Pavydžiu plonoms boboms

2009-11-10 | 04:46 | Bullshitism
10

Po kelių dienų pertraukos pagaliau atradau laiko “Google Readeryje” pasiskaityti skiltį “Fashion”. Na, aš ten labiau žiūriu nuotraukas nei skaitau ir šiaip “noriu šitos suknelės”. Negaliu atsistebėti savo kritišku požiūriu į žmonių grožį. Visi Jūs man urodai (ypač aš pati – bet apie tai vėliau). Na, draugai tik gal ne. Turiu pripažinti, kad pavyduoliškai nekenčiu kūdų žmonių ir tokie postai, atvirai šnekant, švelniai glosto mano negailestingą širdį.

Myliu tave, Gemma. Prašau nesėsk tik ant dietos.

O tavęs vat nekenčiu. Matosi, kad neturi šalia tokios draugės kaip Evelina, kuri būtų visada pasiruošusi ištiesti tau delną, laikantį kibirą čipsų. Pašlakstytų aliejumi, su spirgučiais ir grietine.

Nors ir nekenčiu šitų bobų dėl jų kūdumo, bet pvz., kokia nors Sasha Pivovarova tai man labai patinka. Graži mergaitė. Žinoma, kol neprasižioja. Turiu omeny garsą.


Aha. Vat tau ir baigėsi visas grožis. Ai, o pvz., iš senesnių podiumo valkatų man gražiausios – Kate Moss ir Carmen Kass. Tiesą sakant, aš taip niekada ir neatradau, kur yra mano kritiškumo šaknys. Ir kodėl visos bobos (ypač visokios malalietkos), nesančios mano draugėmis, man yra tik negražios besmegenės debilės, kurias reikia SUNAKINTI. Skubu pasiteisinti, kad visa tai jokiais būdais nėra kokia nors arogancijos apraiška. Juk savęs aš irgi nekenčiu. Bet čia jau – another story. Puikiai žinau, kiek baisi, kvaila, nerangi, prasta lovoje ir dar kokia nors pati esu. Bet kažkodėl manęs tai kaip ir nelabai jaudina, nes galutiniam rezultate aš vis tiek esu ZJBS. Trumpai paaiškinsiu, kame gi čia replės. Matote, viskas yra labai paprasta: mano minusų skaičius yra lyginis, o visi, kas baigė bent penkias klases mokykloje, puikiai žino, jog MINUSAS + MINUSAS = PLIUSAS. Bandyti įtikinti mane, jog yra kitaip yra mažų mažiausiai beprasmiška. Nes savo laiku dalyvavau “Kengūroje”. Labanakt (ne, aš nesu girta ir man ne PMS).

Nu, negaliu nepapostint, kokia man šita nuotrauka yra graži (1994)

2009-09-15 | 15:17 | Galerija
15

kateandjohnnybyannielei

UFB kraunasi lagaminą į trumpą kulinarinę kelionę užsienyje

2009-08-12 | 05:53 | Batai, tašės & more
12

Pradžioje norėjau šį postą pavadinti “Lovoje su UFB”, nes vis tik veiksmas vyksta lovoje.

Gyvenime nebūčiau prisiruošusi atlikti to sunkaus vergų darbo – sutvarkyti spintą. Na, aišku man tą bet kuriuo atveju tektų padaryti paskutinę dieną prieš išvažiuojant, t. y. sekmadienį. Tačiau tokiu atveju nespėtų išdžiūti man reikiami daiktai, prasidėtų visokie lakstymai paskutinę minutę, negalavimai… Bet tada aš pagalvojau, kad iš savo tvarkos darymo ir rūbų atrankos kelionei aš galiu pasidaryti postą. Kaip jau įprasta, Evelina darbavosi naktimis (Jūs pažvelkite į laiką, kiek valandų). Visos nuotraukos pasididina.

Lagamino kraustymą pradėsiu nuo papuošalų:

pauos

Rankinės:

raankines

Šeši švarkai (vienas netilpo) ir maikės:

svarkai

Maikės, megztukai ir panašiai:

maikes

Suknelės:

sukneles

Vienos iš jų dar nevilkėjau. Šitos va (nuotraukose – Kate, suknelė, aš):

TopShopKateMossLibertyPoppyBandeayDresspoppy-bandeau-dress-kate-moss-for-topshop-de-13010471Picture 3

Juodos suknelės:

juodos

2 nuotraukos = 14 juodų bliuzkų:

bliuzkos

bliuskos č

Kelnės, šortai ir sijonai (vasarinių nusprendžiau atsisakyti):

200908121933

Liko apatiniai ir… batai. 🙁 Keista, bet man visai ne liūdna. Laukiu pirmadienio.

The bitch is back

2009-07-14 | 06:19 | Batai, tašės & more
14

Pagonybės laikų lietuvių patarlė teigia – visur blogai, bet namie blogiausia. Kaip teigia, taip ir yra. Savaime suprantama, kaimo šamanų išmintimi suabejoti aš nė nedrįsčiau, nes anuomet, Davilo ir Maukoldo laikais, žmonės buvo išmintingi IŠ TIKRŲJŲ (ne taip, kaip dabar, vien tik bandiūgos kažkokie). Ir jie visai nebuvo tokie jau baisūs barbarai, kaip manė visokie krikščionys ir kiti vagys.

Tuščias kašyliokas, pilnas šaldytuvas ir kitos namų bėdos, kai bandai blaiviai pamąstyti, yra nelabai išsprendžiamos. Bet ačiū Dievui, žemėje egzistuoja toks dalykas kaip RŪBAI, ant kurių peties visada gali pasidėti savo neaiškiais skysčiais varvančią nosį. Beje, jei kam nors rūpi, kaip aš gyvenu, galiu pasakyti visą tiesą nuoširdžiai – mano fronte nėr nieko naujo, apart naujų rūbų, kuriuos tuoj pat pademonstruosiu. Na, dar BlackBerry, kurį šiandien gavau dovanų. That’s what boys are for! Juokauju, aišku (arba juokauju, kad juokauju greičiau). Vieni velniai težino, už ką dangaus pašto pajėgos man siunčia šitokią malonę. Matyt, gera mergaitė buvau KADAISE.

Picture 17

Rūūūūūbai (visas nuotraukas galima pasididinti). Mėlyną maikę gavau chaliavai su žurnalu. Ta oranžinė man labai patinka, nes ji yra šiek tiek permatoma. Bernai liepė nešioti be lifčiko. Taip ir darau, nes esu paklusni moteris, kuri visuomet lengvai pasiduoda valdovų (t. y. vyrų) diktatūrai. Nereali juodos maikės nugara. Miau.

maikemaike3maike4

Batus jau rodžiau, išskyrus vieną porą. Nuo šiol esu pasiruošusi kovoms su gladiatoriais ir laukiniais žvėrimis.

Picture 18

Supertrumpa juoda suknelė. Jau vieną kartą buvau užsidėjus. Einant gatve, laikantis skubantiems jaunuoliams už parankės, tenka nuolat taisytis šikną, kuriai vis užeina nenumaldomas noras PADARYTI PASIRODYMĄ. Nesu tikra, ar iš PASIRODYMŲ sulauksiu kokios nors praktinės naudos, bet vis tik pirkiniu esu patenkinta. Visiškai mano stailas – juoda spalva, nuogas petys, mini, “palaidos balos” pasiūvimas (čia kai rūbas būna laisvas, bet gražiai krenta). Turiu krūvą tokių bliuzkų.

Picture 20

Gražioji Kate Moss for Top Shop suknelė. Nu, man tai ji – LABAI LABAI. 🙂

Photo 279200907141872

Visiškai nedievinu polka dots rašto (nors prieš keletą metų sakyčiau priešingai), tačiau ši suknelė man kažkodėl iš karto krito į akį. Faina forma ir medžiaga. Ir kaina. 😀 Vietoje 57 svarų mokėjau tik 10. Todėl paėmiau ją net nesimatuodama ir manau, kad nesuklydau. I like kišenės and ilgis. 🙂

12

kisene

Oro uoste už paskutines babkes prisipirkau žurnalų. Ne rūbas, bet vis APIE RŪBUS.

zurnalai

Šitą žurnalą prigriebiau važiuodama taxi. Gražus jis man kažkoks.

grazus

Auskarai draugei.

auskarai

Nusipirkau ir sau kelias poras auskarų (juodų, nes kitokių nelabai nešioju), bet niekaip negaliu jų rasti. Gali būti, kad palikau Londone… Nejaugi teks grįžti pasiimti? 🙂 Gražiųjų apatinių nepamečiau, bet nelabai galiu rodyti, nes nebus po to ką žmonėms intymioje aplinkoje demonstruoti.

Na, o šioje nuotraukoje Evelina sėdi svečiuose ant stogo pas Mažylį ir Karlsoną. Evelina valgo Karlsono uogienę, kuri įkrito jai į batus. Ją nutraukė miela panelė, fotkinanti nuogus žmones. Kadangi į svečius užsukti bei degtine pasivaišinti užsimanė ir taifūnė Catarina, drabužius blog’o autorei teko pasilikti ant savęs. Ir tai dar ne pati blogiausia vieta šitoje istorijoje! Labai gaila, bet vieną dieną Mažylio ir Karlsono kantrybė baigėsi ir jie nusprendė pabėgti nuo iš už lango įsikūrusio uogienės fabriko sklindančių garsų (mėsisinkas negailestingai bruknėms kirto galvas). Bėgo jie gan toli – į kitus apartamentus: “Nuo šiol pro langą mes pageidaujame girdėti nebent kondensuoto pieno čiurlenimą.”

rooftop3-lo

I heart Kate

2009-06-22 | 21:46 | An Issue to Discuss
22

Kate Moss reportedly got into a very heated argument with boyfriend Jamie Hince (guitarist for The Kills). It became so heated that she supposedly threw his laptop into a swimming pool. A laptop that contained six tracks to Jamie’s new album that he didn’t have saved anywhere else.


Muahahaha!!! Nu, maladiec. Taip nedrįsčiau net AŠ.

Skaityti iki galo.

Na, ir pabaigoje užduodamas klausimas:

What’s the worst thing you’ve ever done during an argument? Mmmm??? Net neatsimenu, ką pati esu blogo padarius. Gal nieko? Nes man lyg ir nebūdinga. Į akis (1 kartas) ir ant galvos (2 kartai) išpilti alkoholiniai gėrimai nesiskaito.

“O mums belieka tik galvas apsišikt.”

2009-06-12 | 04:12 | Šiek tiek info apie mane
12

Batai batais, bet egzistuoja viena vienintelė pasaulyje net už kablukais išvargintas pėdas skaudesnė tema. Tai – plaukų tema. Aš negaliu apsispręsti, ar man juos vėl kirpti velniop, kaip visada darau (man juos pakirptų tik iš priekio ir šone gal pakarpytų, o ilgio tik galiukų varganą centimetrą pašalintų sveikatos vardan) ar paauginti ir tada kaip nors kitaip kirpti. NAUJOVIŠKAI. Bet aš žiauriai nenoriu kęsti tos plaukų auginimo katorgos, kai jie būna, nepabijokime to žodžio, BAISŪS (ant tiek, kad kaimynas ima replikuoti, jog “tau jau metas į kirpyklą”). Taip vadinamos ATAUGOS yra skirtos žmonėms gąsdinti ir kasdien papildomai praleisti po valandą veltui, nes “aš tvarkau plaukus ir man nesigauna”. O šukuoti jų kitaip be kirpimo arba atsiauginimo (ant kito šono, į viršų, aukštyn kojom) irgi neišeina.

heidi-klum-messy-hair262352

kate1-main_fullglamourreelmoments0gddggd2mssl

Aš dabar norėčiau kažko tokio (foto), bet tada man tektų juos auginti šimtą metų ir neaišku, ar verta. Nes mano apvaliam veidui (genai blogi) buvimas nepridengtam pašalinėmis sruogomis – ne pats geriausias variantas. Beje, netgi kai sėkmingai apsikerpi, dar nereiškia, kad jie taip ir atrodys. Nes mano plaukai, pasak statistikos, gerai atrodo tik 49 iš 100 visų gyvenimo atvejų. Vadinasi, 186 dienas per metus jie atrodo ne taip, kaip reikia. Ir tikrai nežadu tų prakeiktų kudlų “gelbėti” tiesinimo būdu (pavarau kartą per mėnesį ir tiek). Jeigu plaukų negadinu dažais, tai karštomis ŠAKĖMIS negadinsiu juo labiau.

“Imk ginklą ir einam lupti netikėlių.”

2009-04-21 | 11:02 | This is the Life
21

picture-152

Rašo man šiandien ponas X:

“Tu – galingiausias trendsetteris lietuviškoje blogosferoje. Tuo negali pasigirti nei vienas tavo kolega. Aš tavimi didžiuojuos. Pažiūrėk, kiek mergų tave kopijuoja. Dabar tu turi parašyti apie savo liemenukus, kojines ir triusikus. Na, suasmeninti BLOGą DAR LABIAU ir leisti daugiau į savo miegamajį įlįsti. Reikia porno! Durne tu, gi kurk savo sektą. Priimk po sparnu tave kopijuojančias žiurkes, išmokyk jas koksą uostyt ir bybius skirstyt pagal piniginės storumą. Tapsi įtakinga. O tokie myzeriai tik padės tavo įtaką skleisti. Nejaugi nežinai, kad priešus reikia globoti ir neleisti jiems nuklysti nuo kelio?” picture-161

Renkuosi juodos spalvos apatinį trikotažą. Na, o dėl tų kopijuojančių blogų… Kartais į pletkų boxą gaunu linkų su prierašu “nesėkminga tavo kopija” ir pan. Esu mačius jau apie dešimt skirtingų. Žinoma, mergaičių neplaksiu aikštėje viešai, nes reklamą dedu tik už pinigus. Krč, pašnekėsime vėliau, nes šiandien kėliausi prieš septynias – negaliu mąstyti.

– Zjbs, kad apskritai rašo žmonės.
– Kas čia zajebaus?
– Nieko. Išmoksta kompais dirbti.

Kuri apranga geresnė?

2009-04-09 | 19:09 | Šiek tiek info apie mane
09

picture-81

Draugė man parodė pirmąją bobą, kaip zjbs aprangos pavyzdį (nu, nieko, nieko). Tada aš jai parodžiau, kas patinka man (nuotrauka su Kate Moss). Nors daugeliui ten turbūt nėra nieko ypatingo. O aš sakau, kad paprastume – visas grožis. Juoda, skinny ir moteriška – PRIOOOOOT. O dar tas švarkas… Einu ieškoti kažko panašaus. Sporto klubo babkes jau prapisau, beliko prapisti ir batų babkes. Na, bet aš juk visada išsisuku.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook