Pavargau kosėt

06

Photo 330Sėdžiu sau ant lovos krašto, kosėju kaip skrerdžiamas šuo, rankoje laikau stiklinę… kai staiga atsiminiau vieną nuostabų komplimentą, kurį man pasakė ne prieš šimtą metų: “Pisu tik intelektuales.”Ha! Na, o aš tuomet galėčiau šią citatą šiek tiek pakoreguoti ir pritaikyti sau: “PAKARTOTINAI pisu tik intelektualus.”

Vakar prisiskaičiau daug labai gerų citatų. Postinu geriausias:

“If you won’t hold our hands in public, we won’t blow you in private.” (šita yra mano mėgstamiausia)

“The quickest way to a woman’s heart is through her clit.” (funny, bet man visiškai netinka – pas mane reikia eiti per galvą)

“Diamonds are forever, but touching our clit can buy you two or three years.”

“We go to the bathroom together because we’re doing coke.” (hahahaha, exactly!)

“We want to cuddle after sex because we’re fucking freezing.” (not sure about that one)

“Breasts are not a speed bump to the promised land.” (reikia žiūrėti individualiai, bet jo – tas, kas patinka tavo buvusiai žiurkei, nebūtinai patiks dabartinei princesei)

Šiuo metu vyksta mano pusbrolio vestuvės. Aš jose nedalyvauju, nes sėdžiu Londone ir žiūriu serialą “Weeds”. Šiandien sužinojau, kad keturias kitos savaitės dienas aš gyvensiu VIENA. OMG. Baisu kažkaip. 😀 Nu, tipo. Aš gi būdama viena, tai durų negaliu atidaryt, tai batas man nutrina, tai vėl nepažiūrėjau į žėmelapį, tai šaibos baigės, tai rankytę bl skauda. I’m like a child .

Taip pat šiandien suvokiau, jog pirmą kartą gyvenime gyvenu be finansinės tėvų paramos. Negaliu savęs vadinti visiškai nepriklausoma, bet manau, kad pradžia visai nebloga (žr. ankstesnį postą). Penktadienį praleidau pokalbį dėl darbo – vis per tas ligas. Dabar net bijau siųst CV į kitas vietas, nes nesinorėtų nukelinėt nieko. Anyway, rytoj vakare reikės jau lįst į žmones. Kol parašiau postą, mano kambariokas nulūžo su rūbais, distanciniu pultu po galva ir panašiai. Ahaha. Galvoju, gal reik dar sriubos įkalt.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook