To prenup or not to prenup?

25

Prašome išsakyti savo nuomonę komentarų skiltyje. Mums juk taip rūpi, KĄ MANOTE.

Nu čia toooooooks geras klausimas, kad šakės! Viena vertus, vedybinė sutartis – taip neromantiška. Ir šiaip visa aplinka – darbas, namai ir likusi pasaulio dalis – tokia unromantic, kad dar tą romantiškumą iki minuso davedinėt visokiomis sutartimis – VAPŠIE AKIŲ DRĄSKYMAS MEILEI. Kita vertus, o kas, jei aš kada nors tapsiu milijoniere, kuri turės daug milijonų, o mano vyras prasigers kaip kiaulė paskutinė (kuri bus tinkama nebent Makdonaldo burgerių gamybai atiduoti) ir dar skyrybų paprašys? Kad už pusę mano milijonų varytų pist į Bora Borą savo naujos malalietkos sūkosdūros. Nu naxui, nedaleisčiau tokio nė už ką. Nupurtė net. Geriau mirtis (jo mirtis), bet tik NE TAI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bet ant trečios rankos, tai gal blet žiūrėk, už ko teki/ką vedi? Jei pilnai žmogum nepasitiki ir galvoji, kad milijonus iš tavęs vogs po pem metų, gal neverta tada ir į tą zaksą eit? Ne… čia kvailai gal pasakiau. Apsauga gėdos nedaro… Bet juk aš esu naivus mielas žmogutis.

Naivi ar nelabai, bet esu įsitikinusi, kad aukščiau paminėtos ŽMONIŲ bėdos man negresia. Ir tikrai ne dėl to, kad niekada netapsiu turtinga Beverly Hillso namų šeimininke.

Žodžiu, aš už romantišką meilę ir už tai, kad visi pinigai atitektų man. 😀

P. S. Realybė tai šiaip jau yra tokia: aš galvoju, kad prenupas yra zjbs net didžiausiai meilei esant, bet aš to nedaryčiau, nes paprasčiausiai tingiu durnais popierizmais užsiimti.

P. P. S. Kažodėl nepagalvojau, kad turto dalybos per pusę gali būti ir MAN į naudą. Pfff… nesąmonė. O net jei ir taip, tai man svetimų baksų nereikia – savų iki kaklo. 😀 (tai jau tikriausiai…)

“Nesinervink, vaikas. Viskas gerai. Pirk tašes ir batus, rašyk knygą, sapnuok pigesnius paltukus ir žiūrėk bobiškus serialus.”

2009-03-09 | 14:33 | This is the Life
09

Kol normalios bobos sapnuoja bernus ir vestuves Boba Bora saloje, Evelina regi naujus rūbus, tašes ir batus. Šiandien sapnavau, kad nusipirkau labai gražų raudoną paltą, kuris kainavo tik 19 Lt. Kokia aš buvau laiminga…

Gražų rytą pradėjau nuo naujos “Desperate Housewives” serijos. Labai gera, beje. Joje labai daug išminties. Dievinu, kai filmuose (ir ne tik) moterys papjauna ar kitaip sužaloja savo cheating husbands/boyfriends. Nuotaika iš karto visai dienai pasitaiso. Štai pvz., šioje serijoje moteriškė pasakoja draugams, kad vyras prisipažino jai apie savo AFFAIR:

“He was horrible. He just kept telling me he loves her. She’s the best thing that ever happened to him. He finally understands what love means… I just wanted him to stop talking.”

Lovely! Taip pat šiandien išgirdau vieną labai gyvenimišką citatą. Eddie buvo pakviesta į balių, o kvietime nurodyta – “NENEŠTI DOVANŲ”:

“Does this really mean NO GIFTS? Or it’s like when Gaby says NO GIFTS and she means NO CHEAP GIFTS?”

Ahaha. Va taip ir būna.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook