Fungi

2012-02-16 | 13:00 | Bullshitism
16

Butas iš esmės buvo tvarkingas, nieko nepridursi čia. Niekas nesimėto, nerasi jokio lyšno popiergalio. Tačiau dalykai, kurių nepastebėsi plika akimi, gerai įsižiūrėjus, vis tik nedžiugino. Tuos milžiniškus dulkių gumulus juk gali pastebėti tik tada, kai pasilenki rakom, kad surastum pamestas šliopkes. Treniruoklis irgi apdulkėjęs – tubūt niekas nesinaudojo juo kelias savaites. Kaip ir negali pykti. Tačiau netoleruotiną dalyką aptikau, kai pirmą kartą prisipildė milžiniškas kibiras šiukšlių, t. y. maišas, esantis kibire. Kas kart mesdama šiukšles į tą kibirą užuosdavau smarvę – lyg chemijos kokios. Lako gal. Jei nebūtų pasibaigęs mano nagų lako valiklis, manyčiau, kad šiušliadėžėj mėtosi panaudoti, raudoni arba mėlyni, vatos gabalai.

Ne jie tai buvo, oi ne jie. Aną šiukliadėžę, pasirodo, naudojo praktiniais tikslais – grybų auginimui. Grybai labai gerai auga iš panaudotų šlapių kavos pakelių – tų, kuriuos reikia dėti į kavos aparatą. Metų senumo maisto likučiai, tinkamai laikomi šiltnamio sąlygomis, irgi gali duoti neblogų vaisių. Labai gražūs tie vaisiai, o dar ir madingos spalvos – žydrai sidabriniai. Ir dideli kokie! Galėtum iš tokio kieko kepurę pasisiųsti arba sriubos puodą išsivirti.

Bon Appétit.

Apie butus Amsterdame

2011-11-16 | 18:45 | Inner city life
16

Labai čia taupo vietą šitam Amstery. Ir vis tiek žmonės netelpa – chatos lengvai nerasi. Nepakenčiamiausias dalykas turbūt yra siauros laiptinės. Vienos – dar pakenčiamos, kitos infarktą gali įvaryt. Praeitoje chatoje buvusi laiptinė man varė astmos priepuolius, nors tokios problemos kaip ir neturiu. Šitoje chatoje laiptinę pakenčiu.

Sunku pakęst ne tik jų laiptines, bet ir virtuves. Vietos taupymo sumetimais, jos daromos tokios, kad į jas tilptų tik pagrindiniai dalykai. Pvz., koks mažas šaldytuvėlis ir skalbenkė. Vonios kambary jai vietos, aišku, nėra. Virtuvėje retai rasi orkaitę. Nebent mikrobangės tipo orkaitę. Dabar gyvenu didelėje chatoje, kurioje ir virtuvė nemaža, bet vis tiek nėra normalios orkaitės. Ir šiaip pustuštė ji. Čia turbūt dėl to, kad šeimininkas chalastoj ir ne prie gaminimo. Nes aštraus peilio čia irgi nėra.

Dar jie mėgsta taupyt kvadratinius metrus su savo mažais tūlikais ir dušais. Labai madingas variantas – tūlikas ir dušas viename. Tūliko ir dušo neskiria jokia pertvara, užuolaida ar laiptas. Todėl maudynės duše sušlapins ne tik tūliką, bet ir visą patalpą. Dievinu tai tiesiog. Kaip ir dievinu skųstis kiekviena chata, kurioje begyvenčiau.

Bet bendrai paėmus, šie namai – man labai prie širdies. Duodu jiems aštuonetą. Chatos pažymį sudaro šie pagrindiniai punktai: lokacija (ne centras, bet ir ne šiknaskylė), dydis (85 kvadratai dviems žmonėms), jaukumas (jauku didžiojoje chatos dalyje), lovos patogumas (patogi), tūliko/dušo komfortas (srovė gera, bet nervina negražios sienos ir kad šlapia išsimaudžius visur), virtuvės funkcionalumas (neišnaudotos galimybės, turint omeny dydį), švara (t. y. drėgmė, tarakonai, pelės – mačiau pelę vieną kartą), šildymas (man patinka, kai gali prisišildyt iki milijono, dabar ant 23 laikau).

Protected: Kodėl vyrų myžalai smirda labiau nei kitų žmonių?

2011-09-16 | 10:32 | This is the Life
16

This content is password protected. To view it please enter your password below:

Į lovą myžti negražu

2011-01-07 | 16:20 | Inner city life
07

Ką tik persikrausčiau į naują chatą ir jau spėjau joje apsižliumbti. Krč, į lovą reikia lipti kopėčiomis – čia toks archų sprendimas, kad mažajame studio flate būtų daugiau vietos šmutkėms išmėtyti ant žemės.

Šiaip turiu nedidelę aukščio baimę, tai gal dėl to čia man taip nutiko. Nors iš tikrųjų tai – ne aukščio baimė, o kažkokiatais nestabilių sistemų fobija. Negaliu eiti per tiltą, kai pvz., turėklai nėra pakankamai aukšti.

Šįkart mane gąsdino abiejų kojų ant kopėčių pastatymo vienu metu faktas. O rankos turi irgi būt ant kopėčių. Jei nori, gali už pagalvės laikytis – žodžiu, tragedija.

Po pusvalandžio man prasidėjo panikos priepuolis ir ašarų pakalnė. Viena namuose, apsimyšiu tuoj nch. Nulipau po kokių kem minučių, kai nusprendžiau:

GERIAU JAU NUSISUKSIU SPRANDĄ, NEI PRIMYŠIU Į LOVĄ.

O šiaip tai mielas butukas. Patinka man čia. Eisiu parūkysiu su vaizdu į kanalą. Nervus gal nuramins.

Protected: Mūsų bute nėra balkono

2010-11-14 | 18:51 | This is the Life
14

This content is password protected. To view it please enter your password below:

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook