Išteku

2010-08-12 | 17:12 | Bullshitism
12

Norite tikėkite, norite ne… bet šiandien aš išteku! Prašom mane nuoširdžiai sveikinti bei kuo plačiau praverti savo pinigines. Sąskaitos numerį pavedimams daryti sužinosite parašę elektroniniu paštu: user.friendly.biatch@gmail.com. Laukių Jūsų laiškų! Ir ypač – PAVEDIMŲ.

Vestuves minėsime gan kukliai, bet balta fata (dievinu šį rusizmą), balta suknelė, balta mišrainė, balta staltiesė, žydra gumytė (ar kaip ten ją vadinate?) ir be abejo, žavus jaunikis, turėtų būti savo vietose. Oh em gee, I’m so excited!!!

Vienintelis dalykas, kuris mane neramina šiuo metu yra mano pilvūzas. Jis – toks išsipūtęs, kad bijau, jog svečiai pamanys, kad tuokiamės iš reikalo. Skubu paneigti šį potencialų gandą.

Na, ir pabaigai… Linkiu Jums sugauti mano puokštę!

Pavyzdys

2010-01-03 | 19:05 | Šiek tiek info apie mane
03

Kažkaip pamiršau pademonstruoti, kaip turi elgtis pavyzdingi skaitytojai.

Per Kalėdas gavau netikėtą siuntą – kalendorių su skirtinga batų pora kiekvienai dienai + atvirukas. Miau!

Kalendorius jau puikuojasi ant mano stalo:

Kalėdinės dovanos

2009-12-18 | 17:57 | UFB pataria
18
Tavo vardas:
maze
Dėstyk: *
padek man 🙂 ka padovanoti savo vaikinui per kaledas kai gali isleisti tik 5 lt? 😀

Kalėdinį blowjobą. Kuo skiriasi kalėdinis blowjobas nuo paprasto? Tuo, kad vykdant šventinį ritualo variantą reikia papildomai mojuoti rankomis ir aplinkui barstyti už 5 litus įsigytus konfeti popiergalius.

Gal kas turi geresnių variantų? Maloniai kviečiame pasidalinti.

Duokite man dovanų

2009-12-16 | 23:00 | This is the Life
16

12469_175259168401_788428401_2897395_1254301_n

Man skauda gerklę. Aš ir vėl sergu. Nelabai stipriai, bet vis tik nervina. Baisiausia, kad manęs niekas nepaguodžia. Išskyrus pusę dežės Pringles raudonų. Žodžiu, man labai liūdna. Neturiu ką apsirengti ir manęs nemyli bernai. Dovanų šiemet irgi nelabai gausiu. Nes geros mergaitės niekada negauna, ko nusipelnė. Štai pvz., ar Jūs kada nors pagalvojote, kad Jūsų rašytojėlei reiktų atsiųsti kokią mielą molinę statulėlę, kurią ji tik išpakavusi išmes į šiukšliadėžę? Žinoma, kad ne. Mes gi tingim nueiti iiki pašto ir šiaip nėturim šaibų. Tik jau nemeluokite, kad kartą metuose neuždirbate batams MAN. Labai neįtikinamai skamba man šitokios fantastinės istorijos. Ta proga einu kavos ir vaistų.

Jeigu kažką vis tik domina mano adresas (Kalėdinio stebuklo ir šiandien Londone iškritusio sniego proga), rašykite man meilu: user.friendly.biatch@gmail.com.

Rašau tiesiai iš po kaldros

2009-12-12 | 18:33 | This is the Life
12

Šiandienos ryto pusryčių citata (iš mano lūpų) – “Omletas be druskos – kaip seksas be bb.” Mes neturime druskos ir cukraus. Babajų prekyvietė yra prie pat manęs, bet jie nepriima kreditinių kortelių, o man grynųjų pakako tik pakeliui čipsų. Kaip liūdna. Išėjau į lauką nuogomis kojomis, bet su paltu. “Skinny legs!” – sušuko bomžas man už nugaros. – “Do you have any change?”

No. Čipsai, kaip visada, buvo skanūs. Pagalvojau, kad jau tuoj Kalėdos, o aš neturiu pinigų dovanoms. Kita vertus, kai pagalvoji, šiais laikais galbūt madoje nešvęst Kalėdų? Paliubomu madoje. Na, bet mes dar turime viltį, kad vakarykštis pokalbis dėl darbo ir šią savaitę sapnuoti šūdai duos kokių nors vaisių. Du seniai tardė jauną merginą gana netrumpai (30-40 min). Tai strategiją sugalvok, tai paaiškink, kodėl tu nedarytum taip ir taip. “Na, pabandykite įsivaizduoti, kad Jūs esate klientas…” Neįsivaizduoju, ką jie apie mane galvoja. “Gudri mažvaikė”. Tačiau aš ir pati gerai žinau, kad pagal skelbime išdėstytus reikalavimus, keliose vietose galėčiau sau pistelt po riebų minusą (nes kai kur, kur reikia būt profu, aš žinau tik basics). Tie minusai gali man laisvai pakišti koją. Pray!

Susirašysim vėliau.

Dar pora žodžių

2009-10-21 | 03:03 | Šiek tiek info apie mane
21

Nežinau kodėl, bet aš žiauriai nemėgstu jaunesnių už save bobų. Celebrities, paprastos bobos – man visiškai jokio skirtumo. Ir aš tikrai neįsivaizduoju, iš kur gi toji nesąmoninga antipatija. Čiuju, tai susiję su vaikystės traumomis, kai mama per Kalėdas savo krikšto dukrai (iki kurios gimimo giminėje aš buvau jauniausias vaikas, o ji gimdama štai paėmė ir viską sugadino) nupirko lėlę, o man tik Disneyišką žurnalą “Dumbo” (nes savo Kalėdinę dovaną aš jau buvau gavusi). Iki šiol pamenu tą skausmingą pavydo jausmą. Brrr. Žodžiu, tada aš negalėdavau pakęsti, kad jaunesniems nei aš vaikučiams skiriama daugiau dėmesio, negu man. Ir nors aš jau seniai nebe vaikutis… jaunesnių bobų nemėgstu iki šiol. Apie vyrus net nekalbu, nes sakiau jau šimtą kartų.

Gal čia yra psichologų, kurie galėtų paanalizuoti?

Ta prasme, čia tikrai yra liguista. Jei aš pamatau, kad boba yra 87 metų gimimo (t. y. mano metų), pirmas dalykas, kurį aš padarau, tai patikrinu MĖNESĮ. Jei ji gimė spalį – viso gero, mažvaikė. Jei anksčiau nei rugpjūtį – viskas gerai su tavim, BENDRAAMŽE. 😀

Aišku, mano priešiškas nusistatymas dažnai pasikeičia, kai geriau pažįstu žmogų. Bet kol tas neįvyksta… 🙂

Protected: “You are playing like a 16-year-old girl head game. Seriously. That is fucking childish logic.”

2009-10-03 | 23:01 | Batai, tašės & more
03

This content is password protected. To view it please enter your password below:

Vienas iš tų pokalbių, kurių reiktų neviešinti… Na, bet aš juk negaliu susivaldyti!

15

– I want that idiot to buy me shoes. This is my little aim.
– Which one is the idiot? Cause neither of them did sound particularly smart.
– The one I like.
– When in doubt…. Anal = new shoes. It is like some universal law.
– But I want him to buy me those stupid shoes WITHOUT ME DOING A THING. Cause using some stupid laws… Well, that simply doesn’t make me a winner.
– You are trying to cheat gravity.

“Tu kažką turi. Nežinau, ką, bet kažką. Turi kažką viduje – turbūt vidaus organus ir asmenybę.”

2009-08-10 | 14:28 | Batai, tašės & more
10

Ta proga, kad kitą pirmadienį išvykstu į nedidelę kulinarę kelionę, man tenka po biškį kraustyti spintą ir spręsti, ką gi vilkėsiu per visas tas iškilmingąsias vakarienes. Šiek tiek nervuoja, kad man patinka tik suknelės ir nuogumai, kas nelabai tinka per lietų ir šaltį, kuris paliubomu vieną dieną ims ir užklups mane iš nugaros netikėtai. Būtinai paimsiu dvi poras kablų, nes viename iš dviejų mano išvykos planų yra punktas – išmokti naudotis “tuo šūdu”. Be to, svetimame mieste gal nebus taip gėda vaikščioti gatvėmis kaip invalidei. Na, o kas gi dar yra mano planuose – klausiate Jūs. Aš noriu naujos tatuirtuotės. Noriu seniai, o buvimas ne Lietuvoje, mano nuomone, yra puiki proga įamžinti tą buvimo SVETUR etapą. Idealiu atveju pasidovanočiau ją sau per gimtadienį (08-26!!!), tačiau žiūrint realistiškai, mes matome tuščią piniginę, gulinčią šalia tuščio popieriaus lapo su užrašu “Evelinos tattoo idėja”. Gerai, kad bent jau sugalvojau vietą, kurioje ji turi būti. Aišku, vieta buvo parinkta ne atsitiktinai – aš nemėgstu tatuiruočių, piercing’o ir kitų nesąmonių labai matomose vietose. Tos puošmenos turi būti lengvai paslepiamos. Būtent todėl dabartinių mano kūno pričendalų irgi nesimato. Ta prasme, nuoga nugara, pilvu ir iškišus liežuvį aš gi nevaikštau. Na, o naujosios tatuiruotės aš noriu šlaunies viršuje iš priekio. Kad išlįstų iš trauzų apačios. Daugelis darosi nuvalkiotai – kad išlįstų iš viršaus. Todėl pas mane turi lįsti iš apačios. Nors draugas sako, kad geriau daryčiausi ne šlaunies viršuje, o vidinėje jos pusėje. LOL. 😀

[8/10/09 1:30:52 PM] vytas: is vidaus gal..
[8/10/09 1:30:53 PM] vytas: (;
[8/10/09 1:30:56 PM] Evelina: hahahahahahhaha
[8/10/09 1:30:58 PM] Evelina: manai?
[8/10/09 1:31:01 PM] Evelina: nee
[8/10/09 1:31:04 PM] Evelina: ahahahah
[8/10/09 1:31:29 PM] vytas: galetum atsigulus praskesti kojas tai koks efektas butu!
[8/10/09 1:31:34 PM] vytas: hahaaa
[8/10/09 1:31:37 PM] vytas: (:

Kas čia dar šiandien geresnio? Besikrapštydama spintoje radau seną gerą daiktą – apyrankę iš “Aukso avies”. Gavau ją per gimtadienį prieš trejus metus. Man rodos, šiemet nieko negausiu. Na, bet aš pati kalta, kad nebūsiu namie.:( Nors aišku, kas mane labai myli, visada gali mylimai draugei pervesti pinigų į banko sąskaitą.:D

200908101924200908101925

Ai ir dar. Screenshot of the day:

Picture 41

“Bobos – kaip gėlės. Jų reikia nelaistyti ir pačios nudžius.”

2009-04-20 | 02:28 | Bullshitism, Muzika
20

picture-41

Visiškai neturiu nuotaikos blog’inti šį vakarą, bet užtat turiu visiems puikių kalėdinių dovanų. Kažkodėl jos net iki dabar užsiliko nepastebėtos antresolėse. Na, o ta proga, kad mokytis nustojau prieš geras dvi valandas, čekinu style.com ir lookinu for thinspiration. Viso geriausio.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook