“A woman is a woman!” – Heidi Klum.

2009-09-18 | 02:32 | Gyvenimo tiesa
18

Ir vis tik šitas klausimas – vertas atskiro posto.

To wear a bra or not to wear a bra – that is the question!

Londone man beveik netenka to daryti, bet aš nerimauju, nes man reikia žinoti, kaip TIEMS LOPAMS labiau patinka. 😀 Realiai, su bra papai būna didesni, bet ką aš žinau – gi ne tik didyje esmė. Hohoho. Žinoma, reikia nepamiršti, jog mes nesame Holivudo žvaigždės su stovinčiais boobs iš stiklo plastiko ar ten kokio putų polistirolo ir jie neatrodo taip, kaip pas Jennifer Aniston.

“Zjbs čiūvakams, kurie tave maitina. Pusė burgerio į dieną – pigiau už šunį turbūt.”

2009-08-20 | 21:21 | This is the Life
20

Toks jausmas, kad sėdžiu šitame mieste visą gyvenimą, o Vilnius yra kažkur netoli – pvz., už šimto kilometrų… Jo, galvojimas apie Vilnių sėdint Londone tikrai prilygsta galvojimui apie Kauną sėdint Vilniuje. Totaliai.

Šiandien buvau pokalbyje dėl darbo tokiame visai nieko nedideliame trijų kvadratinių metrų ofisėlyje (trumpai tariant, verslo centriukas), located priešais Waterloo station.

Pastate pilną verslininkų – vyrų, nešančių sau ir seniai nusibodusiems kolegoms sumuštinius popieriniuose maišeliuose. Jie kyla liftais ir laiptais į savo būdas kažkelintame aukšte. Maišai būna dviejų spalvų – rudos ir kažkokios neaiškios. Juos (maišus, ne vyrus) stebėjau sėdėdama tuose foteliuose, kuriuos galime pamatyti pakėlę žvilgsnį į nuotrauką, esančią tris cm nuo šitos raidės, kurią šiuo metu skaitote. Sėdėjau ten dešimt minučių. Kol manęs atėjo pasiimti, kaip aš ją vadinu, PSEUDO CUTIE – potenciali šefė. Ir vis tik aš manau, kad ji priklauso CUTIE CUTIE tipui, just like me (nors prieš porą dienų vienas bernas man pareiškė, kad aš tikrai nesu viena iš JŲ).

Pokalbyje dalyvavo ir jos kolegė – Anglijos brazilė. Abidvi man labai patiko. O intervas buvo ištisas pletkas ir juokas. Aptarėm ir reikalus, bet iš esmės daugiau laiko praleidom besišnekučiuodamos apie gyvenimą, Londoną ir akcentus. Kažkuri iš jų manęs paklausė, ar aš kartais nesimokiau kur nors Amerikoje, nes mol atseit kalbu su amerikietišku akcentu. Sakau – ne, ne, nihuja, o be to man kiti žmonės sako, jog mano akcentas yra vokiškas arba švediškas. Atsakė tipo, kad nu jo – galėtum būti vokietė, kuri anglų kalbos mokėsi pas amerikietį. Tą sekundę aš pagalvojau, kad Heidi Klum nėra pats blogiausias variantas…

Picture 42

Na, po visko galiu pasakyti, kad šis interview buvo labiausiai vykęs iš visų mano ilgaamžio gyvenimo intervų. O ir pozicija man visai patinka (išskyrus kai kuriuos žavius niuansus, kuriuos mes kol kas nutylėsime). Bet aš vis tiek labiau noriu tos, kur vakar mane intervjūvino… CALL ME, lopai, prašaaaau!!! Aš jau ir pati apskambinau visų įmanomų religijų dievus ir netgi sumokėjau kyšius kai kuriems talentingiems pseudomokslininkams su Tomu Kruzu priešaky. Nepamiršau ir Kalėdų Senelio, kurio paprašiau, kad šiemet mano asmenines kalėdas jis perkeltų į ankstesnę datą – Rugpjūčio 26 dieną, nes tada aš kaip tik švenčiu savo gimtadienį (žinoma, datą blog’e miniu ne šiaip sau – kaip ir viską šiame gyvenime darau :D). Tikėkimės, tie vyrai man padės. Na, rytoj jau turėtų būti aišku.

“O mums belieka tik galvas apsišikt.”

2009-06-12 | 04:12 | Šiek tiek info apie mane
12

Batai batais, bet egzistuoja viena vienintelė pasaulyje net už kablukais išvargintas pėdas skaudesnė tema. Tai – plaukų tema. Aš negaliu apsispręsti, ar man juos vėl kirpti velniop, kaip visada darau (man juos pakirptų tik iš priekio ir šone gal pakarpytų, o ilgio tik galiukų varganą centimetrą pašalintų sveikatos vardan) ar paauginti ir tada kaip nors kitaip kirpti. NAUJOVIŠKAI. Bet aš žiauriai nenoriu kęsti tos plaukų auginimo katorgos, kai jie būna, nepabijokime to žodžio, BAISŪS (ant tiek, kad kaimynas ima replikuoti, jog “tau jau metas į kirpyklą”). Taip vadinamos ATAUGOS yra skirtos žmonėms gąsdinti ir kasdien papildomai praleisti po valandą veltui, nes “aš tvarkau plaukus ir man nesigauna”. O šukuoti jų kitaip be kirpimo arba atsiauginimo (ant kito šono, į viršų, aukštyn kojom) irgi neišeina.

heidi-klum-messy-hair262352

kate1-main_fullglamourreelmoments0gddggd2mssl

Aš dabar norėčiau kažko tokio (foto), bet tada man tektų juos auginti šimtą metų ir neaišku, ar verta. Nes mano apvaliam veidui (genai blogi) buvimas nepridengtam pašalinėmis sruogomis – ne pats geriausias variantas. Beje, netgi kai sėkmingai apsikerpi, dar nereiškia, kad jie taip ir atrodys. Nes mano plaukai, pasak statistikos, gerai atrodo tik 49 iš 100 visų gyvenimo atvejų. Vadinasi, 186 dienas per metus jie atrodo ne taip, kaip reikia. Ir tikrai nežadu tų prakeiktų kudlų “gelbėti” tiesinimo būdu (pavarau kartą per mėnesį ir tiek). Jeigu plaukų negadinu dažais, tai karštomis ŠAKĖMIS negadinsiu juo labiau.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook