Žemaūgiai storuliai, kurie nevalgo bulvių

2009-06-06 | 18:25 | Gyvenimo tiesa
06

Šiandien atradau, kad lietuvių vyrų vidutinis ūgis yra beveik toks pats kaip mano – 176,3 cm (2006 m.). Nu, atsiprašau. Gražu, naxui. Nykštukų šalis (kaip ir daugelis kitų). Tiesą sakant, mane visada stebina vyrai, kurių ūgis mažesnis nei 178 cm. Nes aš tada galvoju – kaip gi čia taip jie neužaugo vargšiukai (???). Bet po to pagalvoju, kad čia gal aš tiesiog GERAI UŽAUGAU. Daug košės valgiau vaikystėje, matyt.

Dar man labai įdomu, kaip veikia genai. Nes šeimoje (neturiu omeny visos giminės) esu šviesiausių plaukų ir smulkiausia – mažiausio ūgio (!), mažiausio batų dydžio, smulkiausių kaulų, liekniausia, siauriausių pečių ir t. t. Tik su žandais nepasisekė. Ir šiaip stora. 😀 Ai, o mano aukšta draugė tai sako, kad nepasitiki mažaūgiais. O štai man kažkas minėjo, jog aš pasitikiu VISAIS. 😀

Taip pat šiandien atradau, kad anglai yra lieknesni už lietuvius. Rimtai? Ir italai irgi mol. Na, ir daug kitų (pvz., kaimynai lenkai ir latviai). Mūsų litovcai atseit priskiriami prie Europos storulių. Cha cha cha! Bet bulvių per metus daugiausiai suvalgo ne lietuviai, o latviai (kažkur apie 130 kg per metus). Man žiauriai įdomu, kaip jie apskaičiuoja. Pagal perkamumą per person? Nu, o gal aš išmetu arba naudoju kompresams. 😀 Kažin, kaip jie su čipsais elgiasi beskaičiuodami? Priskiria prie chymkės (kartu su narkais ir kečupais) ar bulvėmis laiko?

“Blt, Evelina, tu mane gąsdini.”

2009-05-21 | 00:03 | Muzika, This is the Life
21

Naujas trendas – kiaulių galvos namuose. “Neūkininkaujantys latviai perka kiaules, norėdami įveikti krizę. Vasarą jie laikys kiaules kaip naminius gyvūnėlius, o žiemą naudos jas maistui.” (© delfi)

picture-14

Žiauriai tingiu šiandien bloginti, nes kažkaip mane pykina po sporto truputį. Iki vasaros liko dešimt dienų, o aš dar neatrodau taip, kaip man reikia. Tai mane nervina. Bet ar kada nors (kurią nors vasarą) ši mano PAREIGA buvo atlikta? Ne. Baisus vargas yra būti boba. Ir dėl ko mes čia taip vargstam? Aš asmeniškai stengiuosi dėl diedų, kurių nėra ir dėl savęs, kuri mane persekioja kiekvieną mielą dieną. Nusipirkau šiandien dvi maikes ilgesnes (juodą ir pilką), kad jausčiausi saugiai. T. y. būčiau užtikrinta, jog į viešumą niekada gyvenime neišlįs mano lovely love handles (puke).

picture-121

Dar man žiauriai reikia naujų akinių nuo saulės, bet:

– man visiškai jokie netinka (šiuo fenomenaliu atveju stebisi netgi pardavėjai, kai aš išmatuoju visą jų pasiūlą ir nerandu nieko tinkamo);
– visokių ten “Zara” ir pan. aš nenoriu, nes man reikia normalių akinių su normalia apsauga etc. O šaibų, kaip žinia, nedirbdama turiu pilną seifą. Manau, apsisukčiau su 500 Lt. Namioką supratot.
– jaučiu nedidelę alergiją “wayfarer” tipo akiniams.

picture-15

Žodžiu, man labai liūdna ir aš noriu į Niujorką. 🙁 Nu arba bet kur, bele von iš čia!!!*

*Nesiūlyti kelionių į kitus Lietuvos miestus, Latviją, Lenkiją, Baltarusiją ir Kaliningradą.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook