Miau

2010-02-05 | 02:08 | This is the Life
05

Ūkininkė.

Žinau, žinau. Seniai nerašiau. Jaučiu, tokios ilgos pertraukos net nėra buvę. Kita vertus, tai – tik keturios dienos. Let’s say I was on vacation.

Tiesiog lygiai prieš savaitę gavau naują darbą, kas reiškia: aštuonias valandas prie kompo ir internete, kažkiek valandų prie kompo savo reikmėms, o tada eini kur nors praguliatsa. Vidutiniškai miegu po penkias valandas (aišku, tai nėra labai mažai, bet anyway…) ir šiandien man jau parėjo ŽOPA. Miegojau keturias valandas, kėliausi pusė septynių, o namo grįžau aštuntą vakare (sergu labai sunkia bedarbystės forma, todėl mano organizmas jautriai reaguoja į tokius “gydymo būdus”). Na, bet kai darbas patinka, tai ne parkė. Juolab, kai žinau, jog vėliau šiek tiek tas režimas apsitvarkys. Ypač turint omeny, kad ofise nereik per dažnai rodytis. Galėčiau netgi pasakyti, kad dabartinis mano gyvenimas man patinka, išskyrus kelias nedideles smulkmenas, kurių čia neminėsime. Kaip aš ten šian sakiau KAI KAM? “Šiuo metu išgyvenu labai didelę gyvenimo tragediją.” Taip ir yra. Bet tuoj baigsis – jau užuodžiu.

Sekso kvapą naujam kambary.

Grįžtant prie reikalų. Ką tik atsiminiau, kad šią savaitę nepažiūrėjau naujos “Desperate Housewives” serijos. Tik pradžią važiuodama traukiniu. Online. Man atrodo, mano “omnikonektas” visur gerai veikia, išskyrus chatą. Seniai įtariau, kad ši chata – prakeikta. Ir daiktai dingsta, ir nervai garuoja. Magic!

Baik čiulpt tą butelį man virš ausų, zajibal.

Kažkoks protingas mokslininkas kadaise pasakė: “Veidas (ar tai akys – na, nesvarbu) – sielos atspindys.” Ar esate linkę pritarti šiai teorijai? Nes aš, kai pasižiūriu į veidrodį ir pasiklausau savo minčių, tai mane ima mėtyti į šonus. Čia tas pats, kas gerti skinny kavą su plaktos grietinėlės toppingu. Aš taip pavarau kartais – vidutiniškai kas antrą dieną. Man atrodo, mano mitybos įpročiai turi įtakos mano figūrai (tai bent atradimas!). Ta prasme, aš esu ganėtinai skinny, bet iš tikrųjų tai žyrna. Plona su plaktų lašinių toppingu. Yra ką pamaigyt. Bwe.

Grietinėlės priešui neatiduodu.

Ir atnešk man tą “Twixą”, po galais. Jau prieš mėnesį prašiau. Ant “Snickerso” dar neperėjau. OK?

P.S. Man visada buvo įdomu, ar mano skaitytojai ieško ir randa paslėptų prasmių mano blevyzgose. Ne retorinis.

NE – VAIKAMS (by Lynette Scavo)

2009-09-30 | 02:13 | Gyvenimo tiesa
30

Picture 3

“[Your husband will be hands on?] Yeah… that’s not going to happen. Oh, he’ll be there at first, maybe even change a diaper or two until the novelty wears off, but those 4 a.m. feedings he said he’d help out with? Forget it. Does he have boobs? Then you’re the only bar in town. That baby can scream into a bullhorn and Johnny won’t budge. I’m not done. You’ll never wear a bikini again. You haven’t seen me naked. My stomach looks like Spanish stucco and my breasts resemble two balloons you find behind the couch a week after the party.

Most women are liars. My mother was a liar and her mother was a liar and your mother was a liar. It’s a lie every generation tells the next so they can get grandchildren. You need to hear this, you have to be prepared. Your children hate you and steal from your purse. Your husband will begin to buy your birthday presents at the car wash and the kicker, for the rest of your life there will be so many moments when you feel lonely, but you will NEVER BE ALONE.”

Trumpas Evelinos komentaras apie tai, kaip ji išlipo Vilniaus oro uoste ir užsimanė apsilankyti tualete:

Pasirodo, pas mus nėra tokio dalyko kaip “WC for mommies” (na, tas, kur būna bendras mamoms ir invalidams – čiuju, nelabai yra skirtumo tarp jų). Todėl kažkokia jaunoji ponia Mama keitė savo brand new atžalai pampersus VISŲ TUALETE. Na, ir ką gi aš galiu pasakyti šiuo klausimu – TIE ŠŪDAI TIKRAI SMIRDA. Labai labai.


Išvarys tave iš proto ji

2009-05-14 | 02:41 | This is the Life
14

Aš net nežiūriu “Desperate Housewives”, kad parašyčiau šitą postą. Skauda galvą, nes gėriau vyno. Bet tai kaip viskas zjbs iš tikro yra!!! Baigėsi gi sesija mano pagaliau. O tai reiškia, kad visą savo energiją nuo šiol galėsiu skirti žmonių likimų luošinimui. Iki pat rugsėjo.

picture-26

Būkite geri, tik nesumanykite duoti man darbo ir taip gadinti visą KAIFĄ. Nes aš nusiteikusi maloniai leisti laiką.

picture-12

Šiandien, kaip tik tą sekundę, kai gurkšnojau alkoholį, man paskambino močiutė. Sako, nu tai kaip tau ten, ar viskas zjbs, vaikeli? Sakau, jo jo – zjbs totaliai, nes baigta. Sako, a nū nū, na tai ką dabar veiksi? Sakau, nieko neveiksiu, tai gal reikėtų į kokią kelionę mauti mol. Ji, žinoma, suprato kur link aš suku. Sako, nu bl gal ir OK, vėliau pašnekėsime kokią kitą dieną. Aš ją pažįstu. “Vėliau pašnekėsime”, kalbant apie pinigus, yra geras ženklas. O aš šaibas užuodžiu iš toli. Jau nuo pat kūdikystės buvau gerai žinoma kaip pinigų melžimo mašina.

Kelionės kelionėmis, bet dabar laikinai norėčiau užsidaryti ir daryti savo slaptus reikalus.

picture-191

Beje, galiu pasakyti, kad įtampa ir stresas labai sėkmingai tobulina figūrą. Aišku, ne taip efektyviai kaip gaidys (efektyvumas – tris kartus mažesnis), bet vis šis tas. Taipogi gerėja ir veido oda. Nes pailsi nuo špakliaus.

“Nesinervink, vaikas. Viskas gerai. Pirk tašes ir batus, rašyk knygą, sapnuok pigesnius paltukus ir žiūrėk bobiškus serialus.”

2009-03-09 | 14:33 | This is the Life
09

Kol normalios bobos sapnuoja bernus ir vestuves Boba Bora saloje, Evelina regi naujus rūbus, tašes ir batus. Šiandien sapnavau, kad nusipirkau labai gražų raudoną paltą, kuris kainavo tik 19 Lt. Kokia aš buvau laiminga…

Gražų rytą pradėjau nuo naujos “Desperate Housewives” serijos. Labai gera, beje. Joje labai daug išminties. Dievinu, kai filmuose (ir ne tik) moterys papjauna ar kitaip sužaloja savo cheating husbands/boyfriends. Nuotaika iš karto visai dienai pasitaiso. Štai pvz., šioje serijoje moteriškė pasakoja draugams, kad vyras prisipažino jai apie savo AFFAIR:

“He was horrible. He just kept telling me he loves her. She’s the best thing that ever happened to him. He finally understands what love means… I just wanted him to stop talking.”

Lovely! Taip pat šiandien išgirdau vieną labai gyvenimišką citatą. Eddie buvo pakviesta į balių, o kvietime nurodyta – “NENEŠTI DOVANŲ”:

“Does this really mean NO GIFTS? Or it’s like when Gaby says NO GIFTS and she means NO CHEAP GIFTS?”

Ahaha. Va taip ir būna.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook