“Kur įmanoma pamatyt, kaip atrodote?”

2012-01-30 | 16:52 | Šiek tiek info apie mane
30

Labas. Tik dabar suradote, todėl ir nežinote, kad šio blogo beveik nebepildau. Kodėl seniau rašydavau daug ir reguliariai? Nes labai paprasta daryti tai, kas patinka. 🙂 Kaip atrodau, nėra labai viešinama, bet ir nėra įslaptinta. Seniau buvo slaptinama labiau.

Pačekinkite mano FB puslapį, palaikinkite jį https://www.facebook.com/foodforears.

Jo pagalba greičiausiai sugebėsite rasti ir mano asmeninį FB profilį, kuriame turbūt turėsite ir jūs prieigos prie kai kurių nuotraukų. Galbūt “Google “paieškos sistema čia irgi galėtų pagelbėti.

Ateičiai norėčiau paprašyti, kad norintys su manimi susisiekti, laiške nepamirštų paminėti savo el. pašto adreso.

Jūsų laiškai. Draugės užpisuoklės.

2011-06-05 | 15:41 | An Issue to Discuss
05
Galima porą pastraipėlių apie drauges – užpisuokles? Tokias, kurios verkia dėl neišsprendžaimų susikurtų problemų ir kitų šūdų. Ar neturi tokių? Gal jau visos pasiųstos tolokai? Tauta laukia

Oi, puikiai suprantu, apie ką Tu kalbi. Su kokiom konkrečiom draugių parkėm tenka susidurt?

Prieš pradėdama probemos nagrinėjimą dar norėčiau paminėti, kad tas užpisuoliškumas ne visada yra nesveikas. Čia šiaip  neretai moteriai būdingas dalykas. Labiausiai turbūt – pernelyg susirūpinusioms savo išvaizda ir apskritai savimi. Kartais užpisuoliškos galim būti ir mes pačios. Aš manau, kad yra atvejų, kai toks elgesys yra pilnai atleistinas, bet aš žinau, kad Tu kalbi apie tas neišauklėtas nesavarankiškas nedraugiškas vėplas, kurios šneka tik apie save ir aplink save nieko kito nemato.

Labai lengva jas atpažint, kai dar nepažįsti, bet bandai pabendraut. Neturi gebėjimo išklausyti. Pasakoja tik apie savo parkes, bet tavųjų girdėti nenori. Nuolatos verkšlena, kad neturi ką apsirengt eidamos į kokį nors nereikšmingą eventą. “Einu į Maximą. Neturiu rūbų. Oi, ir pasidažyt reikia – avdrug sutiksiu kaimyną ar potencialų būsimą vaikiną.”

Šiuo metu tokių draugių neturiu, o kai ir turėjau, turbūt tikromis draugėmis jų net nelaikiau. Tokie žmonės – lyg energiją čiulpiantys vampyrai. Jie neduoda jokios naudos, o tik nuvargina.

Ojėzau, Tu man nepasakok, kai bandau atsimint, kai kas nors mane bandė užpist savo nereikšmingom parkėm, tai net siutas ima. Jos sugeba valandą zirzt apie tą patį, kai tu pvz., bandai susikaupt prie kokio darbo. Joms atrodo, kad jų nagų problemos kažkodėl turėtų tau rūpėt. Aišku, nepamiršk, kad kai kurios mūsų bėdelės kažkam irgi atrodo debiliškos.

Mano pasiūlymas sprendžiant šią bėdą – bandyt pasišnekėt ir paaiškint kas kaip yra. Tikėtis, kad supras. Nesupras 100%, todėl teks siųsti tolokai ir tiek. Gal bandyk švelnesį po truputį ir iš lėto nutolimo variantą.

P. S. Tikrų draugių bėdos niekada nebūna menkos. Jos juk mūsų bėdos irgi. 🙂 O ir galvos šūdais jos mums nekvaršintų.

Jūsų laiškai

2011-05-18 | 20:31 | An Issue to Discuss
18

“Evelina, būk gerutė. Parašyk post’uką apie popades mergas. :***”

Labas 🙂

Gal ir būsiu gerutė, tik kas tos popadės mergos? Ar tai mergos, esančios asilui po padu? O gal kaip tik atvirkščiai – gal tai bobos, turinčios balvoną po savuoju? Laukiu atsakymo ir daugiau laiškų/komentarų su pageidavimais.

Einu ėst picos.

UPDATE:

Ah, apie pyzdos vergus čia. Nu, aišku.

Visų pirma, neįsivaizduoju, koks turėtų būt bobos durnumas, kad jai būtų įdomu su pyzdos vergu būti. turėti vergą – trumpalaikis malonumas, kuris labai greitai nusibosta, o po to dar ir sąžinę ima graužti. Nors čia turbūt nuo mergos priklauso. Abejoju, kad kokiai barakudai tokiais atvejais ką nors graužia. Na, o normalesnė mergina po kiek laiko ims jausti kaltę ir galvot – “gal aš čia negerai elgiuosi? man gaila to asilo”. Tada kekvienas iš pažiūros geras pyzdos vergo žingsnis ims liūdinti, vietoj to, kad džiugintų.

O kaip gi asilai patys prieina prie vergavimo? Būna žmonių, kuriems labai patinka dažnai įsimylėt. Įsimyli jie vos ne kas antrą fainesnę personą, kuriai po to atsiduoda visa širdimi. O veltui. Per tą savo MEILĘ vėliau ir nemato realybės. Na pvz., kad jo karalaitė dėl praktinės naudos su juo tik ir sėdi.

Šiaip kiekvieno atsidavusio ir mėgstančio pamaloninti antrą pusę nevadinčiau “pyzdos vergu”. Žinai, jei graži meilė, tai visai zjbs, kai abu vienas kitam geri ir net kartais “pavergauja”. O be to, kas mes ten žinom, kas poroje dedasi už uždarytų durų. Gal pavadėlis ant kaklo iš tikrųjų puošia visai ne tą poros pusę.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook