Nuo popkultūros nepabėgsi net miegodamas

2012-05-06 | 09:43 | Bullshitism
06

Šiandien sapnavau, kad gyvenu kažkokiame bendrabutyje su Lady Gaga ir dar keletu paprastų žmonių (kaip man – per paprastų). Šiaip Lady Gagos nedievinu, bet sapne pastaroji manęs per daug neerzino – na, kaip gali pykt ant tokio išsiblaškiusio žmogaus su šviesiu kaltūnu ant galvos? Nors kodėl ji negyveno viešbutyje, taip ir liko neaišku, bet bendrabutyje ji apsitojo, nes negalėjo rasti chatos.

Vieną dieną priena prie manęs viena iš ten gyvenančių bobų ir sako: “Tu įsivaizduoji, Lady Gaga man parekomendavo atseit dvi labai skanias kavas. Vienoje kavinėje toji kava kainuoja 10 eurų, kitoje – 20 eurų. Čia jinai norėjo iš manęs pasityčiot, pavaidint prieš mane turtingą selebritę?” Čiut nenumiriau iš gėdos… Kaimiete tu nx, patylėtum geriau.

Teko Lady Gagą ginti. Sakau: “Lady Gaga tikrai tau nerekomendavo tų kavų iš blogos valios – greičiausiai jos ir yra labai geros. Ir giliai abejoju, kad ji apskritai žino, kiek jos kainuoja.” Ši situacija sapne privertė mane susimąstyti – kodėl varguoliai nori, kad juos suprastų, tačiau kitų jie suprasti nesugeba? Žodžiu, likau pikta. O ta boba tai mane nervuoja. Ačiū Dievui, neatsimenu nei vardo, nei veido.

Dar sapne Lady Gaga pasišlykštėdama man dėstė, kad Jennifer Aniston valgo kažkokį sveiką šūdą – košę malošę kažkokią (kas yra netiesa, Jennifer valgo vištienos krūtinėlę). Pasišlykštėdama, nes ji pati minta burgeriais bei bulvytėmis ir tik kartais pasidietina. Likau nustebusi nuo tokio pareiškimo, nes visi mes puikai žinome, ką Gaga rašė savo Tviteryje (beje, Gaga mane followina, LOL*).

Sapną vainikavo vienas malonus vaikinas, gyvenantis mūsų bendrabutyje, kuris dėl kažkokios priežasties paprašė pasinaudoti mano tualetu. Nedvejodama daviau jam leidimą su mintimi, kad “tas kultūringas tai man nieko gi ten nepridirbs”. Deja, klydau, nes užsimaniusi pamyžti radau apmyžtą dangtį. Negalėjau patikėt tuo, ką išvydau – iki dabar man akyse stovi ta geltona spalva.

Tas bernas buvo malonus ir gerai valgyt gamino. Bet kai manęs paklausė, ar jis gerai gamina, atsakiau griežtą NE. Viską gerai apgalvojusi nusprendžiau, kad gebėjimas taisyklingai myžti priklauso gaminimo skillsų grupei. Nu, tai bendrai paėmus šūdinai jis varo, lochas.

 

 

*Taip yra dėl to, kad akaunto atsiradimo pradžioje, jos žmonės bandė followinti back visus savo followerius. Taip jie darė su pirmais 139 tūkstančiais, po to turbūt pavargo maigyti – dabar followerių yra 23 milijonai. Aš pati Gagos nebefollowinu, nes nusibodo tie jos “Little Monsters”.

“A woman is a woman!” – Heidi Klum.

2009-09-18 | 02:32 | Gyvenimo tiesa
18

Ir vis tik šitas klausimas – vertas atskiro posto.

To wear a bra or not to wear a bra – that is the question!

Londone man beveik netenka to daryti, bet aš nerimauju, nes man reikia žinoti, kaip TIEMS LOPAMS labiau patinka. 😀 Realiai, su bra papai būna didesni, bet ką aš žinau – gi ne tik didyje esmė. Hohoho. Žinoma, reikia nepamiršti, jog mes nesame Holivudo žvaigždės su stovinčiais boobs iš stiklo plastiko ar ten kokio putų polistirolo ir jie neatrodo taip, kaip pas Jennifer Aniston.

“O mums belieka tik galvas apsišikt.”

2009-06-12 | 04:12 | Šiek tiek info apie mane
12

Batai batais, bet egzistuoja viena vienintelė pasaulyje net už kablukais išvargintas pėdas skaudesnė tema. Tai – plaukų tema. Aš negaliu apsispręsti, ar man juos vėl kirpti velniop, kaip visada darau (man juos pakirptų tik iš priekio ir šone gal pakarpytų, o ilgio tik galiukų varganą centimetrą pašalintų sveikatos vardan) ar paauginti ir tada kaip nors kitaip kirpti. NAUJOVIŠKAI. Bet aš žiauriai nenoriu kęsti tos plaukų auginimo katorgos, kai jie būna, nepabijokime to žodžio, BAISŪS (ant tiek, kad kaimynas ima replikuoti, jog “tau jau metas į kirpyklą”). Taip vadinamos ATAUGOS yra skirtos žmonėms gąsdinti ir kasdien papildomai praleisti po valandą veltui, nes “aš tvarkau plaukus ir man nesigauna”. O šukuoti jų kitaip be kirpimo arba atsiauginimo (ant kito šono, į viršų, aukštyn kojom) irgi neišeina.

heidi-klum-messy-hair262352

kate1-main_fullglamourreelmoments0gddggd2mssl

Aš dabar norėčiau kažko tokio (foto), bet tada man tektų juos auginti šimtą metų ir neaišku, ar verta. Nes mano apvaliam veidui (genai blogi) buvimas nepridengtam pašalinėmis sruogomis – ne pats geriausias variantas. Beje, netgi kai sėkmingai apsikerpi, dar nereiškia, kad jie taip ir atrodys. Nes mano plaukai, pasak statistikos, gerai atrodo tik 49 iš 100 visų gyvenimo atvejų. Vadinasi, 186 dienas per metus jie atrodo ne taip, kaip reikia. Ir tikrai nežadu tų prakeiktų kudlų “gelbėti” tiesinimo būdu (pavarau kartą per mėnesį ir tiek). Jeigu plaukų negadinu dažais, tai karštomis ŠAKĖMIS negadinsiu juo labiau.

Trumpas klausimėlis apie homewreckinimą*

2009-06-06 | 22:04 | An Issue to Discuss
06

Žymiausia pasaulyje homewreckerė vaidina auką savo aukos glėbyje.

Dabar paskaičiau internetą ir jame rašo, kad bobos, pisančios užimtus diedus yra ne kas kita, o whores! Kokia nesąmonė. Melas! O kaip manote Jūs?

*Home wrecker – someone who sleeps with another and knows that other has a boyfriend/girlfriend and doesn’t give a shit. Thusly, risking to wreck the relationship. (šaltinis – www.urbandictionary.com)

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook