Kodėl reikia pavydėti platesnio akiračio žmonėms

2013-05-29 | 07:58 | An Issue to Discuss
29

Šiandien gal mėnulis koks nors special? Nes labai jau nemiga mane kankina. Aišku, dar vakar prisiskaičiau visokių nesamonių, tai kur tu, žmogus, užmigsi po tokių kliedesių. Na, tai šneka jie toliau apie savo gėjus ir, toks jausmas, kad kasdien nusišneka vis labiau. Jų intelektinis augimas – maždaug kaip Benjamino Buttono fizinė branda. Kuo tolyn, tuo labiau atgal.

Ir jau ne pirmą kartą pastebiu, kad tie profesionalūs žmogaus prigimties vertintojai kažkaip pamiršta apdainuoti tą taip vadinamą tarpinį variantą. Čiuju, neaptarinėja dėl to, nes bijo nusižudyti sužinoję, kad jei kas nors čia ir nutolo nuo normos* (khe khe), tai nebent jie patys.

“Newer Kinsey Institute studies found both more evidence of bisexuality, and more denial. A late 80s study, for instance, showed 46 percent of (self-labeled) lesbians, not bisexuals, reporting having sex with men since in the ’80s”

“1.5% of women and 0% of men defined as bisexual based on sexual and romantic attraction—National Institutes of Health, 2002”
Čia, aišku, kaip visada, skaičiuoja tik prisipažįstančius, bet jei suskaičiuotų dar ir viską, kas vyksta už uždarytų durų ir vakarėliuose ant ratų (nors šitas gal ir nesiskaito), tai priskaičiuotų ne tiek, o kokių 80 proc. pasaulio populiacijos. Kaip man sakė vienas gėjus, „visi žmonės – biseksulalūs“. Šiaip beveik tiesa, tik pats boboms intymių pasiūlymų jis kaip ir neturi (LOL).

Keista, kad žmonėms tenka neigti šias savo pažiūras, nes juk jomis iš tikrųjų reikėtų didžiuotis. Šitas reiškinys yra tiek pat naudingas, kiek dvikalbystė – juk geriau dvi kalbas mokėt, nei vieną. Tiesa? Čia aš, aišku, kaip visada, į viską žiūriu vartotojo akimis: man tikrai patiktų, jeigu mano supermarkete padidėtų prekių pasirinkimas ir įvairovė. Todėl gyvenant prie kažkokio „Lidlo“ logiška pavydėti gyvenantiems prie „Maximos Bazės“.

Šiaip tai jau nuo seno mane mučino šita tema. Paūmėdavo, kai horizonte nesimatė jokių gražių ir iškalbingų diedų (nuo ko ilgainiui akys ir ausys susirgdavo depresija). Ir vis tiek negalėdavau žvilgsnio pasukti į bobas. Bobose man trūksta azarto. Kitaip tariant, bobos kaip bobos man yra nuobodžios. Ir labai gaila, nes čia tas pats, kas visą gyvenimą nešioti vien kelnes ir niekada neužsidėti sijono. Nors kita vertus, ne su mano mėlynom kojom sijonus nešioti.**

* Vienas bjauresnių žodyno žodžių.

**Jo, čia kažkaip pastaruoju metu vis užsigaunu kur nors ar nusibrozdinu. Atrodo ne kažką.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook