SALE SALE SALE

2009-10-20 | 17:48 | Batai, tašės & more
20

Ar kas nors jau išrado vaistus, padedančius atsipirti sale’ams? Hmmm… Na, aš tiesiog negaliu laikyti tokios naštos kaip pinigai prie savęs. Jie mane vargina, erzina – juos reikia “apsirengti”. Argi ne tiesą sakau? Baisiausia yra tai, kad šiandien gavau naują siuntą skudurų ir… JAU ŽVALGAUSI NAUJŲ PIRKINIŲ. Dieve. Evelina, baik. Jau geriau leistum tuos pinigus kokteiliams (?).

Ryte miegodama sapnavau sapną… Kad parėjo nauji džinsai ir jų dydis man buvo kaip tik (praeitą kartą per klaidą paėmiau dydžiu per mažus, bet man jie buvo tip top – todėl šįkart ėmiau vėl tokį patį dydį). Visada parinuosi dėl dydžių, nes paprastai mano šikna yra kažkur terpėje tarp dviejų dydžių – kabančio ir neužsegamo. Nieko naujo kaip ir nepirkau – dvi juodos suknelės (nu, man jų reikia ir viskas! ir ne vienodos jos!!!), juodas žiedas (labiausiai mėgstu juodus papuošalus, tačiau šįkart norėjau kitokio… bet vis tiek juodas buvo gražiausias iš variantų), pėdkelnės (prie suknelių), megztinis (už lango jau ruduo…) ir pilki skinny džinsai (jie, beje, išpuolė vis tik per maži, bet aš jau užpildžiau blanką dėl pakeitimo į didesnį dydį).

Picture 10Picture 22

Picture 13Picture 19

Picture 26Picture 28

Dabar mano planuose – naujas diržas, apatinio trikotažo kalnas ir… PALTAS bei ŠVARKAS iš “All Saints”. Na, bet šitam neblogam piniginės patuštinimui į minusą dar reikia prisiruošti ir susikaupti. Juolab, kad kito mėnesio pradžioje planuoju porai savaičių išvykti į kelionę (dar ne 100 %, bet panašu į tai). Tai gal reiktų pasistengt neišlaidaut (na, šią sekundę tai sėdžiu ant nulio, bet čia situacija kaitaliojasi vos ne kasdien, todėl px).

Picture 27Picture 24

Mano batai buvo du

2009-06-22 | 18:32 | Batai, tašės & more
22

Dedu savo vasarinių batų kolekciją (pasiūlė kažkas iš komentatorių). Dėjau tik nešiotinus, nes dar turiu tokių, kurių neišmetu, bet tikrai nebeužsidėsiu.

n788428401_549751_5634

Tommy Hilfiger balerinos Lisabonos pievoje. Šitų jau nebenešioju, bet juos prisimenu kaip patogiausius batus ever. Pirkau, kai susilaužiau kojos pirštą (2007) ir man netiko jokie kiti batai. Šiaip Hilfigerio vasariniai batai būna pobaisiai (rudeniniai – zjbs), bet tikrai labai patogūs. Na, iš tų pobaisių tiesiog išsirenki gražiausius ir turi gerą pirkinį. Jaučiu, būtent Hilfigerio avalynės daugiausia ir turiu. Arba Miss Sixty (nors paskutinė kolekcija nepriot visiškai).

Nieko nenaudoju nuotraukų editinimui, todėl skaičiukus užrašiau rankiniu būdu su paintu. 🙂

200906221668

1. River Island kablai. Draugės dovana. Kulnas – 11 cm, rodos. Ganėtinai patogūs kaip kablams, bet buvau užsidėjus tik tris kartus.

2. Asos basutės. Pirkau šiemet. Žiauriai papigiai. Esu patenkinta.

3. Lorenzo kablai-platformos (9 cm). Šiuo metu man jie – gražiausi. Ir naujausi. Dar nebuvau užsidėjus, bet namuose karts nuo karto išbandau.

4. ir 9. (netyčia sužymėjau du kartus) Tommy Hilfiger basutės su nedidele platforma. Senos, bet beveik nenešiotos. Reikės gal šią vasarą patampyt jas.

5. Diesel balerinos. Pirkau pernai. Nepasakyčiau, kad labai patogios, bet pakenčiamos.

6. Rausvos platformos (7-8 cm). Trejų metų senumo no name’inės kažkokios. Patogios ir netrina, todėl pastaruoju metu dažnai jas nešioju. Dvejus metus gulėjo beveik nenaudojamos.

7. Pilkos balerinos parvežtos iš kažkur. Nenešioju. Nežinau, kodėl. 🙂 Gal vėliau.

8. Marc Jacobs permatomos balerinos. Skirtos pliažui, bet tinka ir miestui. Pirkau šį sezoną. Kai jas užsidedu, visi ima žiūrėti į mano kojas, nes galvoja, kad esu basa. iLike.

10. Smailianosiai Levi’s bateliai (seni). Buvau užsidėjus tik du kartus, nes vieną kartą pritrynė bjaurybės man iki kraujų, tai dabar nebenoriu matyti jų akyse.

11. Miss Sixty basutės. Užsidedu kelis kartus per sezoną, nes didokos jos man (mažino man jų dydį veržiant dirželius, bet vis tiek šūdas, nes matosi, kad lieka vietos).

Picture 17Picture 18Picture 19

“Toks oras geras, o aš neturiu čiūvo.”

06

Kaip man skauda kojas nuo sporto. Mučinu gi aš save pastarają savaitę, o dar tas penktadieninis išėjimas su kablais… Nelabai aukšti, bet siaurėjantys, nestabilūs kulnai padarė savo. Krč, nuo sporto žiūriu, kad blauzdos jau visai zjbs, bet jos man ir taip visada patiko, tai toks čia ir pasiekimas.

Batus pavasariui-vasarai, atrodo, jau išsirinkau. Pagalvojau, kad reikia imti basutes atvirais pirštais, nes tada matysis visi raudoni pedikiūrai, kreivas pirštas ir kiti grožiai.

picture-57

Ir dar siaubingai noriu maudymuko. Mane ameniškai labiausiai priot amerikiečių džiaugsmo “Victoria’s Secret” pasiūla. Ir kaina normali palyginus. Bet kur man to džiaugsmelio gauti lengvai? Draugė sakė, kad žino kažkokį ten kažką. Reikės pasidomėti.

picture-12picture-15picture-111

Bet iš tikrųjų tai nervina, kad aš čia pati turiu sau viską pirktis ir juo labiau tręšti tėvus. O kur dingsta tie, kurie giria mano šikną, beautiful mind’ą ar dar kokį velnią? Ir tie, kurie kviečiasi mane į svečius pasivoliot su jais paryčiais? Būtent tą akimirką, kai man taip jų reikia. Kam man tie Jūsų komplimentai? Nei aš juos įsidėsiu į kašylioką, nei ką. Aš šmutkių noriu, supraskite tai. Mes, bobos, norime šmutkių. Dar man žiauriai patinka tokie prikolai, kai mol aiškina, kad tu čia pabūk su manim, o aš tau pirksiu PO TO. What??? Įdomu, kas čia stato sąlygas. Tarnai kažkokie iš kaimo sumanė pagudrauti eilinį kartą. Turbūt jau esu sakius, kad mane domina galantiški jaunuoliai iš miesto ir ne kitaip. Tačiau, jei Jūs visgi esate iš pirmosios (lopų)  grupės, tai bent jau tikslingai siekite, ko ten Jums norisi. Pirkite man tašes, batus, “Chanel” kosmetiką. Žiekit, gal ir meilę nusipirksit. Bet čiuju, kad ne, hahahaha. Na, bet bent jau vargšę mergaitę trumpam padarysit laiminga.

“Px man tie batai. Jei boba – baisi, jokie batai nepadės.”

2009-03-05 | 03:00 | Šiek tiek info apie mane
05

– Noriu naujo laikrodžio, pagalvojau.
– Ai, tai aš tau nupirksiu.
– O, zjbs.
“Roleksą” Gariūnuose už penkioliką, kai pašalpą gausiu.

Taip užsimaniau naujų tašių. Ir laikrodžių! Esu apsėsta. Man net vyrai neberūpi. Nes aš svajoju tik apie savo mielos tašelės prisilietimą. O gal aš paprasčiausiai lengvai karščiuoju?

– Mane vargina peršalimo simptomai. Tikiuosi, tai – haliucinacijos.
– Gydykis naujos tašės kompresu. Sako, padeda.

Bet dar labiau negu tašių aš trokštu išmokti vaikščioti su high heels ir tada įsigyti kokią gražią jų porą. Bet, deja, mama vaikystėje neišmokė šio meno, o dabar jau turbūt vėloka…

“Mokytis niekada nevėlu.”


“Atrodo kaip kokia skulptūra. Apauni bobą tokiais ir ji kaip mat priartėja prie meno, kultūros, filosofijos.” – teigia grožio ekspertai iš užsienio.


“Man – gražu. Esu jautrus grožiui.” – taip pasakytų C. Balenciaga, jei būtų gyvas. Bet dabar jis tik tingiai vartosi karste – siunčia kažkokius ženklus.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook