Maistas

2011-04-12 | 12:54 | An Issue to Discuss
12

Vis paskaitau kokius nors naudingus rašinius kaip “How to Achieve the Perfect Summer Body?”, “Summer Diet Foods”, “Celebrity Diets” ir kitokias nesąmones, kvaršinančias mums galvas apie tai, koks avokadas yra superfoodas ir kaip gerai yra valgyti bananą pusryčiams. Ir kad aliejų reikia naudoti Extra Virgin. Ir kad daugelis jogurtų parduotuvėse sudėtimi artimesni Snickersui, o ne sveikam patiekaliukui “su gyvom bakterijom!”. Ir kad reikia rinktis produktus pažymėtus “light”. Ir kad nereikia rinktis produktų pažymėtų “light”. Ir kad “nevalgyk po šešių”. Ir kad salieras turi minusinių kalorijų (organizmas virškindamas salierą sudegina daugiau, negu jis yra vertas). Ir mano mėgstamiausias – KAD ALKOHOLIS STORINA. LOL. Jesus, kokia nesąmonė. Tave gal ir storina, mane tai kūdina. Gi nesėdžiu su kibiru Baileys. With cream on top!

Skaitau aš tuos patarimus. Pasinaudoju kartais net. Retkarčiais dar kokį dietinį šokoladuką suėdu. Aišku, dažnai visa tai baigiasi protingu žingsiu vakare – mėgstu pasilepinti 100 gr čipsų lovoje. Juos suėdusi, paprastai iš karto einu miegoti. Tuščią pakelį padedu kur nors arčiau galvos – “kad aromatas ilgiau ore tvyrotų”. Trumpai tariant, apie tai, kaip aš dievinu čipsų kvapą galima būtų rašyti atskirą knygą. Net nežinau, kiek čia tomų prireiktų. Į tris tilpčiau, manau.

Anywayz, kažkokiais būdais vis tik stengiuosi išlaikyti tą kažkokią pakenčiamą kūno formą. Sena aš jau, patirties daug turiu ir ATRADIMŲ. Labai geras atradimas yra vaikčioti pusnuogei namuose. Tokiu atveju visada matai savo storumą, kiekvieną naują milimetrą. Kiekvieną šiknos apsinuodijimą citrusiniais vaisiais. Kai vaikštai pusnuogė, negali gi leist sau baisiai atrodyt. Šio metodo dėka, aš net atradau panaudojimą tokiam nereikalingam daiktui kaip liemenukas! Bra is the new t-shirt. Ir nesvarbu, kad šiandien oras – dubovas, o dangus – pilkas. Mano butuke – amžinas San Tropezas (vieta, aišku, parinkta neatsitiktinai).

Kitas atradimas – vidurius varantis maistas. Sugalvojau net pavadinimą šiai puikiai dietai – Diarrhea Diet. Aš asmeniškai, labai mėgstu visokias ten pomidorų / daržovių sunkas ir panašiai. Burokėlius dar. Visa tai yra žemo kaloringumo produktai, kuriais dar ir greitai pasisotini. Nuėjus į tualetą, kartais tenka maloniai nustebti – “Ou em džy! Lyg ir nevalgiau burokų plantacijos?!”.

Na, ir be abejo – sena gera kavutė visada tave pamaitins.

Bet aš vis tiek noriu čipsų.

Neliesk mano kojinių, neliesk

2009-11-29 | 18:48 | This is the Life
29

Aš ir mano blog’as niekaip negalime susitarti, kiek daug galima sau leisti čia rašyti (man rodos, aš apie tai kalbu jau kokį 12345-tą kartą, bet nesvarbu – reikia DAR). Ta prasme, kiek atvirai. Galvojau pasitarsiu su drauge:

– Aš pvz., noriu jiems papasakoti, kad šitas tamponas – nepatogus. Kaip manai, čia normaliai būtų?
– …

O kaip Jums atrodo? Vis tiek gi nebegyvenu Lietuvoje, tai niekas į akis kreivai “Gravityje” nebežiūrės. Šitas klausimas mane turbūt kankins visą gyvenimą (nejaugi aš ką tik pasakiau, jog “Ausų Maistas” gyvuos VISĄ MANO GYVENIMĄ?)… Bet sunkiausia būna nerašyti apie tai, apie ką norisi parašyti, bet tu to padaryti negali, nes ten yra įsivėlę kiti žmonės. Jie gi gali supykti ir t. t.

Picture 2Picture 1

Šiandien aš tvarkiau šitą nuostabų bordelį <<<n u o t r a u k o s>>>. Prašau atkreipti dėmesį į vaizdą iš arčiau. Į viryklę. Dabar jau ją pamerkiau ir užmarinavau “Fairyje”. Niekaip negaliu suprasti, kodėl iTunes neužsičiaupia grojęs Amy Winehouse. Wine house, hehe.

Aš tokia invalidė. Vakar net nepajudėjau iš namų. Na, neskaitant grįžimo namo “iš po vakar”, nuėjimo į kabaką apačioje ir apsilankymą neveikiančioje parduotuvėje. O invalidė esu ne tinginystės prasme – ne, ne, ne. Mano kojos baisiai injured – negaliu paeiti. Vienas kelias sutinęs visas. Bwe, koks nesexas.

Nekenčiu žmonių sergančių smegenų ligomis. Blet, blet, kodėl aš turiu dėl šito nervintis KASDIEN? Aš tikrai nusipelniau pailsėti nors vieną bl dieną. VIENĄĄĄĄ!!! DIENĄ.

Niekaip negaliu atsisėsti ant dietos. Man trūksta valios. Kodėl niekas manęs nepriverčia? Nejaugi niekam nerūpi mano grožis? Manęs turbūt tikrai niekas nemyli… Aš nežinau, ką man ėst. Nekūstu aš nuo Jūsų ryžiukų supistų. O Ispanijoje dar ir vieną kilą priaugti sugebėjau (būta picų ir ne vieną kartą). O gal tas kilas mane ištiko dėl PMS’o – bbž jau dabar. Reikės pasiverti PO TO.

“Alga puošia žmogų.”

2009-09-30 | 04:14 | Šiek tiek info apie mane
30

Man taip norisi tapti PRETTIER ir SMARTER. Net ne tai, kad SMARTER… Tiesiog mane užpisa, jog kartais (t. y. beveik visą laiką) aš mėgstu act like DEBILĖ. Not serious at all. Visokios durnos minos, žvengas ir blevyzgos. Prisisšnekėjusi nesąmonių, patiriu siaubingą gėdą ir negaliu užmigti. KĄ GI MAN DARYTI, DRAUGAI?

Na, o dėl PRETTIER, tai reik paprasčiausiai kažkaip prisiverst daugiau laiko skirt sau. Na, taip, aš nusilakuoju tuos nagus visada, skutu kojas beveik kiekvieną fucked up dieną (NX, KAIP NEKENČIU) ir taip toliau, bet aš pvz., nesportuoju, tingiu naudot plaukų balzamą (kiekvieną kartą AŠ KAŽKUR LABAI SKUBU, bet po to greičiau vis tiek nesigauna, nes remontuoju supjaustytas iki kraujų kojas), dažnokai išdrįstu nueit miegot su makiažu, o mano mityba – irgi tokia SO SO (daug kavos, cukraus, druskos, tai sveikai, tai šūdas totalus). Kosmetologė kiekvieną kartą mane gydo nuo veido dehidratacijos. Pagydo, bet po kiek laiko – apiat dvacat piat. Taip pat minėtina, jog nesu labai darbštus žmogus, kas reiškia, kad milijardų neuždirbu. Vadinasi, neturiu pakankamai pinigų rūbams. O tai manęs irgi nepuošia ir negražina…

What’s your favorite food?

2009-08-07 | 03:42 | This is the Life
07

Šiandien per vieną dieną mane aplankė net du žvėriško alkio priepuoliai – ryte (kai atsikėliau, švelniai tariant, pachmielinga) ir naktį (nu, nes naktį geriau eina visada).:D Ryte apžiūrėjusi šaldytuvą iš visų pusių (ir jo turinį, aišku) supratau, kad potencialių mano išbadėjusio skranduko gyventojų ten NĖRA. Tačiau mano žvitri akis netyčia pamatė kiaušus, kas reiškė, jog šiandien išaušo OMLETO DIENA.

Aišku, džiaugsmas mane aplankė per anksti – “kruopų stalčiuje” nebuvo miltų. Užtat man pavyko rasti grikių, ryžių, makarų, “Nordic” košių ir… DŽIUVĖSĖLIŲ. Juos ir panaudojau.:D Nu, ką aš žinau, skonis nelabai skiriasi nuo miltinio omleto, tik kepa jis kažkaip nerangiai. Bet juk ne svečiams gaminau (ta prasme, lygaus nelūžtančio blyno man išgauti nepavyko)… Dar į patiekalą dėjau brokolių, pieno, druskos…

Krč, mirštu iš bado. Einu agurko. Bet labiausiai dabar norėčiau savo all time mėgstamiausių patiekalų:

“Twix’as” – mano mėgstamiausias šokoladinis batonėlis nuo pat vaikystės. Pamenu, tais laikais, kai pinigais buvo laikomi kažkokie ten talonai, tėveliai pirkdavo sau “Snickersą” arba “Marsą”, o dukrelė pageidavo dviejų “Twix’o” pirštelių. Daugelis sako, kad “Twix’ai” yra labai saldūs. Taip netgi rašo šokoladukų review’vų blog’e (apie mano naująjį favoritą – “Twix White”): “I haven’t had a Twix in a good while, and I’d forgotten just how sweet they are. I certainly couldn’t manage the second bar.” O man tai jis toks geras!!! Kaip ir tas senas. O gal net geresnis… Ir kas sugalvojo, kad šokoladai neturi būti saldūs?

Man labai patinka daržovės. Jų turi būti kiekviename mano ėdamame patiekale. Žalios, virtos, troškintos ar marinuotos – man nėra jokio skirtumo. Tačiau rugštus daržovių marinatas visada yra laukiamas mano lėkštės svečias. Na, ir saulėje džiovinti pomidorai (gaila, kad realybėje jie primena papuvusias rausvas kojines aliejuje).

Jeigu pietauju kavinėje, 8 iš 10 kartų aš užsisakysiu kokią nors trintą sriubą (grybų, pomidorų, špinatų – kitokių nedaug kur ir duoda pas mus). 1 iš 10 kartų aš imsiu salotas (dažniausiai graikiškas arba Cezario – žodžiu, nieko originalaus). O dar vieną likusį kartą aš nuspręsiu paimti ką nors NAUJO. Pvz., kokią apkepėlę, kuri nuotraukoje primena omletą (šitokios asociacijos man žiauriai imponuoja). Žodžiu, labiausiai mėgstu sūrius dalykus: sūrius, alyvuoges, čipsus… Beje, jeigu eičiau į pasimatymą su kokiu galantišku jaunuoliu, trintos pievagrybių sriubos greičiausiai neimčiau. Mat ji primena vėmalus. O tokie dalykai nelabai tinka prie mano veido. Prie mano veido neblogai tinka KOKTEILIAI.

O čipsus stengiuosi pirkti mažais pakeliais, nes neturiu jiems saiko.

Apetito apmažinimui žiūrinėju: http://www.uglyfood.com/

“Jeigu neišeis man šitie kukuliai, aš turbūt klimpsiu į depresą.”

2009-06-08 | 15:42 | Šiek tiek info apie mane
08

Atsikėliau, nuėjau į dušą, persirengiau, pavalgiau, pasėdėjau prie kompo ir… atgal persirengiau į pižamą. O tada vėl įlipau į lovą. Skauda gerklę ir galvą, laužo kaulus. Bet labai gali būti, kad kaulus ar tai raumenis (neskiriu aš) skauda nuo vakarykščio sporto. Nes vakar aš kaip tik labai gerai pavariau ant savo kambario grindų. Man net atrodo, kad užpakalis susitraukė (!). Čia gal negerai? Mano akimis žiūrint, tai aišku, kad gerai. Nes gi kuo mažiau, tuo man gražiau. Bet vis tik užpakaliai ir pan. skirti ne asmeninei, o kitų žmonių pramogai. Dėl to kartais netgi pasidaro neaišku, į kurią pusę tuos dalykus reiktų tobulinti.

picture-27

Iki galo taip ir nesupratau, kaip veikia tie šiknos pratimai. Nes kažkaip teko girdėti, jog toji kūno dalis nuo sporto ima labiau atsikišti ir sustangrėja. O štai kiti sako, jog ji paprasčiausiai sudžiūna lyg saulėje džiovinti lašiniai. Tada sumažėja jos apimtis (o kokia apmtis – tobuliausia?), atsikišimo kampas ir celiulitas (irgi neblogai). Tai kaip ten iš tikrųjų yra ir kaip yra geriausia?

Dienos citata. Fotošopas.

2009-05-29 | 17:31 | Citatos ir dialogai
29

“Ir apskritai, kam bijot celiulito, kai turime photoshop’ą??”

© yshtabi

Dienos dialogas. Noriu tokios šiknos.

2009-05-28 | 22:19 | Citatos ir dialogai
28

– Noriu tokios šiknos.
– Rodai įdegusią šikną.
– Nu ir?
– Pažiūrek kaip ji balta atrodys. Ir viskas aišku bus.
– Nu gal.
– Real shit.
– O kuo skirsis?
– Nu tu pati pagalvok. Rudas tai ir šūdas gražesnis. Kaip tu manai? Jei pamatytum baltą šūdą, gi apsivemtum iš karto. Todėl šūdas ir yra rudos spalvos.
– Ahahaha.
– Todėl skelbiu kampaniją – “Lietuvi, pisk tik baltą šikną!”.

Dienos dialogas. Mobilus celiulitas.

2009-05-12 | 19:42 | Citatos ir dialogai, Haha
12

– Mano viena boba taip nubaisėjo, kad BAISU. Pasitraukė už širmos “Nepisamos”.
– O kas jai nutiko? Celiulitas ant veido?
– Ant viso kūno. Išsėtinis. Kažkoks naujas celiulitas. Mobilus.

Dienos dialogas: So let’s do it like they do on the Discovery Channel (N-18)

2009-05-08 | 17:49 | Citatos ir dialogai
08

– Man visada įdomu, koks bernui vaizdas, kai tave tvarko iš nugaros.
– Ble, tu manai bičas dar žiūrinėja tavo celiulitą pisdamas? Taigi jis PISA. Gavo įkišt. Ko dar reik?

Iš šonų man byra lašiniai

05

O aš pasigardžiuodama toliau ryju salotas. Turiu antilašininio kremo, bet negaliu juo pasitepti, nes tingiu palikti savo patalų karalystę. Kažkokie vyriški balsai bando mane guosti, bet jie gi nematė manęs nuogos:

picture-7

Žopos problemos būtų dar px, bet tie lašiniai ant šonų “miau, kaip miela – yra už ko paimti” tai tikrai mane į kapus nuvarys. Bwe, apsivemsiu, nejuokauju. Ir mirsiu savo pačios suvirškintose salotose. Nu, kur tai matyta? Duodu sau du mėnesius tvarkai įvesti. Maksimum tris, nes birželį – egzai ir visokie šūdai, tai vis tiek nebus laiko ekshibicionzmui pliažuose.

cellulite

Vėl išgėriau trilijoną litrų vandens. Tai dabar sveriu DAR daugiau. Už ką Dievas taip mane baudžia? Ką man daryti? Nejaugi mano storumui padės tik gaidys…? Maža to, kad esu baisiai stora, tai dar ir plaukai verkiant reikalauja kirpyklos. O spintos turinys prašosi skubiai būti perkeltas į šiukšlių konteinerį. Kas čia blet per gyvenimas? Nei grožio, nei rūbų, nei proto. Tik kad papai yra, bet ir tie maži.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook