“Koks skirtumas su kuo laižytis? Taigi užsimerki.”

2009-11-12 | 19:25 | An Issue to Discuss
12

Šiandien mano “Google Readerį” pirmą kartą gyvenime pasiekė gera naujiena iš Lietuvos. Pasirodo, mano mėgstamiausioje Vilniaus kavinėje “Cozy” ant dienų vyks “pasilaižymo akcija”. Kas pasilaižo, tas gauna nuolaidą. Tiesa, pageidautina, kad besibučiuojantys būtų tos pačios lyties (bet gali būti ir skirtingų, jei yra nuobodos). Na, aš nors pati ir esu straight, manau, kad akcijoje sudalyvaučiau (geras atmazas pasilaižyt su boba – dėl pinigų mol) ir jau netgi žinau su kuo! Ar atspėsit, kas ta laimingoji?

“Kas neėda, tas nevalgo.”

2009-09-21 | 20:29 | This is the Life
21

Kaip aš nenoriu į Vilnių (būsiu ten greitu metu). Jau dabar galvoju apie tai, kaip smarkiai tingiu grūstis į oro uostą be takso. Be to, dvi dienas turėčiau praleisti pūdama paskaitose. O neakivaizdininkams, kaip žinia, ten reikia pūti dar ir ilgai – nuo ryto iki vakaro. Aišku, džiugina tik tai, jog paskaitų lankymas nėra privalomas, tad jei staiga pradėčiau alpti iš nuobodulio, visada sėkmingai, be niekieno nepasitenkinimo (na, tikiuosi), galiu palikti auditoriją. Ir šiaip man turėtų būti langų, nes aš gi išilaikius ten kažką esu. Žodžiu, Cozy, aš ateinu!

Kaip bebūtų keista, bet šiandien iš Vilniaus pusės aš sulaukiau tokio nuostabaus pasiūlymo, kurio atsisakyti būtų mažų mažiausiai kvaila. Bet aš nesuvirpėdama vis tiek renkuosi Londoną. Klausimas, ar aš būčiau UK, jei tas pasiūlymas man būtų pateiktas… na, kad ir vasaros pradžioje. Nors tai nelabai įmanoma dėl tam tikrų aplinkybių ir šiaip man jis tik todėl ir buvo duotas, kad jau sumaniau išvykti PASIŽMONĖTI. Anyway, tas pasiūlymas yra ±amžinas, todėl jei kada nors per klaidą sumanysiu grįžt į Lietuvą, būtinai jį priimsiu.

Anyway, šiandien mane viskas pripisa, neturiu nuotaikos totaliai ir t.t. Čiuju viskas dėl to, kad naktį beveik nemiegojau, o tik varčiausi debiliškai. 7 ryto jau stovėjau kasoje, nes NORĖJAU KO NORS SKANAUS – lol. Tingiu viską. Dienos, kai neišsimiegi, visada būna sušiktos, nes nenori nieko veikt, o miegot irgi negali. Nugalabysiu tuoj ką nors – prisiekiu. Reikia gal trenkti tam stalui pagaliau.

Btw, ką lietuvės manekenės gali veikti sekmadienį Brick Lane su kažkokia Fashion Week’o papke ar panašiai (+ juodi rūbai ir špilkos, of korz). Anyway, simpatiškoji mergaitė (turbūt išgirdusi, jog kalbu lietuviškai) paklausė manęs, kaip sekasi. Žodžiu, norėjau pasakyti, kad labai miela sutikti normalų lietuvį užsienyje, o ne kokį treninguotą lopą.

“Neprisimeni, kas pas tave lovoj šiandien miegojo?”

2009-07-17 | 18:40 | This is the Life
17

Picture 41

Vakar vakare eilinį kartą Evelina nuvarė trumpam į miestą “kavos”. “Kava” baigėsi tuo, kad man negera iki šiol. Tiesą sakant, teko netgi apsilankyti tualete. Bet daug įdomiau buvo vonioje prieš veidrodį, kur aš išvydau STEBUKLĄ. Mėlynai-raudoną kraujuotą žaizdą ant lūpos. Tokį dalyką man paskutinį kartą teko regėti maždaug prieš septynerius metus, kai berniukas nelabai mokėjo laižytis. Tačiau vakar nieko tokio neįvyko. Bet aišku, manimi juk niekas nepatikės. Kažkokiu paslaptingu būdu atš nusprendžiau save nubausti ir nusikąstį lūpą. Nusikaltimo motyvai kol kas nėra aiškūs.

Picture 43

“Nu blemba, negalėjo lūpa pati persikąsti… Čia kaip mano pusbrolis stovykloj. Jam atseit nuo namelio drėgmės pūslelinė atsirado ant lūpos, nors stovkėj jis su merga savo yra. Tai čia pas tave panašiai.”

P.S. Guodžia tik tai, jog naujoji suknelė vakar buvo labai gerai įvertinta. Belieka tikėtis, jog dabartinė burnos būklė nepakenks mano šoktelėjusiems reitingams.

P.P.S. Šiandien sapnavau burokėlių sriubą.

“Jei neklausysi mamytės ir tėvelio, Kalėdų senelis tau atneš tik dešrelę su šonine.”

2009-05-23 | 20:50 | This is the Life
23

picture-3

Šiandien sapnavau “Facebooką” ir kad kažkoks vaikinas man komentuoja statusą – “Tu esi liekna”. Šis sapnas parodo, kas yra UFB galvoje. BBB (boys, body, bullshitting online) – šitie trys dalykai. Nieko kito ten kaip ir nėra.

Vakar mieste blioviau nedidelį balių, bet žiauriai tingiu apie tai šnekėti. Todėl trumpai: buvau “Cozy” (One more bottle of wine, please!), “Tarantino” (Tu gal jau nebegerk.), “ŠMC” (Nebandyk manęs apgauti, kad nuo plaformų skauda kojas.), svečiuose (Daryk kratą didžėjaus namuose.)

Sustokime ties svečiais. Ten iš manęs ėmė interviu. Pati filmuotos medžiagos dar nemačiau, bet man sakė, kad atrodau “gatava, bet PROTINGA”.

– Tik montuodamas iškirpk tas vietas, kur aš atrodau girta.
– Jo, gatavumą reikia konvertuoti į antigatavumą, bet neturiu pluginų.

picture-151

Tiesą sakant, neprisimenu pusės, ką kalbėjau. “Neprisimeni, ką kalbėjai? Logink kitą kartą. Daugiau neisi į miestą be mikrafo.” Ištrauka iš interviu:

– Kodėl tu myži ne viena?
– Todėl, kad aš myžu su žmonėm. Ta prasme, kaip tu pisiesi su žmonėm, o ne vienas, taip tu ir myži ne vienas. Nes pistis vienam – lieva. Myžti vienam irgi yra lieva.
– Žmogus gimsta vienas ir miršta vienas, tai kodėl jis nesipisa vienas?
– Aš atsiprašau, bet kai motina pagimdo vaiką, jis būna ne vienas. Jis būna šalia savo motinos. O vakarietiškais atvejais šalia motinos dar ir vyras stovi. Ir žiūri į ją. Į tą melžiančią karvę. Kuri melžia savo, blet, vaiką.

Etc. etc. etc…

picture-13

picture-6

Tiems, kas laikosi dietos siūlau dažniau lankytis puslapyje this is why you’re fat. Vaizdai puikiai mažina apetitą. Patartina žiūrėti prieš kiekvieną valgymą.

Skanaus.
– O žinai ką, brangute? Aš mielai dabar sukimščiau kad ir tokį ŠŪDĄ. Ir iššikčiau dar iš jo “Statoilo” bybį su šonine. Ant “Vilniaus vartų” stogo.

picture-181

“Šią fantastiškos dienos, saulės ir to, kad esi bitch proga, aš norėčiau tau padovanoti dainą.”

2009-04-18 | 13:56 | This is the Life
18

Gavau dainą pavadinimu “Breakfast”, bet netrukus perėjau prie kasdieniškesnių garsų:


– Šildau rankas į kompo apačią.
– Klausau grupės “Holy Fuck”.

Kokia aš negraži, kai mane puošia vakarykštis makiažas. Teko nusiplauti. Ačiū Dievui, nieko nėr namie. Nes nekenčiu vaikščioti po chatą “su kvapeliu”. Šiandien supratau vieną dalyką. T. y. du dalykus. Esu ***a ir ***a, hahaha. Nežinau, kodėl taip pagalvojau, nes atvirai šnekant, vakar nieko blogo nepadariau (no drugs, no ištvirkavimai, alcohol only). Taip jau būna, kad pachmelingais rytais apie save suvoki daug dalykų. Klysta, kas mano kitaip (turiu omeny savo psichinę būklę, paslėptą po žvaigždutėmis).

– Einu kavos – noriu ėsti.
– Aš irgi. Gerai sugalvojai čia. Ahahaha.

Beje, Vilniuje tikrai visi yra persipisę. Ta prasme, I MEAN IT, tikrai visi. Krč, pažinojau tokią vieną “amžiną porą”, tipo ten gyveno jie kartu šimtą metų ir panašiai. Bet štai stoviu aš vakar prie “Cozy”, rūkau cyzą ir žiūriu, kad tos poros bobiškoji pusė romantiškai eina susikabinus rankutėmis su kažkokiu kitu čiūvu. Nu ir aišku, įsižiūrėjusi geriau, aš supratau, jog tas čiūvas yra senas mano pažįstamas. Nes kaip gi kitaip galėjo būti šiame mielame Vilniaus kaimelyje? O aš maniau, kad tie žmonės yra iš taip vadinamų SKIRTINGŲ PASAULIŲ.

“OMG, su savo naujais džinsais aš tampu fuckable net pati sau!” (Kuo durnesnė citata, tuo didesnė tikimybė, kad ji – mano.)

Ai, dar vakar svečiuose sutikau vieną pažįstamą, kurios čiūvą neseniai mačiau su kita boba viename iš “Akropolių”. Labai norėjau išduoti tą padugnę, bet po to paaiškėjo, kad jis ir mano pažįstama jau yra išsiskyrę. Nors tiek gerai. Nes jis labai negražus buvo.

– Einu tos kavos pagaliau.
– Aš jau vieną išgėriau, bet kadangi ji yra labai skani, reiks gert dar. Beje, šian leidau sau suėst “Snickersą” po sočių pusryčių.
– Tu gal durna? “Snikersas” pats savaime jau yra PER SOTU.
– Nu, labai norėjau. Aš nevalgau šiaip saldumynų.
– Nu, tai tau reikėjo ėsti jį vieną. Ir taip per daug būtų. O čia dar po SOČIŲ PUSRYČIŲ.
– Nu, žinok, šian kažkaip ne. Man pachmutis ir šalia nėra čiūvo. Kai čiūvas yra, tai man valgyt nereik. O dabar nėra, tai aš noriu valgyt. Nes kai yra, gali valgyt čiūvą. Graužtis ten viską. O su kuo man graužtis dabar? Su maistu. Su dešrelėm nx.
– O tai ką tu ėdei? Pasakyk man, KARVE.
– Valgiau 2 dešreles su agurkėliu ir dvi mažas skrudintas duonos riekes.

Liūdniausia šioje istorijoje yra tai, kad šaldytuve neradau pieno, todėl teko valgyt šokoladinį sūrelį ir gerti arbatą su citrina. Man rodos, kai kam ne pro šalį būtų dar numigti.

“Man atrodo, kad turiu išeiti į viešumą, išsirinkti suknę, pasidažyt gražiai, prisigert ir grįžus nusivalyt makiažą. Šitaip aš užpildau savo tuščią gyvenimą.”

2009-04-03 | 02:20 | This is the Life
03

picture-13

Tai kur geriate šiandien? Aš tai “Cozy”, o po to bus matyt. Gal ir niekur. O gal ir visur. Px yra iš tikro, nes aš noriu ne Vilniuje gerti rusišką vodkę, o Paryžiuje ar Londone pirkti itališkas šmutkes. Tašių ir batų noriu, sakau. Tašių ir batųųųųųų. 🙁

P.S. Seniai negėriau su Reivara! Aliuo.

P.P.S. Šianien pildžiau vieną tokį blanką ir kaip buvo juokinga suvokti, kad aš nebemoku rašyti ranka! Moku tik taipinti, hehe.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook