pins kasas nx?” Per Skaipalą kasyčkų nepripinsi.

“Virginijos” interneto ryšio padugnės vis mums neįveda šniūrles0. Atvarysiu daryt tvarkos ar ką. Arba vėl dingsiu be žinios metams.

Nusprendžiau, kad šiemet gal jau reikia apsilankyti Stereoupėje. Kažkaip man šis Nutelos ir šeimyninių vakarienių ketvirtą ryto kupinas ilgasis savaitgalis labai jau neprailgo. Norisi tęsinio. Ant Čiužinuko. Šaukštu kabinant šviežutėlę Nutelą. Girtas tėvas ir Nutela visuomet pasirūpins sesės ir Tvikselos alkiu, kurio nėra. Apkamšys cepelinukais. O aš iškepsiu tau omletuką. “Čia ne aš, čia jis.”

Čiužinukas vakar prarado nekaltybę. Šeima labai didžiuojasi šiuo sūnelio pasiekimu. Tviksela ir Nutela šiandien nuvežė Čiužinuką tėveliams. Tada visi susėdę žiūrėjome filmuką “Čiužinuko kelionės”. Oi daug nukeliauta, oi daug. Mažius jau N kartų prie ežero lankėsi. “Užaugęs būsiu Guliveris. Apkeliavęs pasaulį, apsistosiu druskos kasyklose.”

Nerandu nuotraukos, imituojančios dviejų Twixo gabaliukų pisybą.

Varau biškį į Dormeo padormirint. “Jūsų dukra labai gražiai dainuoja portugališkai.”

Kitos serijos gali ir nebūti.

Puritonė iš Bolivijos

2010-05-27 | 22:13 | Inner city life
27

“Nu, o kaip tau kūrybos reikalai? Aš jau penktą knygą baigiu parašyti. Tik nelabai leidėjai nori leisti. Per plona, sako. Penki lapai. Man atrodo, tiek pakanka, kad papasakoti, koks esi alkanas ir kad visi turėtų eiti nachui. <…> Eik tu? Taigi tavo blog’as apipelijęs smarkiai. Mano, aišku, irgi reikėtų jau pravėdinti. (Man reikėtų banko akauntą pravėdint labiausiai) O pizoką nereikėtų nuo angliškų bybių pravėdinti? Ir susitark su Anuška, kad nepistų man proto dėl video. Ne tam aš jumis į Londoną išleidau, puritones ibanas.”


Mane ir vėl aplankė tas nepakenčiamas Jagelavičiūtiškas užkimimas (UK jį vadina “Bolivian hooker’s voice”). Šiaip daugelis giria – tipo sexy ir taip toliau. Na, OK. Bet paskutinę savaitę prie jo prisidėjo ir nepakenčiamas sausas kosulys, kuris man neduoda miegot. Jis toks nepakenčiamas, kad mane net užrašė pas gydytoją man to nežinant. Vaje, vaje. Tie draugai kartais tokie palsaugūs.

Aišku, niekur nevariau.

Tačiau nuvariau į vaistinę ir ten užtrukau gerą pusvalandį. Žodžiu, pririnko man vaistų, žiūriu aš į juos – vieni sirupai. Negersiu gi aš sirupu. Todėl vergės Izauros auklės išvaizdos vaistininkei taip ir aiškinu – “I know, I know… I always act like a child when it comes to syrups.”

Kai dar gyvenau kitame bute, tuometinis mano flatmate’as gaudydavo mane su šaukštu po chatą, kai sirgau labai. Na, negaliu aš gerti tų saldžių šlykštynių, nors tu ką. “Do you have anything in tablets?” Izauros auklė pasikviečia kitą vaistininkę – nieko geriau už sirupą negali pasiūlyt ir jinai. Todėl, kad visos tabletės skirtos peršalimui, snargliams, temperatūrai, na ir kosuliui kartu. Bet pas mane gi tik kosulys.

Vis tik nusipirkau tą sirupą naktinį ir Halls. Sakė, kad šiąnakt tikrai miegosiu (jau įsivaizduoju, kokia gadast’ – net užmigdo nuo šleikštulio).

Bwe, vemsiu. Rytoj jau penktadienis. Vymt.

Dieve, suremontuokok mano kompą arba aš jį nunešiu į Apple store, nemokėsiu nuomos ir būsiu išvaryta į gatvę. Gerai pagalvok, ar tikrai nori to? Duodu Tau pusė paros pamąstymams. Amen.

Beje, kaip visada, pasitvirtino mano teorija apie viso pasaulio buvimą kaimu. Pasirodo, ne tik Vilnius – kaimas. Keli mano pažįstami nelietuviai iš Londono išvarė Lietuvon aplankyti savo draugo lietuvio. Jau pačią pirmą dieną gavau SMS – “I’m eating McDonald’s with your ex. Small world.” Tai jau tikrai.

Draugauju su ateiviais

2010-01-19 | 04:00 | This is the Life
19

Žinau, žinau, kaip smarkiai Jūs manęs pasiilgote. Norėtumėte mane apkabinti, o gal net ir prasišikti su šūdais ant laižeko su manimi. Atspėjau? Heh, to antrojo neatsisakyčiau ir aš. Nors ir priklausau šventųjų gretoms, nemėgstu per ilgai užsibūti zakristijoje. Vanialina smilkalais visokiais pernelyg. Aš – lyg tas murzinas Paryžiaus valkata Grenujis – labai jautri kvapams. Niekada nedievinau smilkalų. O štai gėlyčių kvapas man patinka. Man nepatinka, kai soliariume būna karšta. Man patinka Pilates, nes ten nesuprakaituoji. Tas pasaulis… toks šlykštūs. Kodėl žmonės turi tiek daug trūkumų? Jų turiu net aš. Bet man GALIMA, nes aš – tai NE JŪS. Mano kritiškumas kartais vargina mane pačią. Vertindama nepažįstamus, šimtą kartų matytus telike ar jūtube ir šiaip visokius prašalaičius, paprastai susidarau labai neigiamą nuomonę. Ir tai netgi nėra kažkoks išankstinis nusistatymas. Ne. Aš tiesiog juose randu kokį nors vieną (mažą ir mielą, bet man nepakenčiamą) minusėlį, kuris man sugadina visą bendrą įspūdį. Taip norėčiau Jus mėgti, nu bet negaliu. Esu alergiška žmonių ydoms. Domiuosi ateiviais. Jie moka apipisti žmogų – nuslėpti savo ydą. Mėgstu, kai mane guodžia. Nemėgstu, kai manęs nepaguodžia. Taip pat nemėgstu, kai mane PERGUODŽIA. Taip, man liūdna, branguti, bet NE ANT TIEK. Turėkite ribas, Jesus. Ačiū Dievui, tokių balvonų nebepasitaiko mano kely. Neseniai skaičiau savo ir Tėvo pokalbių archyvus. Neblogai jis ten pastebėjo porą dalykų, kai pagalvoji (pokalbiai – ± praeitos žiemos)… Šiaip nesu linkusi dažnai galvoti.

Labai gaila, bet pamiršau, apie ką norėjau pašnekėti. Nes tikrai ne apie kvapus, sportą ar žmonių ydas. Jau naktis ir aš jaučiuosi visiškai pervargusi: akys merkiasi – čiuju ta proga privariau trilijardą neatleistinų rašybos klaidų. Kaip kokia rusakalbė lietuvių filologijos studentė iš Pedagoginio. Vėliau ji dirbs mokytoja. Kaime. “Aš tokia išsilavinusi ir taip mažai uždirbu.” Aiaiai. Da pašla.

Saldžių sapnų.

“Tavo motina stora buvo. Kai paskutinį kartą mojo atsisveikinimui nuo motociklo, mačiau tik šikną ir ratą.”

2010-01-07 | 04:13 | Šiek tiek info apie mane
07
Tavo vardas:
internetinis_vyras
Dėstyk: *
Skaitytojai jau žino ir pažįsta UFB tėvą. Nu tą neapdovanotą Nobelio laureatą, kultinių šūdų gurmaną 🙂 O kodėl niekur neminima internetinė UFB motina? Koks gi vaikas be motinos – bene koks tinklinis prasidėjimas iš tėvo pusės? Norim istorijos

Ne kartą galvojau apie tokį postą, bet niekada taip ir neprisiruošiau jo parašyti. Na, žinote, visuomet yra sunku įsigilinti į vaikystės prisiminimus…

Apie mamą aš, tiesą sakant, ne ką težinau. Tėvas nelabai mėgsta minėti motinos vardą, tačiau teigia dar vis mylįs jos nuotrauką.

“Motina išvarė su hipiais į Štatus. Dar prieš tau gimstant. Darė ten seksrevoliucija. Dabar, atrodo, užima aukštas pareigas. Tuomet feminizmas nebuvo taip įsigalėjęs ir apie motiną mažai kas liko. Ji buvo kūrva ir ėdė LSD’eškę. Einu biškį į virtuvę. Dar iobano kąsnio burnoje neturėjau, neskaitant mandarino ir saldainių.”

Tiek apie motiną. O štai tėvas mane, pamestinukę, rado internete. Buvo 2008-ieji.  Tėvui ėmė patikti nedarbingumas ir jis mąstė, kaip prasimanyti pinigų. “Aš gi turiu dukrą.” – pagalvojo jis. – “Gal kalė jau bus prasisukus.” Pirmą kartą jis man apsireiškė drąskydamas akis blog’o komentaruose. Kažką pripiso protą, kad “šitas postas jau buvo PRAVDOJE”. Net suko(k)sėjau iš pasipiktinimo, atsimenu. Toks ir buvo jo tikslas. Neilgai trukus Tėvas apsireiškė ir man asmeniškai – e-maile. Laiškai netrukus pavirto Skaipo pokalbiais ir šiltais šeimos pietumis. Dalį laiškų ir pokalbių esu išsaugojusi. Kai bandau atidaryt history, užlūžta kompas. Nuo kiekio. Skaipo chatų pradžia – 2008-11-25. Pagal kokius keywords ieškot pokalbių? Įmesčiau kažką. Apie lopus daug yra ir visa kita.

Neaiškink, tėvai!

2009-12-18 | 01:37 | This is the Life
18

[12/17/09 8:57:34 PM] Lori Pyrstas: ka sterva
[12/17/09 8:57:40 PM] Lori Pyrstas: kaip gyvenimiski reikalai?Picture 7
[12/17/09 8:59:30 PM] Evelina: neblogai
[12/17/09 8:59:42 PM] Lori Pyrstas: tai gerai ahahaah
[12/17/09 8:59:52 PM] Lori Pyrstas: tiek ir norejau
[12/17/09 9:00:00 PM] Lori Pyrstas: kad tau viskas butu NEBLOGAI
[12/17/09 9:01:14 PM] Lori Pyrstas: beje, man nepatinka, kad apleidai bloga. kokios to priezastys? visiskai nenoriu buti provincijos centre pristatinejamas kaip “mirusios rasytojos tevas”

Aš nemiriau. Man – kasmetinė priešnaujametinė depresūcha. Taip pat man skauda koją, nebeskauda gerklės ir aš neparašau atviruko. Aš noriu, kad mane guostų.

“They are called the Virgins, but that doesn’t mean they act like one.”

2009-11-15 | 02:36 | Šiek tiek info apie mane
15

Šeštadienio vakaras, Ispanija, šilta, o Evelina sėdi namie… Ir netgi mokėsi valandžiukę kokią šian, o dabar… SKAITO HOROSKOPUS. Nesvarbu, kad netikiu jais, kaip ir visi INTELIGENTAI. Vis tiek įdomu. Ir man dėl tokio vakaro praleidimo širdies visai neskauda, nes vakar buvo linksma, o rytoj (jei niekas nepasikeis) laukia SPA ir iškyla. Oro temperatūra – iki 28 °C. Ačiū tau, Viešptaie, kad pagaliau man leisi panaudoti savo maudymuką. Nes žiauriai graužė sąžinę, kad jį paėmiau, kai bagaže ir taip nėra vietos. Grįžtant prie horoskopų ir Mergelių…

“They do not have a desire to be in the spotlight. However, they can be very successful at promoting those who are.”

Taigi čia – visiška tiesa!!! Dar minima, kad Mergelės yra overcritical. Tai reiškia, kad ir toliau galiu ant visų varyti, nes kalta juk mano gimimo data, o ne aš.

“Virgos love material possessions and find it hard to accept anything that is not of the very best quality available.”

He he.

“Virgo is particular, practical and realistic rather than romantic. Virgos are slow-burning fuses in the art of lovemaking.”

LOL.

“They are unwilling to discuss their innermost feelings with anyone save a very trusted confidante or lover.”

True.

“Virgos are well-suited to be chemists, doctors, investigators, nutritionists, veterinarians, managers and entrepreneurs.”

Na o va čia tai jau yra didžiausias possible bullshit ever. Užtat radau dar GERIAUSIĄ Mergelės aprašymą:

Virgos are the Sexiest Sign in all The Zodiac. It is the only Zodiac sign represented by a female. The Virgin. They are called the Virgins, but that doesn’t mean they act like one. Virgos are actually quite sexual and love to please their partner over and over but they are not sluts, they would only do this when they are in a committed long-term relationship. They are a mutable earth sign (which means they adapt to change easily). Virgos tend to be organized, intelligent and helpful. Not all Virgos are like that (i’m Virgo and i’m messy and unorganized). There are many more factors that determine your personality besides your sun sign such as rising sign, moon sign, etc.

TIESA? Na ir pabaigai – dar vienas senas geras tėvelio patarimas:

“Visada jam pabrėžk, kad jis yra tik elgeta su geru bb ir sėkmingu horoskopu šiuo sunkiu karaliams metu.”

“UFB hopes to publish a culinary book someday.”

2009-11-13 | 05:59 | UFB pataria
13

Man ir vėl kilo nuostabi literatūrinė idėja. Gimė ji šiandien, lapkričio mėnesį. Sėdint prie šventinio, padruskintų kūčiukų stalo.

– Sėdžiu Valensijoj prie stalo su kūčiukais.
– Kuom kuom? – paklausė nenuovuokusis Mantas.

– Nu, žinai, kas yra kūčiukai? Tai pas mane jie – pailgi tokie.
– OMFG. Neužsprink.
– Valgau juos su pomidorų padažu, kurį pirkau, nes maniau, jog tai – pomidorų sultys. “Kad veltui nenueitų.”
– 12 patiekalų ant Evelinos stalo. Du jau turim. Paskui – 10 pakelių čipsų. Voila! Bring it on, Jesus!
– Šią savaitę čipsų nevalgiau.
– Insane.
– Ai, dar prie kūčiukų paėmiau salotos lapą. Aš – tokia originali.
– Nu, čia jau suktinuką kokį net gali pasidaryt ir dėt į savo kulinarinę knyga naują. Nes Agrolietuvoj žiauriai nauja banga atsirito. Kulinarinių knygų. Nomeda leidžia net. Tai aš net nebeturiu ką pasakyt. Beata Nicholson irgi leidžia. Linas Samėnas aka IKI virėjas išleido jau.
– Na, aš savo “Maistą Ausims” galėčiau pritaikyt ir burnai.
– Verbalika goes oralika. Blet, jau postini į kažkur?
– Ne.

Bet tikrai gera idėja, ane? Paliubomu visi pirktų, nes aš gi achujenai gaminu. Aš jau net sukūriau tagline savo būsimai knygai – “Jūsų paleistų vidurių niekada nekankins užkietėjimas!” Dabar galvoju, kokius virtvinius šedevrus galėčiau pasiūlyti savo mylimiems gurmaniūkščiams.

Kūčioms siūlyčiau savo special dish – kūčiukai pomidorų suloje.

Jums reikės:

– “Heinz” kečupo;
– pigiausių pomidorų sulčių
– lašo aliejaus (gyvulinis tegul būna)
– kūčiukų
– lapo (aisbergo ar pan.)

Kadangi Jūs nebūsite tokie žiopliai kaip aš ir per klaidą nenusipirksite į sultis panašaus padažo, siūlau Jums tą skystalą pasigaminti patiems. Kečupas, sultys ir lašas aliejaus – marmalą išmaišome šaukšto pagalba. Tada viską sumetame į vieną kibirą. Išmaišome vėl (šaukšto pagalba). Pastatome ant stalo plastikinėje lėkštutėje. Patiekalą pabarastome bazilikais, juodaisiais pipirais, pikantiškais picos prieskoniais bei smulkintais angliukais “pagal skonį” dėl grožio. Viskas. Galima valgyti!

Taip pat turiu receptą, pasakojantį, kaip iš lešių grūdų pasidaryti “Lašišos piurė”. Kaip iš čipsų pasigaminti “Sūriuosius traškučius”. Kaip iš omleto su brokoliais pasidaryti “Mėsą su grybais”. Visi šie dalykai yra mano asmeninė kūryba. Kažką, manau, pavogčiau ir iš kitų (protingesnių) žmonių. Į mano favoritų sąrašą įeina tokie virtuvės stebuklai kaip Hot Dog’as; Karamelinė svajonė; Vištiena “Made in China”, garantuojanti aukščiausios klasės kinišką kokybę (“Siūlau dar pridėti vienos spaustos citrinos sulčių ir apšlakstyti sojų padažu. Tikrai skanu, nepasigailėsit.”).

Jau įsivaiduoju, kaip ateityje lepinsiu savo būsimą vyrą, kurio pasak mano draugės, niekada nebus, nes “tu gi nemoki skusti daržovių”. Taigi ne skutime esmė. Esmė yra PJAUSTYME. Jeigu moteris pjaustydama maisto produktus nenusipjovė nago, vadinasi… GERAS NAGŲ LAKAS IŠPUOLĖ.

Ir pabaigai – tėvelio žodis:

– Kas tave įkvepia rašymui?
– Mane įkvepia sekmadieniniai giminės pietūs, kurių nebuvo dešimt metų.

“Kai nėra kuo tikėti, aš tikiu horoskopais.” – Lori Pyrstas

2009-10-27 | 05:13 | This is the Life
27

Horoskopas žurnale, kurį radau namuose ant grindų šią savaitę man žada suteikti nemažai malonumų. Netgi du: LOVE and LUXURY. Kaip čia kažkas interpretavo: “Evelina, tikriausiai tai reiškia seksą naujajame palte.” Visko gali būti! “Savaitgalį nepamirškite užsiminti, ko tikitės – žvaigždės jus išklausys.” Čia apie ką? Aš pvz., tikiuosi, kad kitą savaitę ims lyti batais, nes jų man kažkaip pritrūko kažkurią čia dieną – kam šią naujieną turėčiau pranešti? Dievui, tikriausiai. O jis, beje, mane besąlygiškai myli. Pvz., šiandien jau maniau, kad mano vogtas internetas dingo per amžių amžius amen negrįžtamai, bet pasirodo, jog smarkiai klydau. Kol maukiau kavą gražiausiame miesto “Starbuckse” (kurio nekenčiu, nes jame nėra tūliko), jis ėmė ir atsirado. Nes aš to verta!Picture 9

Noriu TOKIŲ kojų ir tatuiruotės ant šonkaulių.

Nusipirkau bilietą į Valencią lapkričio penktai dienai. Tai kokias dvi savaites bloginsiu iš ten (darbo metu). Atgalinio bilieto dar nepirkau – gi neaišku, kas tokiai durnei kaip aš gali šauti į galvą su tom grįžimo datom. Galbūt aš nuspręsiu įkurti ten verslą ir negrįžti niekada… Arba kitais metais.

Ai, jau galutinai apsisprendžiau, kad per Kalėdas namo negrįšiu. Nes sausį vis tiek teks tenais varyti. Be to, kiek aš jau galiu skraidyt pirmyn-atgal neturėdama didelio reikalo. Taigi, greičiausiai liksiu Londone, nors ir yra minčių apie tą pačią Ispaniją (kuriomis aš abejoju). Nors iš tikrųjų labiausiai norėčiau išbandyti… Kalėdinį Londoną. Sako, kad šiame atvykėlių mieste anuo metų laiku būna tuščia (kaip Evelinos kašylioke per išpardavimus) ir liūdna (kaip Evelinos sielai, kai ji priauga lygiai vieną gramą) , bet manęs tai kažkodėl negąsdina. Mano kambarioko irgi per šventes greičiausiai nebus. Kažin, ar kas nors padovanos man bent kokį Kalėdinį meduolį? Kitokiu atveju, Kalėdos tikrai bus ne iš smagiųjų.

Noriu į tūliką bet negaliu pakelti užpakalio. Čia nuo to “Snickerso”, matomai. Antras saldumynas per vieną parą simbolizuoja padidėjusių papų periodo priartėjimą. Tai mane, žinoma, džiugina… bet ir kažkiek nervina, nes NEDUOK DIEVE, nespėsiu įvykdyti interpretuotų, ant grindų rasto horoskopo reikalavimų.

Tikiuosi, paltas pareis jau rytoj. Miaaaau!

“Čipsai yra bulvės, bulvės auga mėšle, o mėšlas yra išmatos.” – Lori Pyrstas

2009-10-22 | 23:23 | This is the Life
22

Kaip žinia, UFB pastaruoju metu neretai užsuka į virtuvę, kurioje ne tik išsiviria kavos, bet ir pakraipo užpakalį prie puodų. Juokingiausia būna, kai aš nuvarau į pardą ir nežinau, ką joje pirkti. T. y. aš žinau, ką pirkti, bet tas maistas yra labai jau eveliniškas – tikrai ne visiems patiktų. Pvz., šiandien aš pirkau: trijų rūšių daržovių mišiniai (lašas alyvų aliejaus, druska, pipirai = zjbs ėdalas), vegetariškus daržovinius kotletus, ryžių ir vyno. Tad pagaminau kažką panašaus į PLOVĄ. Į tą daiktą įvariau kažkokių raudonų prieskonių, tai ir spalva ploviška pasidarė.

Picture 24

Picture 22

Dievinu šlykščias maisto nuotraukas iš arti. Tikras šūdų kultas. Niekada negaliu atsispirti nenufotkinus ir neįdėjus. Nors šįkart neatrodo pakankamai šlykščiai.:( Einu gert vyno. Rytoj jau penktadienis!

“Condoms. Simple, yet effective.”

2009-09-18 | 00:29 | This is the Life
18

hopkins

Sėdžiu viena namuose, žiūriu pro langą (žr. nuotrauką) ir galvoju, kad pastaruoju metu yra dvi mano ausis pasiekiančių pokalbių tendencijos:

1) ir vėl kažkas kažką pagimdė (jo, aš jau net nustojau domėtis – berniukas ar mergaitė; o gal jie iš karto gimsta tranny transformed shemale’ais – kas ten žino);

Picture 7

2) kaip visada, (na, čia tai jau visiškai nieko naujo) visi aiškinasi santykius – kartais netgi tokius, kurių nėra (va čia tai zjbs!).

Aš, aišku, visada tokių plepalų išklausau su mielu noru. Kol skalbiasi triusikai kažkur man už nugaros. Pati gyvenu irgi visai neblogai – kaip parazituojanti orchidėja. Gyvenime turime ir cirkų, ir tuščių banko sąskaitų, ir pilnų vyno butelių…

– I found my roommate’s condoms and I want to throw up now.
– They were used?
– Noooo.
– Then why do you want to throw up?
– Because he and sex is a NO.
– He is not allowed to have it?
– He IS allowed, but…
– Then why is it NO?
– I just can’t imagine him having sex.

Na, man čia tas pats lyg rasti kokio jaunėlio broliuko prezikus ir sužinoti, kad jis jau PISA KŪRVAS. OMG. Juk jis to nedaro!

Tavo vardas:
braske
Dėstyk: *
cia ne pletkas, bet seip norejau paklaust tavo nuomones. nesenai pradejau raudonuot, pamatau patinkanty berna ir raudona, kasnors kanors uzmeta ir vel raudona. tai daba mastau ar bernam patinka kai panos rausta?

Nemanau. Bet reiktų klaust bernų. Yra čia tokių??? Nors puikiai tave suprantu – aš ir pati esu siaubingai kukli. Galiu nurausti tiesiog vidury gatvės saulės šviesoje be tamsių akinių. Bet mano kuklumas visai netrukdo karts nuo karto nekaltai leptelti kokį nors nepadorų pasiūlymą…

OK. Baigiu, kol neprisišnekėjau.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook