“Gražios, gražios, labai gražios tavo akys.”

2010-01-07 | 00:48 | Šiek tiek info apie mane
07

Kai man buvo kokių dvylika metų, vienas lopas, kuris manęs praktiškai nepažinojo, suskėlė man didžiausią komplimentą, kokį esu girdėjusi gyvenime – “Graži tu, Evelina, labai graži. Bet deja, grožis – ne viskas. Reikia dar ir proto.” Trumpai šnekant, pagal jį aš buvau graži, bet kvaila. Dieve, kiek man buvo džiaugsmo! Tuo metu aš buvau įsitikinusi, jog esu protinga, bet deja, neapdovanota ypatingu grožiu. Ta prasme, dar nesidietinau, bet blakstienas jau pasidažydavau. Ir tikrai daug mieliau būčiau buvus tuparyla, bet gražiasnukė. Anuomet buvau pirmūnė – septynetas man keldavo ašaras, dalyvaudavau visuose įmanomuose mokyklos šūduose (olimpiadose, teatro, choro ir kt. būreliuose), mane girdavo mokytojai. Žinoma, nieko nėra amžino, todėl visa tai baigėsi kažkur aplink mano penkiolikto gimtadienio datą. Tūsovkės ir draugeliai. Cigaretės, sidras ir alus (nors gal labiau “Mix’as” ir “Stakliškės”, haha). Vo čia tai zjbs! Nedegradavau – dar vis buvau gera mokinė, tačiau jau nebe tokia nuostabi.

Man atrodo, kad nuo to penktos klasės įvykio (minėtojo “komplimento”), aš supratau, kad noriu būti vertinama ne dėl proto (kurį šiais pseudointelektualų laikais kas antras tiesiog suvaidina – žinoma, ne visada sėkmingai), o dėl išvaizdos. Kartais atrodo, kad noriu šnekėt nesąmones vien tam, kad žmonės nemanytų, kad vaidinu protingą. Todėl aš verčiau vaidinsiu visišką daunę – bent jau nenusivils susipažinę su “tikruoju veidu”. Iš kitos pusės, kai mane palaiko visiška kvailele, nusiviliu. Na, taip, žinoma, aš – kvaiša. Nu, bet ne ant tiek. 😀 O nusiviliu, nes galvoju – ką Jūs nematot, kad čia buvo juokai arba su ironija pasakyta… Ir šiaip gyvenime pakanka visokio šūdo, tai leiskite man prašau bent paprikolinti netrukdomai.

Prieš akis jau matau šio posto komentarus: “Evelina, tu – protinga, bet man asmeniškai – neseksuali.”, “Evelina, tavo gražios kojos, bet nosis – ne itin.”, “Evelina, tu mali šūdą, vedi jaunimą iš kelio ir man nepatinka tavo plaukai…”, “Evelina, eik nachui. Beje, kada atsisėdai ant pirmos dietos?”

🙂

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook