“They are called the Virgins, but that doesn’t mean they act like one.”

2009-11-15 | 02:36 | Šiek tiek info apie mane
15

Šeštadienio vakaras, Ispanija, šilta, o Evelina sėdi namie… Ir netgi mokėsi valandžiukę kokią šian, o dabar… SKAITO HOROSKOPUS. Nesvarbu, kad netikiu jais, kaip ir visi INTELIGENTAI. Vis tiek įdomu. Ir man dėl tokio vakaro praleidimo širdies visai neskauda, nes vakar buvo linksma, o rytoj (jei niekas nepasikeis) laukia SPA ir iškyla. Oro temperatūra – iki 28 °C. Ačiū tau, Viešptaie, kad pagaliau man leisi panaudoti savo maudymuką. Nes žiauriai graužė sąžinę, kad jį paėmiau, kai bagaže ir taip nėra vietos. Grįžtant prie horoskopų ir Mergelių…

“They do not have a desire to be in the spotlight. However, they can be very successful at promoting those who are.”

Taigi čia – visiška tiesa!!! Dar minima, kad Mergelės yra overcritical. Tai reiškia, kad ir toliau galiu ant visų varyti, nes kalta juk mano gimimo data, o ne aš.

“Virgos love material possessions and find it hard to accept anything that is not of the very best quality available.”

He he.

“Virgo is particular, practical and realistic rather than romantic. Virgos are slow-burning fuses in the art of lovemaking.”

LOL.

“They are unwilling to discuss their innermost feelings with anyone save a very trusted confidante or lover.”

True.

“Virgos are well-suited to be chemists, doctors, investigators, nutritionists, veterinarians, managers and entrepreneurs.”

Na o va čia tai jau yra didžiausias possible bullshit ever. Užtat radau dar GERIAUSIĄ Mergelės aprašymą:

Virgos are the Sexiest Sign in all The Zodiac. It is the only Zodiac sign represented by a female. The Virgin. They are called the Virgins, but that doesn’t mean they act like one. Virgos are actually quite sexual and love to please their partner over and over but they are not sluts, they would only do this when they are in a committed long-term relationship. They are a mutable earth sign (which means they adapt to change easily). Virgos tend to be organized, intelligent and helpful. Not all Virgos are like that (i’m Virgo and i’m messy and unorganized). There are many more factors that determine your personality besides your sun sign such as rising sign, moon sign, etc.

TIESA? Na ir pabaigai – dar vienas senas geras tėvelio patarimas:

“Visada jam pabrėžk, kad jis yra tik elgeta su geru bb ir sėkmingu horoskopu šiuo sunkiu karaliams metu.”

Dienos citata. Never fall in love, loser.

2009-10-06 | 02:42 | Citatos ir dialogai
06

Šiandien daviau draugei patarimą ir mano didžiulei nuostabai, tuos beverčius žodžius ji įvardijo kaip GOLDEN WORDS. Būtent dėl šios priežasties savo pačios neišmintingą citatą postinu kaip DIENOS CITATĄ:

“In this game, the one who falls in love is a loser. But you can remain a winner if another player doesn’t find out.” (© UFB)

Tiesą sakant, pati nežinau, kiek tuose mano žodžiuose yra tiesos. Bet turiu pripažinti, jog žmonės yra kažkiek tūpi, ko pasekoje, sužinoję, kad kažkas juos yra įsimylėjęs arba pajutę kažkieno padidėjusį dėmesį, jie yra linkę atsitraukti (taip buvo pvz., mano ir Dauno atveju.). Atsitraukdami jie paprastai žingsniuoja per gatvę kur nors į kairę pusę, raudonai šviesai degant. Tada, žinoma, įvyksta “nelamingas atsitikimas”. Tuo pačiu metu, kitame miesto gale, “įsimylėjelis” gydosi nervus ligoninėje – “Išėjo pirkti cigarečių. Dingo be žinios.” The long story short – viskas pasibaigia ištrintais “Skaipo” kontaktais. Vienintelis dalykas šioje situacijoje man neduoda ramybės. O kas, jei abu įsimylėję, bet TYLI IKI GRABO LENTOS?

Kitame gyvenime, brangučiai, kitame gyvenime…

Our thoughts are with their families

2009-06-26 | 04:53 | This is the Life
26

Žiūriu, geros šios nakties naujienos. Tendencingai miršta žvaigždės. Šiaip net nebūčiau rašius į BLOGą ir toliau. Vieni verkia dėl Maiklo, kiti – dėl Farros. Aš, aišku, labiau dėl Farros – palaikykime moterišką giminę (kad ir kiek stipriai mylėčiau papsūchos imperatorių). Stipri ir graži boba buvo (bobų nekenčiu – jei giriu, tai ne veltui). Tik tiek, kad Maiklo mirtis buvo visiškai netikėta, skirtingai nei leisgyvės jau porą metų Čarlio angelės (vėžininkės) numero uno.

Kad ir kaip ten bebūtų, man bloga toli gražu ne dėl jų. Iki.

BitchyPedia: Sekso vergeliai

2009-06-20 | 02:59 | BitchyPedia
20

Kaip galima suprasti vien iš pavadinimo, sekso vergeliai vergauja seksui. Tiksliau, žmogui, kuris buvo dosnus ir padovanojo jiems TĄ dalyką. Sekso vergelių kontekste, tas žmogus vadinamas sekso imperatoriumi. picture-3

Savaitgaliais kažkodėl padaugėja vergelių skambučių imperatoriams. Greičiausiai taip nutinka dėl ANT DRĄSOS išlenktos taurelės. Nes blaivam juk nedrąsu kreiptis į imperatorių.

Pagrindiniai sekso vergelių būdo bruožai: kilnumas, tvardymasis, pislumas. Taip pat jie pasižymi fenomenaliu užsispyrimu – niekas jiems nesutrukdys siekti tikslo (įlįsti imperatoriui į lovą, o gal net į dūšią). Netgi atmestas skambutis.

Vergais tampama labai paprastai:

– jie su kažkuo permiega;
– tas kažkas tikisi, jog tai buvo tik eilinis one-night stand’as;
– tačiau vergeliams seksas tikriausiai palieka KAŽKOKĮ įspūdį ir jie ima “patarnauti” tam žmogui;
– to pasekoje, stengiamasi pakartotinai pagulėti lovoje su imperatoriumi

… kuris tuo tarpu valdo situaciją (galbūt ir visą vergų pulką): nori – duoda, nenori – neduoda. Įgudę imperatoriai iš vergelių sugeba išpešti visokeriopos praktinės naudos: batų, tašių ir dar batų (kai kurie pageidauja kosmetikos, televizorių, lygintuvo).

Sekso vergeliai dažniausiai būna jauno amžiaus (iki 25 metų), bet pasitaiko ir vyresnių. Daug kas priklauso nuo imperatoriaus įgūdžių. Kuo jis profesionalesnis, tuo didesnė vergelių amžiaus amplitudė.

Ačiū Dievui, po kažkiek laiko sekso vergeliai vis tik susipranta. Įgavę patirties ir paskaudinti, jie (kaip ir likę žmonės) turi nedidelę galimybę tapti princais. Todėl nenuostabu, kad daugybė dabartinių kokybiškų trisdešimtmečių kadaise pradėjo būtent nuo vergovės.

I know what I want and I want it now

2009-06-11 | 02:20 | An Issue to Discuss, Gyvenimo tiesa
11

Vakar nebuvau prisėdusi prie kompo, todėl negalėjau nieko pablog’inti. O šiandien irgi užtrukau, kol perskaičiau visas dviejų parų naujienas (jos, kaip visada, man ėdė nervus besidubliuodamos, bet ką padarysi). OMG, tie pletkai yra tikras darbas. Skaitai, gaišti laiką. NES TURI ŽINOT VISKĄ.

Vakar dieną praleidau taip, kaip labiausiai mėgstu – kavinėse ir svečiuose, skambant LIVE picture-42pletkams. Ir vienas dalykas man labai užstrigo. Krč, mes su mergom pastebėjom, kad kai kuriems nelabai protingiems vyrams rūpi mergos STATUSAS. Štai pvz., mano graži, liekna ir t. t. draugė susitikinėja su kažkokiu ten ponu, kuris kadaise buvo vedęs MISS LIETUVĄ. Ir jai kelia nerimą faktas, kad “gal aš čia prastesnė”, nes “aš juk nesu misė”. Jis, aišku, nesakė, kad “man reikia dar vienos MISS LIETUVOS ar šiaip visuomėnėje pripažintos OFFICIALLY GRAŽIOS bobos”, bet draugė taip pamanė, nes progai esant jis mėgsta tą faktą paminėti.

Kitas pavyzdys: vienas mano draugas (jis tikrai nėra kvailas), kai paklausiau, kaip jam sekasi su boba, atsakė man, kad viskas gerai ir ji pagaliau susirado darbą. Nes jis atseit jau buvo sunerimęs – “kaip čia taip dabar yra, kad mano boba nedirba”. Ne lygis mol. “Man reikia, kad mergą statusą turėtų.” – sako man jisai. Aišku misių ir dirbančio žmogaus statusai – du visiškai nesulyginami dalykai. O pastarąjį turbūt netgi galima būtų lengvai pateisinti. Aš ir pati nedirbu, todėl man aktualu. Ir žmonės stebisi, kaip čia taip įmanoma gyventi šūdą malant, “nieko neveikiant” ir t. t.

– Ką tu veiki per dienas?
– Rašau verslo planą.

Aš nesuprantu, koks kieno reikalas. Ką noriu tą ir veikiu, o tu gal jau eik numigti, nes rytoj vis tik anksti keltis, ahaha.picture-11 Grįžtant prie gražuolių mergų statuso, ne visi vyrai pageidauja misių. Kiti nori selebričių, manekenių ar dar kokių patiuninguotų mergų (lyginant su paprasta mergužėle iš gatvės, kuri, tarkime, irgi yra labai graži). Man net kartais norisi kažkokiu būdu įgyti kokį nors funky statusą, kad nejudindama piršto pasiekčiau viską, ko man reikia daug greičiau ir lengviau. Na, tai galėtų būti kokia nors įdomesnė profesija (aktorė, o gal stiuardesė, ahaha), bet tai turbūt nėra labai realu. Užtat man tikrai labai įdomu, kuo turi būti boba, kad diedui būtų zajebiškiau girtis ja prieš draugus. A? Gi tikrai ne padavalka. Vat todėl aš ir be cento sėdėdama neisiu į jokius šūdinus darbus. Nors, aišku, negalima čia nuvertinti ir TOKIŲ darbų, nes vis tik tai yra darbas ir taip toliau. Ir ką tu čia šneki, gal bomžė būsi ateityje prasinarkašinusi. 😀 Nu, bet kol galiu sau leisti, tai ir varau. Realiai tai aš visada leidžiu sau šnekėt ką noriu, nes aš juk esu nepakaltinama. 😀

batasKita vertus, ne tik vyrams, bet ir moterims reikalingas tam tikras vyro statusas (ne visoms, aišku). Pvz., kad bachūras būtų didžėjus arba turėtų daug mašinų. 🙂 Man pvz., rūpi, kad nebūtų labai jaunas. Nu, man tas jaunimėlis – ne seksas ir vsio. 😀 Man rūpi, kokia gimimo data parašyta jo pase. Ir nesvarbu, kad pagal protą jis yra mažvaikis, vėjavaikis ir taip toliau. Čia gi kaip tik dar geriau. Dvim penki – per mažai man. Vat jeigu man pastatytų du visiškai identiškus bernus, iš kurių vienam būtų dvim penki, kitam – trisdešimt, tai spėkit, kurį aš rinkčiausi? Antras variantas. Gerus gimimo metus turėti yra netgi svarbiau už zjbs mašiną, nes jeigu jaunas bachūras tokią turi, tai ją jam greičiausiai nupirko turtingi tėveliai. O man tokie dalykai visiškai neimponuoja.

P.S. Už mėnesio turėčiau gauti dar vieną porą batų (dovanų). Yes. yes, yes. Gal dar ir pati spėsiu ką nors įsigyti iki to laiko.

Bernų gundymo vadyba

06

Šiandien manęs paklausė, kaip aš kabinu bernus. Visų pirma, tai yra didelis mokslas, kuris netilptų į postą. Visų antra, negi aš dabar išduosiu visas savo paslaptis o po to liksiu senmerge? Na, bet pabandysiu atsakyti trumpai.

picture-401Pradžiai – šiek tiek statistikos. Populiariausios kabinimo vietos:

Pirmoje vietoje – klubai, antroje – troleibusai ir “Maximos”, trečioje – internetas, ketvirtoje – gatvė ir gimtadieniai. Dar su mašina galima kabinti, bet čia jau iš viso blogai – šūdina pozicija. Kaip ir vaišinimas koksu tualete. Bet šitas būdas yra blogas tik tam, kieno koksas.

Yra du pagrindiniai kabinimo būdai – slaptas ir tiesmukas. Antras variantas labiau tinka jaunimui, nes vargšiukai kadangi paprastai dar būna pasaulio nelabai matę, sukeltas lengvas kultūrinis šokas juos paveikia kaip kibiras šalto vandens ant galvos karštą vasaros dieną, sėdint ant prišildyto alfalto Vilniaus miesto senamiestyje. Žodžiu, tokie dalykai juos žiauriai PRIOT. Tipo DRĄSI, wow, cool (LOL).

Su vyresniais – kiek sunkiau, nes jie neretai būna tokie pat sumanūs, kaip ir mes, sparnuotosios sūkos. Kai kuriuos iš jų reikia gundyti elegantiškai. Kai kuriuos – lengvai vanojant su lazda per skaudančią nugarą (amžius daro savo). Bet niekada ne vulgariai. Nes lyginant su jaunais pacanais (paprasta buržuazinė visuomenė), jie visgi yra monarchijos inteligentai. Tik apsaugok Viešpatie, ką blogiausio galite padaryti su senukais, tai gundymui naudoti gotiškuosius akmens amžiaus atavizmus – inkvizicines bausmes. Tokias kaip pvz., “tyla – gera byla” ir pan.

Beje, norėčiau pabrėžti vieną svarbų dalyką. Sugundyti berną visai nereiškia paversti jo savo antrąja puse. Sugundyti berną reiškia nusitempti jį į lovą. Bet ne imant per prievartą (?), kaip koks akmens amžiaus žmogus moterį ima ir tempia už plaukų į urvą. Tai būtų pernelyg paprasta ir nepakankamai elegantiška. Užtektų prigirdyti auką (su saiku, žinoma, nes tragiškai gali pasibaigti viskas) ir daryti su ja, ką nori. Ne. Mano suvokimu, tai nebūtų classy at all. Profesionaliai sugundyti berną reiškia ne pačiai į lovą jį nusitempti, o priversti jį tave temptis į lovą. Ir tą jis turėtų daryti ne taip lyg kiaulę už ausies tempdamas iš potvynio zonos New Orleane, o įstumdamas tave į lovą kaip besiožiuojančią žąsį. Vyras net neturi žinoti, kad iš tikrųjų čia tu jį ĖMEI. Leiskite kvaileliui nors kartą gyvenime pasijausti didvyriu (vadyba).

– Kaip kitais žodžiais pasakyti, kad jau laikas pistis?
– “Aš juk ne kokia vazono gėlelė tau. Manęs plepalais nepalaistysi.” Arba: “Noriu tave išpisti. Juokauju.”
– Arba “O tu kada nors iš viso rūriniesi ar tik pisdėlini?”

P.S. Jaunimu vadinu berniukus iki dvim penkerių metų (imtinai).

“Imk ginklą ir einam lupti netikėlių.”

2009-04-21 | 11:02 | This is the Life
21

picture-152

Rašo man šiandien ponas X:

“Tu – galingiausias trendsetteris lietuviškoje blogosferoje. Tuo negali pasigirti nei vienas tavo kolega. Aš tavimi didžiuojuos. Pažiūrėk, kiek mergų tave kopijuoja. Dabar tu turi parašyti apie savo liemenukus, kojines ir triusikus. Na, suasmeninti BLOGą DAR LABIAU ir leisti daugiau į savo miegamajį įlįsti. Reikia porno! Durne tu, gi kurk savo sektą. Priimk po sparnu tave kopijuojančias žiurkes, išmokyk jas koksą uostyt ir bybius skirstyt pagal piniginės storumą. Tapsi įtakinga. O tokie myzeriai tik padės tavo įtaką skleisti. Nejaugi nežinai, kad priešus reikia globoti ir neleisti jiems nuklysti nuo kelio?” picture-161

Renkuosi juodos spalvos apatinį trikotažą. Na, o dėl tų kopijuojančių blogų… Kartais į pletkų boxą gaunu linkų su prierašu “nesėkminga tavo kopija” ir pan. Esu mačius jau apie dešimt skirtingų. Žinoma, mergaičių neplaksiu aikštėje viešai, nes reklamą dedu tik už pinigus. Krč, pašnekėsime vėliau, nes šiandien kėliausi prieš septynias – negaliu mąstyti.

– Zjbs, kad apskritai rašo žmonės.
– Kas čia zajebaus?
– Nieko. Išmoksta kompais dirbti.

Ne visus tituluoju “užjūrio princais”

2009-04-19 | 02:32 | Bullshitism, This is the Life
19

dancerina

UFB ir šliundra jau seniai tapo sinonimais. Nuotraukoje – šokiai prie stulpo striptizo klube “Vijurkas”. Po Lietuvą nuo seno sklando gandai apie gyvuliškas šokėjų gyvenimo sąlygas, seksualinį išnaudojimą ir šerimą morkomis.

Pastebėjau tokį vieną savo įprotį ar kaip čia pavadinti. Mėgstu žmones (ypač bernus) vadinti pravardėmis, kai apkalbinėju. Aišku, jie tų pravardžių nežino (tfu, tfu, tfu). Žinoma, ne visi ir turi tokias. Pravardės būna juokingos ir paprastai turi neigiamą prasmę. Dažnai būna susijusios su pavardėmis. Ir atrodo, kad jos taip puikiai atitinka žmogaus charakterį, kad jeigu dabar kelias išvardinčiau, tie žmonės kaip mat suprastų, jog kalba eina apie juos. Savaime suprantama, kad čia (kaip ir visoje Marijos žemėje) egzistuoja korupcija. Todėl vieniems (išrinktiesiems) atitenka geresnės pravardės, o kitiems – šūdinesnės. Bepravardžių mano gyvenimo žmonių prašyčiau nedžiūgauti. Greičiausiai Jūs tiesiog nesate vertas net mažiausios mano beribės fantazijos nuotrupėlės.

Kartais dar mėgstu bernus vadinti daiktais. Ne tik vadinti, bet ir laikyti. Ypač tuos, prijaučiančius vergovei, jaunuolius (jaunus, Evelinos “nedavertintus” protus). Pvz.:

“Jis (būdamas daiktu) kartais pasielgia žmogiškiau už tave, gyvate.”

“Tas jaunuolis – visai protingas. Kaip daiktui.”

“Nekalbu su daiktais. Esu sveikas žmogus.”

Parašysiu kelias pravardes, kurias dar galima viešinti. Abėcėlės tvarka, žinoma. Aš myliu savo daiktus, todėl nenoriu jų įžeisti. Štai keli pavyzdžiai: Banditas, Daunas, Giunteris, Hardkoras, Kaimas.

Dialogas, kad būtų lengviau suprasti pravardžių PRASMĘ. Patikinu Jus, jos visos yra labai PRASMINGOS. Tikrai:

– Pisi kaimą šiandien? (tyla) Pisi į kaimą, klausiu, šią naktį? Atsakyk nx, kaimiete.
– Kokį kaimą? Durnas tu? Nepisiu aš jo. Tegul smaukosi į mano nuotrauką. Hahahaha.
– Ahahaha. Į kokią?
– Į gražią.
– Gal į tą, kur šiukšles neši? Kaimiečiai gi mėgsta atliekas.

Tik nesakykit, kad šlykštu, nes man ameniškai yra mirtinai juokinga. Cha cha cha. Na, gerai. Baikime tuos juokelius ir grįžkime prie temos… Mano draugai savo pažįstamiems taipogi naudoja įvairias pravardes, apie kurias aukos nė nenutuokia. Viena iš paskutinių geresnių mano girdėtų skamba taip – NUMBER FIVE. Šis skaičius turi labai simbolinę reikšmę. Jis reiškia, jog mano draugė yra beveik nekalta šiais padugnių ir ištvirkėlių laikais.

Man pačiai pravardės net nereikia, nes užtenka ir pavardės. O Jūs žinot kokių nors gerų (pravardžių)? Perspėju: tik nesugalvokit niekas išduoti manosios, nes iš karto pisiu baną ir pliūchą. O galvą nuleisiu į kanalizaciją, palikdama begalvį kūną klūpėti virš unitazo.

Под тритсат ir ne mažiau

29

Šitą citatą liepė įsidėti vienas komentatorių:

“Nepatinka man jaunimas ir tiek. Netraukia. Be to, su jaunais (bendraamžiais arba nedaug vyresniais) aš jaučiuosi kaip valdovė. O nx man pist tarnus? Aš noriu karalių.” – paklausta apie nenorą susidėti su jaunesniais nei 26 metų diedais, pasakė šio BLOGo autorė.

Profilaktinės depkės metas

2009-03-13 | 17:33 | This is the Life
13

Vakar naktį “Gmaile” skaičiau senus mamos laiškus. Nu kaip senus. Poros mėnesių senumo. Laiškuose ji man siunčia įvairias studijų programas užsienyje su prierašu “nu o gal čia nori? o gal čia? būtinai pasižiūrėk – gal ką nors išsirinksi.” Aš net nepažiūrėjusi, kas ten rašoma atsakydavau, kad NIEKO TEN GERO IR AŠ NIEKUR NENORIU VAŽIUOTI. O dabar galvoju, kad galbūt visgi reikėjo jos paklausyti, nes pagaliau aš sulaukiau dienos, kai noriu dingti iš čia. Ir kuo toliau. Bent jau trumpam. Šitas miestas jau nebegali manęs nustebinti. Man jau stogas važiuoja nuo visko. Nusibodo gerti tuos pačius gėrimus tose pačiose vietose su tais pačiais lopais (iš anksto perspėju draugus, kad lopais vadinu ne juos). Mokytis man neįdomu, darbų nėra, naujų įdomių žmonių sutikti praktiškai neįmanoma. Kaimelis, vienžo. Aš neįsivaizduoju kaip įmanoma gyventi kur nors Kretingoj ar Šiauliuose, jei jau Vilnius toks mažas. Sako man kažkas – “tu gal rašyk”. Nu, bandau, bet šūdas gaunasi. Iki pateikto termino kažką galbūt ir išvemsiu, bet įtariu, jog vemalą teks pasilaikyti sau.

“Bus knyga – bus ir batai. Nebus knygos – bus beržinė košė ir narkotikų embargas.”

Cha! Kaip mane suemė juokas ką tik. Rašiau pusiau depresovą įrašą, kai staiga sulaukiau malonaus skambučio. Ir kažkaip nebėra reikalo to įrašo tęsti. Dabar svarbiausia – įgyvendinti balandžio pabaigos planus, nusipikrti gražius batus ir šmutkių keletą, išlenkti taurelę vakare ir pripisti kokiam naujam eiliniam daunui (jei tokių dar liko) protą. Savimeilės auginimo tikslais. Ak, kaip man trūksta pasitikėjimo savimi! Ir kaip mane vargina tas kuklumo perteklius. Gero savaitgalio!

“Mano karalaitė nori miego ir kažkoks nuobodus akiniuotis jai kelia žiovulį. Kaip jis drįsta būti toks nuobodus.”

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook