“Tavo gražios pėdos. Žiūrėk, kad būtų kuo atviresnė avalynė.”

2009-09-03 | 21:56 | Inner city life
03

Sveiki, melieji skaitytojai,

Aš neturiu pinigų, o Jūsų jau yra pakankamai, todėl pagaliau atėjo metas atsiskaityti už visus mano GERUS NUOSTABIUS NEPAKARTOJAMUS postus. Šitas įrašas yra ne kas kita, o pati tikriausia REKLAMA. Taip, taip, aš parsidaviau. Labai nebrangiai, tarp kitko. Prašom skaityti kuo atidžiau:

“Mados naktis” pirmąkart neleis miegoti ir Vilniui

Fashion's Night Out

„Fashion’s night Out” arba „Mados naktis” – tą pačią dieną, rugsėjo 10-ąją vykstantis globalus renginys, vienai nakčiai pažadinantis boutique’us, dizainerių studijas bei parduotuves ir įkvepiantis klajoti po mados aistros apimtą naktinį miestą.

Tą naktį  nuo Maskvos iki Paryžiaus, nuo Niujorko iki Bombėjaus, nuo Šanchajaus iki Milano mados žurnalų redaktoriai, modeliai, garsenybės, mados kūrėjai bei pardavėjai dalyvauja naktiniuose renginiuose, kurie įžiebia meilę madai. Šiemet pirmąkart ji įsižiebs ir vienai Vilniaus nakčiai.

Rugsėjo 10-osios vakare rūbų, kosmetikos, parfumerijos parduotuvės, dizainerių boutique, grožio salonai Vilniuje ne tik veiks ilgiau, bet ir pasiūlys daugiau.

Ar įsivaizduojate pačiame Rotušės aikštės viduryje stovinčią tikrų tikriausią kirpyklos kėdę ir joje sėdintį modelį? Ir patį salono “Yury” savininką, kuriantį specialią “Mados nakties” šukuoseną? Išskirtinis stilisto šou vyks ketvirtadienį, rugsėjo 10 d. nuo 17 val. Dar daugiau – nuo 19 val. Visiems mados mylėtojams, besiruošiantiems į “Mados nakties” vakarėlį, salonas “Yury” (Rūdninkų g. 4) dovanos specialius madingus sušukavimus.

Vintage rūbų parduotuvė “De’Žavu” parodys, kad “vintažas” irgi gali būti glamour. Ir prie vyno taurės padės pasiruošti renginį vainikuojančiam vakarėliui. Parduotuvė “Pudrinė” taip pat pakvies prisėsti prie vyno stalelio bei padiskutuoti apie mados tendencijas. Aukštosios gatvės mados skleidėjai “Block 190” pasiūlys ypatingų akcijų savo klientams.

Visos “Coffee Inn”  vietos mados klajokliams pasiūlys specialią “Mados nakties”  kavą tik šią naktį. Restoranas “Zoe’s” pakvies ragauti ypatingo, šiai progai skirto kokteilio.

Netikėtų pasiūlymų ieškokite “Pilies galerijoje”, parfumerijos salone “Creme de la Creme”, parduotuvėse “Vintage boutique”, “Kandis”, Ievos Ševiakovaitės ir Lilijos Larionovos bei Egidijaus Rainio mados salonuose, makiažo salone “Make Up Store”. Šis mados nakties dalyvių sąrašas – toli gražu ne galutinis. Tą naktį laukite netikėtumų visur.

Svarbiausias, glamūriškiausias bei žaviausias „Mados nakties” akcentas, be abejo, bus specialus vakarėlis. Į jį susirinks ir visi, tą vakarą klaidžioję madingo Vilniaus gatvėmis, ir tie, be kurių mados Lietuvoje nebūtų apskritai. Visus mados mylėtojus nuo 22 val. “Mados naktis” kviečia į kokteilių barą “Villa Latina” (Didžioji g. 28), kur lauks nemokamas šampanas, improvizuotas naktinis mados šou bei mada alsuojanti aplinka. Vakaro aprangos kodas: high fashion/glamour. Beje, jis – privalomas.

Vakarėlio muziką suks “DM family” – tikri muzikos gurmanai. Vakaro muzikinį kokteilį pradės plakti Oizeek su pirmaisiai Jackin’ ir Chicago house ritmais. Aštrus nakties ingredientas – TeaMan maišomas Latino house. Dico, Nu-Disco ir funky house jūsų ausims dovanos Akmo. Audringai vakarėlio pabaigai – žaismingi Eddie “sunkiosios artilerijos ritmai”.

Ateikite pasiruošę. Nuotykiui. Pokalbiams. Unikaliai mados patirčiai. Fotografų blykstės būtinai atsisuks ir į Jus.

Informacija nuolat atnaujinama šioje rubrikoje: www.cityout.lt/archive/mados-naktis

KONTAKTAI PASITEIRAVIMUI                                            INFORMACINIS RĖMĖJAS

Tomas Grizas www.CityOut.lt | Gyvas miestas

Your browser may not support display of this image. +37065525333

tomas@mediaklinika.lt

Aš čia sudalyvauti, deja, negalėsiu. Bet užtat sudalyvausiu ČIA. 🙂 In ya face!

Galbūt kas nors norėtų…

2009-03-28 | 18:37 | Šiek tiek info apie mane
28

…padėti man sutvarkyt BLOGą? Kokioje nors skylėje a la “Coffee Inn”. Būtų labai malonu.

Beje, tokie skundai kaip šitas “Norėjau tik pasakyti, kad nesąžininga yra nedėti pilno RSS, nes tavo rožinį puslapį darbe skaityti labai nepriot, nes žinai kaip matosi.” tai baigia jau mane galutinai užpisti. Nesąžininga, Jūs tik pamanykit hahaha. Gal man dar kartelį pakartoti, kodėl yra taip, o ne kitaip? Ir pasakiau aiškiai – dar nežinau ar taip paliksiu, ar sutvarkysiu. Nenusprendžiau. Ir man nuoširdžiai nusišikt ant Jūsų patogumo. Nu gal ir nevisai nusišikt. Gal tik nusimyžt iš tikro. Sugalvosiu ką nors, kad visi patenkinti būtų (ypač aš).

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook