Nori daugiau ausų maisto? Skaityk toliau!

2012-04-03 | 16:40 | INTERNESTING
03

Kaip žinia, dabar vyksta “Login” apdovanojimai, turintys neįtikėtinai durną balsavimo sistemą – iš to pačio kompiuterio galima balsuoti kasdien!

Siūlau pabalsuoti už mano FB puslapį:

http://www.login.lt/apdovanojimai/nominacijos?id=624

Laimėti, aišku, be šansų. Ne dėl to, kad vėlai įdėjau, o dėl to, kad visokie troliai jau turi po 6 štūkas balsų. Seubaz.

Kadangi kaip visada esu dosni, už aktyvų balsavimą siūlau kai ką mainais. Mano pasiūlymas toks: jeigu peidžas laimės (o laimėti yra šansas tik vienas iš milijono), pažadu, kad kaip ir seniau, rašysiu naujus postus mažiausiausiai penkis kartus per savaitę. Neblogas dylas, huh?

O šiaip už ką dar balsavot? Kaip jums apskritai šitie apdovanojimai?

Besikeikiantiems blogeriams – baudos

2009-06-11 | 18:20 | This is the Life
11

Pasirodo, balandžio 23 dieną vyko kažkoks ten forumas pavadinimu “Internetinė lietuvių kalba: iššūkiai, galimybės, perspektyvos”. Aišku, aš apie tai nė neužsiminčiau, jei ten nebūtų paminėtas mano blog’o vardas. Ir jį ištarė ne šiaip koks prašalaitis, o mūsų gerbiamas metų interneto žmogus ( 😀 ), žurnalistas, politikos apžvalgininkas bei bloger’is (manęs niekas neprivers vartoti žodį “tinklaraštininkas”) Artūras Račas. Labai nustebau, kad apie forume aptartas Lietuvėlės problemas niekas nesiteikė man papasakoti, nes lyg ir buvo kam. Bet pasirodo, kad nutylėta sąmoningai, nenorint manęs gąsdinti: “Teoriškai tave net aš galiu paduot į teismą ir tu liktum su krūva baudų.” Bet aišku, aš viską atkapsčiau pati savo mėgstamo “Google” produkto pagalba.

A. Račas pavyzdžiu pateikė keiksmažodžiais prisodrintą ištrauką iš populiaraus tinklaraščio “Maistas Ausims” (www.maistasausims.lt) įrašo. Pranešėjas klausė forume susirinkusiųjų – Žurnalistų etikos inspektoriaus Rimo Gudaičio, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkės Irenos Smetonienės ir kitų – ar pateiktasis tekstas formaliai “yra žiniasklaida, ar ne”.

Man šitoje vietoje kliūna tik vienas dalykas – kodėl kaip pavyzdį pasirinko būtent mano blog’ą? Juk jų yra tiek daug ir dar baisesnių (čia tai grožis ir gėris, palyginus). Su daug tragiškesne lietuvių kalba, tais pačiais keiksmais (kurių vartoju ne tiek jau ir daug), siaubinga skyryba (nekalbant jau apie tuos rašytojėlius, kurie net tarpų nesugeba sudėti teisingai). Na, bet kaip sako Antanas B.: “Džiaukis – Račas skaito tavo blog’ą.” Nu, jo. Ai, ir dar labai įdomu, kokia ištrauka buvo pasirinkta.

“Blog’ai nėra žinių kanalas. Tai – saviraiškos priemonė. Tai – second life’as, o ne žinių atkartojimas tikslesne forma. Aš gi neskaitau Račo triedalų, kurie paremti atseit TIKRĄJA ŽINIA, kurią norėjo ŠMĖKLOS NUO MŪSŲ NUSLĖPTI. Be to, pagrįsta paties vaizduotės sukurta versija apie tiesą.”Lori Pyrstas)

Norėdama likti objektyvi (vaje, kaip žiniasklaidiška) aš apklausiau keletą žmonių.

“Kai kurie metų interneto žmonės smarkiai klysta manydami, jog blog’o forma yra naujas transliuojamų subjektyvių žinių kanalas. O juk tai viso labo – tik saviraiškos forma. Siūlau tokiems žinių transliuotojams kaip Račas grįžti konkuruoti www naujienų sferoje.” Lori Pyrstas)

“Pradės kalbajobai dar pist protą kaip rašyti savo asmeniniame puslapyje? Tai gal dar SMS tegul uždraudžia siųsti be nosinių ir užrašų knygutėse rašyt su kableliais.” (© valstybės tarnautojas, didžėjus, tėvas Antanas B.)

“Kol smarkiai gėriau, įvyko kažkoks slaptas kalbininkų suvažiavimas. Jame buvęs ištikimas Pakso pakalikas, silpnavalis žurnalistinis menkysta rėžė kalbą. Ir rėžė ne šiaip sau, o rėžė iš širdies ir be saiko. Kalboje citavo mano per šimtą kilometrų nutolusią tolimąją mūzą Eveliną. Ar gražu, aš klausiu. Ar gražu?” (© Jonas Jonka)

“Yra dvi stovyklos. Paskaityk popx, kodėl jis nevarė į Loginą – čia visiškai aišku. Tai tegul nemano, jog jų ten erdvė reikštis yra ahujet, o mes nebeturime kur, nes MOL ESAME FILOSOFAI IR NEMĄSTOM APIE VERSLĄ. Nes visi turi ėsti bulves ir mąstyti apie SEO. Racionalai pisa protą humanitarams, nieko neraukia ir nori blog’o formą paversti savo kišene su SEO ir GOOGLE.” Lori Pyrstas)

“Tu ir esi tas niekas, kuris yra VISKAS.”

2009-06-05 | 02:37 | This is the Life
05

picture-34“Login 2009” konferencijos užkulisiai. Kriauklėje rastas nedidelis kiekis narkotinių medžiagų. Įtariamoji – boba kažkokia juoda. (sukos.lt nuotrauka)

Daug nekalbėsiu apie “Loginą”, nes visa mūsų miela blogosfera (nekalbant jau apie Tviterius, Blakes ir Feisbukus) ir taip zyzia vien tik apie tai. Bet šita tendencija tikrai pasibaigs po kokios paros. Tačiau kol dar nesibaigė, reikia gi vargšus Lietuvos interneto/blogosferos ateitimi nesidominčius internautus pradžiuginti kokiu nors akiai mielu šūdu – pvz., mano paruošta apklausa.

Mes čia su drauge vakar kažkaip užsidiskutavome apie nekenčiamus dalykus. Reikia ir su Jumis aptarti šį reikalą. Aš tikrai puikiai suprantu, kad Jūs galbūt nekenčiat viso pasaulio, kaip ir aš. Bet aš turiu omeny ne tą švelnią neapykantą “daunas man vakar nepaskambino – dvesia lai jis greičiau”, o tuos dalykus, kurie mus nervina tiesiog NEREALIAI. Tada mūsų oda staiga pasidaro kaip žąsies, o rankos ima drebėti it epušės lapai. Neretai prireikia ir konsultacijos pas greitosios pagalbos asilus.

Mane šitaip veikia ČEPSĖJIMAS (ir siurbčiojimas). Ble, čia žiauru yra. Purto vien nuo minties. Nepernešu nuo vaikystės šito reiškinio. O ypač kai būna tokia situacija, kad negali užčiaupti žmogaus, nes mol nemandagu. Nu, ir valdaisi sau. Naxui mintyse siunti. Prakeiki. Papildomai dar ir į pragarą porą signalų nusiunti – “paimkite greičiau tą nusidėjelį man iš akių”. Aišku, per ilgai pasitvardęs žmogus gali po to netikėtai imti ir mesti kokią lėkštę į žemę. Bet šukės juk neša laimę, todėl px yra.

Ir šitą nuostabų garsą, žinoma, dažniausiai skleidžia mūsų brangūs naktiniai svirpliai. Na, tie kur naktimis dar ir knarkia – VYRAI. Bet knarkimas nėra taip baisu, nes tokiais atvejais aš arba pradedu žmogų žadinti rėkdama, arba tiesiog elegantiškai perpisu jam per veidą (“netyčia per miegus man čia taip gavosi – atsiprašaaaaau labai labai, zuikeli”). Bet kadangi seniai su vyru nemiegojau, tai kažkaip netgi nėra kur tos agresijos dėti. Paknarktų man dabar kas, tai pasmaugčiau turbūt. Mmm. Ko nepdarysi dėl minutės (žudynių) euforijos.

Trumpam nukreipsiu temą į “zuikelio” sąvoką. O kokie mažybiniai žodžiai dabar madoje? Mano nekenčiamiausi: zuikiai (nes pabuvau jau zuikiu VISIEMS ir taip), saulės (šitas man nepatiko niekada), kašarai (šitas irgi)… Net nežinau, kas zjbs, bet paliubomu reikia vis tiek kažkokį žodį vartoti, kad į vimdančias buities simfonijas įdėti bent kelias gražesnias natas. Vat princesė gal visai nieko būtų. Ar kokia karalaitė. Žodžiu, netraukia manęs prie gyvūnų, bet gyvatė gal ir sueitų.

Grįžtant prie čepsėjimo norėčiau paminėti dar vieną labai svarbų dalyką. Aš pastebėjau, kad patinkančio vyro čėpsėjimas nervina daug mažiau lyginant su šiaip kokio dauno. Man atrodo, tai vadinama MEILE. Taip pat meilė yra tada, kai žmona skalbia vyro kojines ir neužuodžia jų kvapo. Štai pvz., man skalbimo patirti taip ir neteko (tikiuosi, neteks).

Daug čia uždaviau klausimų. Stengiausi, taipinau, o dabar prašau į viską gražiai atsakyti komentaruose bei sudalyvauti apklausoje (dešinėje pusėje).

“Viską padaryčiau, kad būtum laiminga, bet prieš gamtą neisiu.”

2009-06-02 | 16:52 | This is the Life
02

Kažkaip po vakarykščio vynelio ir pan. šiandien net neturiu ką pasakyti. Kaip visada tokiais atvejais, naktį miegojau prastai. Kėliausi šimtą kartų ir išgėriau šimtą puodukų vandens. Taip būna tik nuo vyno ar man tik taip atrodo?

Ką rengtis į “Loginą”? Mes kažkaip su draugu šnekėjom, kad reik nuogai apsirengus varyti gąsdinti žmonių ir vaikščioti tenais su kokteiliu rankoje, bet gal tiek to. O kas iš Jūsų apskritai ten varo?

Liūdna man kažkodėl. Noriu naujų batų, tašių ir t. t. Kada jau pagaliau aš tapsiu turtinga (be šeicho pagalbos)? Taip nekenčiu šito skurdo, kurį turiu kasdien kęsti… Susirask darbą, susrask darbą. Jo, jo. Susirask vergo darbą ir ark už batų porą per mėnesį. Ir dar kelkis rytais – sveikatą pasigadink. Šiandien sapanavau, kad dirbu modelių agentūroje. Ar kad agentė modelių esu. Nu, kažkas tokio. Bet čiuju, Marijos žemėje nelabai yra tokių darbų.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook