“How do you keep a girl from becoming your girlfriend?”

06

Barney: Simple. The rules for girls are the same as gremlins. Rule number one: never get them wet. In other wards, don’t let her take a shower in your place. Rule number two: keep them away from sunlight. I.e. don’t ever see them during the day. And rule number three: never feed them after midnight. Meaning she doesn’t sleep over and you don’t have breakfast with her, ever.
Ted: What about brunch? Is brunch cool?
Barney: No Ted, brunch is not cool.

O taip, kupini išminties serialai pagaliau sugrįžo į eterį po vasaros (kurios nebuvo) atostogų (kurių nebuvo taipogi). Grįžtant prie realybės:

“Jei tik panorėtum, nupirkčiau tau visus pasaulio batus.” (Taip, postas be batų temos, deja, nėra įmanomas, bet šiandien – ne apie juos.)

Tada iš kito pasaulio galo mane staiga pasiekia visai kitokio pobūdžio žinutė:

“Niekas nesitiki, kad tu gali nesinaudodama vyrais kažko pasiekt.”

Na, bet kuriuo atveju, mane džiugina, jog kažkas galvoja, kad aš apskritai moku jais naudotis. Mano mieli naivuoliukai.

Klausiau šiandien vieno pažįstamo nelietuvo, jau senokai gyvenančio Lietuvoje, kada gi atėjo toji akimirka, kai jam nusibodo mūsų nuostabioji šalis. “Po šešių mėnėsių?” – klausiu aš. “Po šešių minučių.” – man atsako – “Bet tada aš atradau alų ir Lietuvos moteris.” Pasiūliau už tai padėkoti Dievui. “Netrukus po to aš supratau, jog tie du dalykai vienas be kito egzistuoti paprasčiausiai negali.” – pridūrė man anas ponas.

– Which country has the best women?
– Whichever country has the best beer, has the best women.
– Which country has the best beer?
– After the third one, do you even notice if it is good or bad?
– Probably not.
– After 3 beers, I might as well be drinking shampoo… Wouldn’t know the difference.
– Do you have an idea which country has the best men?
– Define the best.
– Good looking, smart, interesting, responsible, educated, stylish, tall, dark-haired party animals with loads of money.
– Ah… Well.. They apparently live in… your imagination.

FML.

“Turi mane ir gana.” – Lietuva.

2009-07-19 | 03:09 | This is the Life
19

3684972061_9f9016e510

Metas kraustytis į Naująją Zelandiją. Ar tik ne ši šalis šiuo metu gali pasidžiaugti sparčiausiai pasaulyje augančia ekonomika? Skaičiau kažkur. Dar vienas anos šalies privalumas: Naujoji Zelandija – labiausiai nuo Lietuvos nutolusi šalis (tai mane džiugina, nes esu suinteresuota kuo mažiau užuosti jaukų mielų namų kvapelį). Šitie du džiuginantys faktai nustumia Sidnėjų į antrą vietą (po Oklando).

Aišku, reiktų kažkur įterpti ir svajonių miestą Niujorką, bet mano horoskopas teigia, kad į šį miestą Mergelės ženklui naudingiausia būtų kraustytis mažiausiai po poros metų. Kadangi užaugau gilias lietuviškas tradicijas puoselėjančioje šeimoje, tikėti astrologinėmis nesąmonėmis man yra kaip ir įgimta. Todėl tenka ieškotis alternatyvų. O pasilikti nuobodžioje tėvynėje šiuo momentu man neatrodo kaip viena iš opcijų.

Niekada negalėjau pasigirti dideliu pareigingumu, vet vis tik jaučiu šiokią tokią pareigą pabaigti mokslus. Tačiau tikrai nemanau, jog ši maloni smulkmena – neišsprendžiama. Žodžiu, nenustebkite iš manęs sulaukę siurprizų, nes aš (kaip nutylėti mėgstantis žmogus) greičiausiai iškrėsiu ką nors nepranešus. Visada taip darau – daug šneku, bet svarbiausio taip ir nepasakau. 🙂

Ai, dar vienas minėtinas dalykas: Vilnius jau seniai nebegali pasigirti netikėtomis gražių bernų apraiškomis. Man atrodo, kad Lietuva kaip drąsi šalis paprasčiausiai nepabijojo gražiųjų tautiečių išmėtyti po svietą, kai kuriuos netgi apgyvendinti Nachujaus planetoje, o likusioms Vilniuje merdėti mergelėms mainais pasiūlyti nei daug, nei mažai – paprasčiausiai užsipisti. Kitaip tariant, apmąstyti savo galimybes Pietų Europos gyventojų glėbiuose.

Picture 41

Vaizdinėje medžiagoje aprašyti keliai, atrodo, žada nemažai posukių. Aišku, dar vertėtų pakalbėti ir apie realias galimybes, bet aš bijau ir nenoriu prisišnekėti anksčiau laiko. Todėl geriau patylėsiu. Bet galimybę, kad neišdegs visiškai niekas galime lengva rankos mostu imti ir atmesti. Blogiausias variantas būtų toks: išdegs, bet labai trumpam. Tačiau man tai neatrodo, kaip kažkokia parkė, nes aš juk nieko neprarandu. Blogiau nei yra tikrai nebus.

Dabar pereisiu prie visiškai kitos temos, kad jau čia užsišnekėjau šiandien. Aš galvoju, ant kiek žmonės rimtai priima tai ką aš kalbu/rašau (?). Dabar čia neseniai supratau, kad labai mažai kas žino, kas iš tikrųjų dedasi mano galvoje (“Tavo galvoje dirba kinai batų fabrike.”). Man lyg ir patinka daug ko neparodyti, bet vis tik giliai širdyje (cha cha) aš tikiuosi, kad tie net ir neparodomi dalykai yra pakankamai akivaizdūs ir sveiko proto apilnkiniai nesugadintu regėjimu juos tikrai pamatys. Bet pasirodo, kad ne (“Nes jūs, durnele, esate gera aktorė.”). Kai kurie mandagūs cinikai netgi drįsta man suteikti “Mis Arogancijos” titulą.

Picture 34

Marshall: She does not have the “Crazy Eyes”!
Ted: You just can’t see it because you’re afflicted with “Haven’t Been Laid In A While Blindness”.

P.S. Aš nuolatos pisu protą, bet niekada nemeluoju.

Dienos dialogas. Crazy eyes.

20

Vienas pažįstamas laiko mane labai negražia moterimi (aš tokia įskaudinta, ahaha). Kiekvienas žvilgsnis mano pusėn jam yra tiek pat nesuvokiamas, kiek skirtumas tarp gėjaus ir nekrofilo Petrui Gražuliui. Apie tai ir pokalbis:

– Kaip išvis įmanoma bandyt tave viliot? Tipo “o kokia faina – davai aš ją kabinsiu”. Ble, norėčiau SMS flirtą aš su tokiu ekspertu pavaryti.
– Nu matai, Justai, čia tik TAU tai yra nesuvokiama.
– Tu man geriau FWD atsiųsk, jei kas tave kabins. Nes šita anomalija tikrai verta tyrimo.
– Bet tai tik TU tą baisumą matai. Tu gal matai ŽMONIŲ AURAS? Kitiems pvz., patinka mano akys. Čia gi skonio reikalas.
– Hahaha. Hahaha. Akys blet patinka…
– O ką?
– Ausys tavo niekam nepatinka???

:DDD Nu ką aš žinau.

– Nu tu pažiūrėk į nuotrauką. Kokia miela.
– Akių nesimato… Tai šitoj NE TOKIA GRAŽI.

Ir vėl apie tą patį

15

tahb3a

Kaip ir planuota, šiandien vakarą aš leidžiu žiūrėdama “How I Met Your Mother”. Ir štai mano paskutinėje žiūrėtoje serijoje įvyksta BAISUS DALYKAS – diedas permiega su savo gero draugo ex-boba. Lyg ir nieko tokio. Juk ta boba – jau buvusi. Bet NE. Pasirodo, pagal vyriško solidarumo taisykles, taip elgtis griežtai draudžiama!

Rimtai? Nejaugi? Negali būti. Tai, sakote, būnat geri savo draugams, kaip ir jie Jums? Taip ir patikėjau. Jūs tikrai nė neįsivaizduojat, ką veikia Jūsų draugai, kol Jūs miegat. 🙂

“She’s gullible, I’m bored — we’re perfect for each other.”

14

picture-28

Šiandien sapnavau baisiausią košmarą ever – kad aš susiradau darbą ir jis prasideda 7.00 ryto. Baigiasi – 17.00. Dirbdama aš stengdavausi atsigulti anksčiau, kad tik rytinė katorga mažesnė būtų. Bet žinoma, nifiga neužmigdavau be keturių. Tada jau kokią devintą ryto pradėdavau skaičiuoti – KUO KADA JAU TOS PENKIOS? Nenoriu dirbti niekada… 🙁 Nebent darbą namuose. Savo pačios sugalvotu grafiku.

Niekada gyvenime daugiau nebegersiu TO ŠŪDO. Aš realiai TOKIŲ ŠŪDŲ niekada ir negeriu, bet baigėsi vynas, o po ranka kaip67140_800_3a7abe tik pasimaišė TAS ŠŪDAS. Negeriu aš rudų, bet visko pasitaiko. Todėl (būdama pripratusi tik prie vyno, vodkės, vodkės, vodkės ir šampės) vakar ryte grįžau kaip lavonas, išmėčiau viską po kambarį, ne tik nenusiploviau makiažo (čia kas antrą kartą taip būna), bet ir nusirengti nesugebėjau. Ačiū Dievui, užteko proto nusiimti kelnes. Bet visokie ten liemenukai ir kita komfortą miegant užtikrinanti atributika liko ant manęs. Auskarai (trys poros) man turbūt labai trukdė miegoti, todėl ryte radau juos padėtus ant svarstyklių prie lovos. Tikriausiai buvau sušalusi, nes kojas man šildė skirtingų spalvų kojinės.

Ir vis dėlto aš tokia protinga tampu, kai išgeriu. Patys geriausi sprendimai ateina būtent tuo metu. Tais atvejais reikia skubėti ir padaryti, ką esi sugalvojęs, kol galva neišsiblaivė. Nes ryte viskas atrodys kitaip. Dingsta ir drąsa, ir ryžtas, ir noras. Ateina pachmielas, neretai su savim pasiimdamas ir moralkių dozę. Vienžo, racionalumi – NE.

Beje, grožio miegas tikrai veikia, nes vakar aš miegojau visą dieną su pertraukomis, o šiandien veidrodyje išvydau nuostabų rezultatą. Vaizdas – kaip po kosmetologės procedūrų. Kita vertus, nemiegojusi dvi paras aš atrodau DAR GERIAU. Cigaretės, alkoholis ir kiti priedai labai nuostabiai nuvargina veidą, o pamėlę paakiai man puikiai tinka. Ir žandų nebelieka. Labai gražu.

Man nė kiek nerūpi saldumynai, tačiau šiandien aš noriu torto. Kokio nors su kondensuotu pienu ar panašiai. Net nežinau kodėl. Anyway, jokio torto nebus. Manęs laukia nebent sportinės bausmės už dvi pernelyg tingias dienas. Va taip va. Na, ir “How I Met Your Mother” dar reik pažiūrėti.

All slutty girls are sluts

08

Ahaha, taip juokinga. Mano žiūrimame seriale boba prieš varydama į pirmą pasimatymą specialiai tris paras (jei neklystu) nesiskuto kojų. Tam, kad susivaldytų neatsigulusi su kavalieriumi. Bet pasimatymo vidury ji staiga ėmė skambinti draugei, kad toji jai skubiai atvežtų kuo bjauriąsias ataugas pašalinti. Nes “tas britiškas akcentas” ir taip toliau. LOL LOL LOL. Tiesą sakant, aš atsimenu, kad kadaise ir man buvo kažkas panašaus nutikę. Ir aš, aišku, tik įsitikinau, kad tokie dalykai nifiga neveikia. O po to tik turi galvą sukti, kaip čia išsisukti. Tai mano pamoka buvo tokia: REIKIA VISADA BŪT PASIRUOŠUS. Nes niekada nežinai, kur tavęs tyko PAVOJAI. Iš kur tu gali žinoti, o vdrug vietoj tavo dantisto atvarys koks nors žavus praktikantas, nes daktarėlis netikėtai apsirgo. Išraus jis tau dantį, tau ims skaudėti žandą, jis ims tave guosti… Cha cha cha! Nu, čia aišku taip būna tik romantinėse komedijose, bet aš tiesiog norėjau pasakyti, kad nesusitvarkius nepatariu nė kojos kelti iš namų.

Kokių klausimų man kilo po šios serijos:

a) Ar bobos, kurios nori pavaryti threesome yra kekšės? Nes ten sako, kad taip. Bet tik jau nebandykite manęs apgauti, mieli berniukai, sakydami, kad svajojate ne apie kekšes (turiu omeny nuosavas kekšes, o ne šiaip iš gatvės – VISŲ KEKŠES).

b) Ai, bendrai gal ir nebeturiu daugiau klausimų šiam vakarui.

“My life rocks! Money, suits and sex? These are tears of joy!”

2009-05-31 | 18:11 | This is the Life
31

Kodėl tą pačią dieną, tą patį kojos mažąjį pirštelį aš būtinai turiu užsigauti du kartus į po kojomis pasimaišusias (ne tas pačias) duris? Ouch.

Popietę šiandien leidau žiūrėdama “How I Met Your Mother” su hanteliais. Nevariau gerti vyno. Bet nuvarysiu rytoj. Dar nepaklojau lovos. Ir jaučiu, jei gyvenčiau viena, tai iš vis gyvenime jos nekločiau. Nes šio ritualo prasmės aš taip niekada ir nesupratau. Dabar kartais ją pakloju, kad nebadytų ŽMONĖMS akių. Seniau dievinau tvarkyti drabužių spintą. Dėliodavau maikes pagal spalvas ir viską ten gražiai. Dabar šitas veiksmas nebesuteikia man jokio malonumo, nes į spintą seniai niekas nebetelpa. Bet apsirengti vis tiek nėra ką.

Beje, Jūs vaikštot į teatrą? Aš tai pvz., negaliu prisiversti, nelabai įdomu man kažkaip. Man įdomu į teatrą vaikščioti tik su bernais. Tipo pasipuoši kažkiek ir sėdi ten su juo. Sėdi, sėdi, sėdi ilgai ir nuobodžiai… Po to varai išgerti (kavos arba vodkės) ir panašiai. Su kinu man irgi tas pats. Aš tingiu sėdėti vienoje vietoje ilgai – nervinuosi, nerandu sau vietos. Už pusvalandžio pradedu galvoti apie tualetą, kavą, cigaretę ir PABAIGĄ. Kiek dar liko čia sėdėti??? Ir kokios kėdės nepatogios!

P.S. Kaip mane nervina, kad savaitgaliais niekas nieko nepostina beveik. Nėra ką skaityti.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook