“Baigiu praregėt iš bado. Jau aiškiai matau, už ką parsiduodu.”

03

img_7713

Rėmuo ėda nugarą.

Part 1. Tašės.

Knisausi šiandien senuose skrynšotuose ir citatose. Radau daug gerų dalykų – galbūt pritaikysiu kur nors kada nors. Bet čiuju, kad ne. Krč, vienoje vietoje kažkas sumalė tokį štai šūdą: “Tau viskas gadina nuotaiką, kas ne taip, kaip tu nori.” Hmmm. O kas čia keisto? Juk taip ir turi būti. Ar man galbūt nuotaiką turėtų gadinti kokia nors nauja tašė, kurios laukiau savaitę, NES JI MAN TAIP PATINKA. Paverkime iš džiaugsmo graudžiai. Nu ir logika pas žmones šiais laikais. “Ką tu su tuo duraku dar kalbi? Tegul perka tašę ir mina nahuj.” Jo.

Part 2. Batai.

Šiandien padariau didžiausią klaidą per ilgą laiko tarpą (± per savaitę). Mokiausi savo šūdinus mokslus ir pagalvojau – “papildomai užsidėsiu kablus, kad mokslas nenueitų veltui ir nusišautų bent vienas triušis iš dviejų (t. y. išmokčiau mokslą arba šiknos kraipymo meną aukštakulniuose)”. O prieš savaitę aš gi susižeidžiau nugarą (ten dabar puikuojasi žalsvai juoda mėlynė ir jaučiu skausmą būdama kai kuriose pozose). Užsidėjui kablus staiga pajutau, kad skausmas paūmėjo. “Px, nusiimsiu ir praeis.” – pamanė sumanioji šio straipsnio autorė. Bet ot ir ne. Nepraėjo. Skausmas užsifiksavo ir mano nugara liko amžiams apsiavusi įsivaizduojamais kablais. Besisukiodama kaip vijurkas išbandžiau visus įmanomus sėdėjimo būdūs – deja, viskas veltui. O liūdniausia, kad neturiu kuo savęs patepti ir manęs niekas nepaguodžia. Dar ta akis… Metu nx aš šitą gyvenimą. “Tu viską gyvenime mėtai aplink, nes negali paimt nulakuotais nagais.”

Part 3. Romantika.

Šiandien mane kankina romantiškos nuotaikos. O tai nereiškia nieko gero. Tai reiškia, kad mokslus atidedam rytdienai. Parašinėčiau daugiau, bet kadangi skauda nugarą ir šiaip noriu miego, Jums teks tenkintis gabalu, kurio axujenumo nesuprasite, nes esate kaimiečiai prakeikti. Nu bet ką padarysi. “Tenka tenkintis tuo, kas pasiekiama.”

Adaptacija provincijai:

Part 4. Miegas.

Einu miegoti. Labanakt. Įdomu, ką šiąnakt susapnuosiu. Tikiuosi, kokį pranašingą sapną.

– Sapnavau, kad esu kirpykloje. Šis sapnas reiškia permainas gyvenime.
– Nuo kada vartotojiškas sapnas reiškia daugiau nei naktinį smegenų spamą?

Create The Definitive Warp Album

2009-03-14 | 20:05 | An Issue to Discuss, Galerija, Muzika
14

Cituoju DJSCENE.LT:

Jau dvidešimt metų praėjo nuo tada, kai pasaulio ausis pasiekė pirmasis “Warp” leidinys, o Šefilde atsidarė įrašų parduotuvė. Šia gražia proga vienas įdomiausių ir svarbiausių elektronikos židinių ne tik rengia gausybę vakarėlių, bet ir ruošia specialią “geriausių hitų” kompiliacią.

Iš ištisos begalybės “Warp” išleistų kūrinių specialioje svetainėje warp20.net visi norintys gali išrinkti savo mėgstamiausius. Klausytojų top 10 “Warp” atstovai sudės su savo dešimtuku, ir rudenį pasirodys dvidešimties kūrinių “bestas”.

Jubiliejinių “Warp” renginių maratonas prasideda jau gegužės 8 ir 9 d. Paryžiuje, vėliau linksmybės tęsis Niujorke, Šefilde, Londone ir Tokijuje…

BALSUOJAM! Šiaip balsuočiau už Boards of Canada – 1969 arba Nightmares on Wax – Les Nuits (šiuo metu jis yra penkioliktoje vietoje). Bet šie kūriniai pakankamai žinomi ir greičiausiai į topą pateks ir be mano pagalbos. Todėl gal reiktų rinktis ką nors mažiau popsovo? Pvz., Jackson and His Computer Band. Nežinau, nežinau… Už ką balsuojat? Hah, kol kas pirmauja Aphex Twin – Windowlicker.

Pabalsavau už “1969”.:)

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook