Labai protingas (kabutėse) pamąstymas

2010-09-29 | 20:50 | Gyvenimo tiesa
29

Nenoriu nieko, tik grįžti į vaikų darželį. Nes ten gali zyzti, žliumbti ir šikti į mamos nupirktus pantalonus. Ir vis tiek neatrodysi kaip idiotas. Nes juk esi MAŽVAIKIS. Mažvaikiams… viskas galima. Aš irgi noriu būt mažvaikė ir psichuoti LEGALIAI.

Šis pamąstymas padėjo man šį bei tą suprasti.

Nekenčiu vaikų, nes PAVYDŽIU jiems.

“Mane irgi visi nervina. Bet su šampano stikline rankoj aš atlaidžiai į juos žiūriu. Tegul rėkia.”

2010-08-30 | 12:44 | This is the Life
30

Aš, deja, šampano neturiu. Turiu tik nuobodų tekstą prieš akis, laisvą nuo darbo dieną ne laiku ir skaudančią nuo minčių galvą.

Galėtų nors internetas normaliai veikti. Pyderas.

Aš tokia nervuota, kad net NENORIU ŽUDYT. Aš noriu pati ZDOCHNUT’. It means a lot.

DIE DIE DIE DIE DIE.

Kodėl BLET kiekvieną kartą, kai būna kas nors ne taip, iš karto su klausimais bėgama pas mane? Evelina viską žino, Evelina viską gadina. Kodėl aš turiu žinoti, dėl kokios priežasties TAS DINGO ar ANAS SUGEDO? KODĖL NX? Nežinau aš! I don’t fucking know. Kodėl aš nuolat turiu klausytis priekaištų dėl dalykų, su kuriais neturiu nieko bendro? Why, blet? WHYYYYY?

Aš nekenčiu šito griobano gyvenimo ir tikiuosi rytoj mus ištiks pasaulio pabaiga. Mėnulio nukritimo į Žemę būdu. Būtent taip, kaip pranašavo žymus astronomas Bybiagalvis prieš pora štūkų metų.

Net akys aprasojo. Kur langų valytuvai?

Atsakau į laišką apie norą bledavoti

19

Šiandien gavau vienos skaitytojos laišką. Pripažinsiu, man žiauriai patinka, kai į mane kreipiasi kaip į kokią santykių ekspertę. Kas gi daugiau sutvarkys tavo gyvenimą, negu žmogus nesugebantis susitvarkyti savojo?

“Kodėl būna taip, kad vienu metu yra dx bernų, kuriuos nori pisti ir išnaudoti, bet negali, nes negražu pagal etiketą. Todėl juos tik simboliškai truputį išnaudoji ir papisi. Tada visi pamato, kad visus po biškį pisi ir pabėga. Tai lieki nei pasipisus gerai, nei ką. Ir be bernų, ir be pinigų. FML.”

Hahaha. Taip būna dėl paprastos priežasties – your life is fucked (kaip ir mūsų visų). Ir blemba, honey, kaip bebūtų gaila, bet bachūrą teks rinktis vieną (du arba tris – priklauso nuo tavo slapukavimo ir strategavimo sugebėjimų). Nes visuomenės akyse PRIVALAI atrodyti šventoji. Niekas juk nenori duotis su kūrvomis (kalės tuo ir skiriasi nuo kūrvų, kad viską padaro tvarkingai ir slaptai – classy). Tad jeigu nori santykiauti su dešimt lopų, devynis (aštuonis arba septynis) paprasčiausiai tvarkyk kur nors užsienyje. Jeigu nėra tokios galimybės, pakentėk draugaudama su kokiu daunu metus – taip atgaivinsi savo žlugusią (?) reputaciją. “Ji susirado rimtą vaikiną. O aš laikiau ją kekše. Pasirodo, net ir aš klystu…” – taip sakys apgauti aplinkiniai. Bet jeigu tam tikslui negali išsirinkti vieno, tai gal geriau išvis nesirink jokio ir būk viena, kol neatsiras tikrai zjbs. Aš va pvz., sėdžiu ir laukiu princo. Sulauksiu gal ant pensijos, hahaha. O bledavojimų ir bernų išnaudojimo privengiu ne dėl aplinkinių nuomonės, o dėl savo pačios savijautos. Moralkės etc. FML.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook