Tęsiant show offerių temą*

2013-08-29 | 10:32 | Batai, tašės & more
29

Kartais apsirengti man užtrunka dvi minutes, kartais – dvi valandas. Kartais per tas dvi minutes atrodau kaip ką tik nulipusi nuo raudono kilimo (na, čia gal tik man vienai taip atrodo, bet tai nėra svarbu, nes šiuo atveju tik mano nuomonė čia ir aktuali), o per tas dvi valandas – kaip jau nebetinkama paukščiams baidyti kaliausė. Ir nesuprasi, kodėl gi taip nutinka. Kodėl vieną dieną atsikeli ir nu NĖRA, ką apsirengti, nors tu verk. Lyg ir šopinaisi neseniai, o kaip nėr ką užsimest gražaus, taip nėr. Retkarčiais pasitaiko stebuklingų dienų, kai sugalvoji, ką užsidėsi, pasimatuoji tą variantą ir iš pirmo karto pataikai į dešimtuką. Jei tai vasaros diena, aš kaip mat imu žvalgytis iškritusio sniego, nes kaip gi čia taip man pasisekė? Stebuklas!

Man ką tik suėjo 26-eri metai, ir per tuos 26-erius metus aš supratau, kad garsioji lietuviška patarlė iš tikrųjų nemeluoja – gražiam žmogui ir snarglys tinka. O jeigu tam tikrą dieną atsikeli su spuogu, išpampusiu pilvu, blogos nuotaikos ir dar plaukai neklauso, tai tavęs nepapuoš nei nauji Louboutinai, nei Chanel Couture paltukas su Elie Saab neriniuota suknele po juo. Čia, aišku, reiktų pasvajoti, kad šie skudurai būtų apskritai available tokioms bomžėms kaip aš, bet aš žinau, kad tom dienom, kai esi urodė, tau nepadės NIEKAS. Realiai čia gali padėti tik degtinė. Pageidautina dideliais, itin atmintį ir regėjimą silpninančiais, kiekiais.

Paradoksalu, kad nepasaint to, jog dažnai pagalvoju, ką apsirengti, man tuo pačiu metu ir px kaip aš atrodau. Na, kažkaip taip yra. Gal čia priklauso nuo to, kur einu. O gal tiesiog reikia pakeisti tam tikrą kreizo levelį. Aš tikrai mieliau eičiau out į miestą su pižama nei su kokiu sijonu, uždėtu ant džinsų. Ką apie mane pasakytų pastaroji apranga? Nežinau, bet aš girdžiu „Fū“. O štai pižama man šaukia – „O, normali, atsipalaidavusi boba“. Nežinau, kodėl žmonės (ypač Lietuvoj) dažnai gėdijasi paprastumo ir visada nori prieš kažką pasirodyti.

Labiausiai mane stebina bobos, neišeinančios iš namų be makiažo, nes A VDRUG kažką sutiksiu. Tokios dažnai mėgsta kiaurą parą vaikščioti su vakariniu makiažu, o kai ateina vakaras ir vakarėlis, jos nebeturi ko daugiau gražinti ir kuo nustebinti (nors, aišku, make up’o visada galima užsidėt DAR DAUGIAU).

*Pradžia šiandienos Feisbuko poste

“Toks oras geras, o aš neturiu čiūvo.”

06

Kaip man skauda kojas nuo sporto. Mučinu gi aš save pastarają savaitę, o dar tas penktadieninis išėjimas su kablais… Nelabai aukšti, bet siaurėjantys, nestabilūs kulnai padarė savo. Krč, nuo sporto žiūriu, kad blauzdos jau visai zjbs, bet jos man ir taip visada patiko, tai toks čia ir pasiekimas.

Batus pavasariui-vasarai, atrodo, jau išsirinkau. Pagalvojau, kad reikia imti basutes atvirais pirštais, nes tada matysis visi raudoni pedikiūrai, kreivas pirštas ir kiti grožiai.

picture-57

Ir dar siaubingai noriu maudymuko. Mane ameniškai labiausiai priot amerikiečių džiaugsmo “Victoria’s Secret” pasiūla. Ir kaina normali palyginus. Bet kur man to džiaugsmelio gauti lengvai? Draugė sakė, kad žino kažkokį ten kažką. Reikės pasidomėti.

picture-12picture-15picture-111

Bet iš tikrųjų tai nervina, kad aš čia pati turiu sau viską pirktis ir juo labiau tręšti tėvus. O kur dingsta tie, kurie giria mano šikną, beautiful mind’ą ar dar kokį velnią? Ir tie, kurie kviečiasi mane į svečius pasivoliot su jais paryčiais? Būtent tą akimirką, kai man taip jų reikia. Kam man tie Jūsų komplimentai? Nei aš juos įsidėsiu į kašylioką, nei ką. Aš šmutkių noriu, supraskite tai. Mes, bobos, norime šmutkių. Dar man žiauriai patinka tokie prikolai, kai mol aiškina, kad tu čia pabūk su manim, o aš tau pirksiu PO TO. What??? Įdomu, kas čia stato sąlygas. Tarnai kažkokie iš kaimo sumanė pagudrauti eilinį kartą. Turbūt jau esu sakius, kad mane domina galantiški jaunuoliai iš miesto ir ne kitaip. Tačiau, jei Jūs visgi esate iš pirmosios (lopų)  grupės, tai bent jau tikslingai siekite, ko ten Jums norisi. Pirkite man tašes, batus, “Chanel” kosmetiką. Žiekit, gal ir meilę nusipirksit. Bet čiuju, kad ne, hahahaha. Na, bet bent jau vargšę mergaitę trumpam padarysit laiminga.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook