“Tu prikyn, dabar ketvirtadienis, ane? Aš nuo pirmadienio suku džonį ir niekaip nesusuku.”

2009-03-19 | 05:06 | This is the Life
19

“Tu sensti ir turi susitaikyt, kad tau reikia vis daugiau make-up’o.”

UFB matuojasi karūną prie sudužusios geldos.

Šiandien kapsčiausi po savo “Google Analytics” ir atradau ten du daiktus. Visų pirma, vakar šitas BLOGas beveik pasiekė didžiausią savo lankytojų skaičių. T. y. mane aplankė 757 unikalūs lankytojai (rekordas – 761). Tikriausiai tą įtakojo aktuali darbo tema (rekordas buvo pasiektas per Valentino dieną – įtariu, žmonės gūglino šventinius svekinimus). Antras mano atradimas buvo mano pačios komentaras apie bloginimą, rašytas viename forume prieš dvejus metus.

Po metų pradėjau rašyti ausų maistą, kuris šiandien yra bene pagrindinis mano hobis. Tiek istorinių faktų šiandien.

“Būtum nebloga istorikė.”

Aišku, laikas skirtas bloginimui gerokai sumažėtų, jei veltėdė pagaliau pradėtų dirbti. Deja, tai nėra labai įmanoma šiuo metu.

– Kaip tau su darbais?
– Su darbais OK – nedirbu.
– Tai blt tave gal reikia įdarbinti kažkur turgelyje? Man reikės boboms gėlių papigiai. Supranti, blatas būtų zšbs.

Su bernais situacija yra panaši kaip ir su darbais – rinka merdi, o prošvaisčių nesimato. Čia nepagelbės ir pasibaigusi krizė.

“Kaimas primena Anglijos princus. Bet, deja, yra tik kaimas.”

Viskas jau buvo praeity, yra užimta, neatitinka skonio, tapo draugu arba yra gėjus. Nu patys suprantat. Dar aš turiu ligą, kuri mane atbaido nuo skiriančių man per daug dėmesio. Tada aš tariu – NEXT. Ta prasme, dėmesys turi būti, bet toks zjbs dėmesiuksas, o ne užp*santis.

– Norėjau tave apkalbėti, bet man daugiau papasakojo nei žinau, tai patylėjau. Sakau – “OK. Čia manęs nepisa tos vartotojiškos detalės.”
– Tai ką gero sakė?
– Nieko gero. Apart to, kad myli tave ir tiek. Bet iš to, ką pasakojo, tai nebuvo už ką mylėti. Bet žinai, ta meilė… HUJ TU JĄ PARIŠI.
– Tai gal padaryti, kad jis manęs pradėtų nekęsti?
– Tai jis tavęs JAU nekenčia, bet dar vis negali perlipti per save – A VDRUG.
– Hahaha.
– A V DRUG NAHUJ BUS KITAIP.
– Kenčiantis vienuolis. Niekaip negali parduoti savo Ferrari. Pasakyk, kad Evelina siunčia didžiulę užuojautą, bet pagalbos negali suteikti dėl susikaupusių darbų.

Tūsai ir tos pačios Vilniaus skylės man taipogi nusibodo. Aš nebelaukiu penktadienių, nes žinau, kad jie manęs nebenustebins. Vis tas pats per tą patį. Gal nuo degtinės pereiti prie kitų gėrimų? Pvz., kokio brendžio, kad greičiau apsivemčiau, bo nepernešu jo totaliai. Mieliau sėdėčiau namuose ir miegočiau tarp naujų batų. Pasidedi sau po pagalve porą ir ryte jau moki jais naudotis. Čia mes taip šūlioj darydavom prieš kontrus su knygom.

Ir pabaigai – tobulas reklaminio klipo telekomunikacijoms soundtrack. Labos.

Create The Definitive Warp Album

2009-03-14 | 20:05 | An Issue to Discuss, Galerija, Muzika
14

Cituoju DJSCENE.LT:

Jau dvidešimt metų praėjo nuo tada, kai pasaulio ausis pasiekė pirmasis “Warp” leidinys, o Šefilde atsidarė įrašų parduotuvė. Šia gražia proga vienas įdomiausių ir svarbiausių elektronikos židinių ne tik rengia gausybę vakarėlių, bet ir ruošia specialią “geriausių hitų” kompiliacią.

Iš ištisos begalybės “Warp” išleistų kūrinių specialioje svetainėje warp20.net visi norintys gali išrinkti savo mėgstamiausius. Klausytojų top 10 “Warp” atstovai sudės su savo dešimtuku, ir rudenį pasirodys dvidešimties kūrinių “bestas”.

Jubiliejinių “Warp” renginių maratonas prasideda jau gegužės 8 ir 9 d. Paryžiuje, vėliau linksmybės tęsis Niujorke, Šefilde, Londone ir Tokijuje…

BALSUOJAM! Šiaip balsuočiau už Boards of Canada – 1969 arba Nightmares on Wax – Les Nuits (šiuo metu jis yra penkioliktoje vietoje). Bet šie kūriniai pakankamai žinomi ir greičiausiai į topą pateks ir be mano pagalbos. Todėl gal reiktų rinktis ką nors mažiau popsovo? Pvz., Jackson and His Computer Band. Nežinau, nežinau… Už ką balsuojat? Hah, kol kas pirmauja Aphex Twin – Windowlicker.

Pabalsavau už “1969”.:)

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook