Blogging about blogging

2009-10-04 | 22:53 | UFB pataria
04
Tavo vardas:
Mandarinė
Dėstyk: *
Kaip išpopuliarinti savo blogą ? pagalvojau, kad Tu turėtum žinot.

Haha! Nesakysiu! O šiaip tai duok skaitytojams tai, ko jie nori – pagrindinė taisyklė. Na, čia daug pasakot reiktų. Ir taip, tu esi teisi – aš žinau, kaip tą padaryti. Bet pirmiausia, turi turėti, ką parodyti. You’ve got to have a talent. O tada jau su tuo ir žaisk. Punktai prasidėtų nuo klausimo, ant kokios platformos yra tavo blogas; postinimo laikas taip pat gali būti svarbus; postinimo dažnumas ir į kokią publiką orientuojies. Na, pasakot tikrai yra ką. Arba užduok konkrečius klausimus komentaruose, arba turėdama daugiau laiko, papasakosiu pati.

Russian women and sex

01

Radau gerą blog’ą APIE MOTERIS RUSES (darau šiokį tokį reasearch apie jas, tai išsigūglino). Tačiau pažįstamas iš Maskvos teigia, jog jame rašomas visiškas bullshit. Bet aš ėmiau skaityti ir netgi pagalvojau – VAJE, DAUG KAS TINKA IR MAN. Nors manyje to rusizmo ir nėra labai daug. Cituoju straipsnį:matryoshka_doll_russia8

And one more remark. Should you make up your mind to give your Russian lover a pretty erotic present, a vibrator for example, before you go on a long trip, be ready to face surprise at the best or even resentment: she will think you do not trust her and mock her bet feelings. A Russian woman accepts only natural sexual tools. You risk facing the same failure to understand, and resentment, if you propose her to participate in an orgy, to invite one more partner to have sex among the three or anything like that, which a Russian woman considers a perversion.

So me. Šioje srityje esu labai padori ir nekenčiu visokių nesamonių. Seni blog’o skaitytotai turėtų atsiminti mano “tik tarp baltų sienų” teoriją, propaguojančią sterilumą, higieną, dušą prieš seksą tam tikrais atvejais (šitoje vietoje gal jau nutilsiu, nes po to gali atsirasti sunkumų GYVENIME) ir panašiai. Mano nuomonė apie pornūchas irgi seniai visiems aiški. Žodžiu, darykit Jūs, ką tik norit, bet man taip daryti – ne lygis (nesakau, kad taip bus amžinai – šito nežinau). Anyway, pasak mano pažįstamo, rusės visai ne tokios, kaip rašo aname blog’e:

“If you ask a Russian lady even an innocent question, like if she thinks sex is important in a marriage, she will feel awkward.” This is absolute bullshit. “If you ask a Russian lady even an innocent question, like if she thinks sex is important in a marriage, she will feel awkward… but, nevertheless, will still agree to that threesome with you and the guy in the clown costume, and won’t ever question the fact you’re turned on by a corn cob in the ass.” That is absolute reality. And Lithuania women are only slightly different, as they tend to prefer augurkai to corn. Just because a woman is cold, doesn’t mean she won’t fuck you within 10 minutes of meeting you. It just means she’s going to pretend she doesn’t want it, doesn’t like it, and lay there like a fucking starfish. Nevertheless, a Lithuanian girl will fuck you faster than it takes a Lithuanian waitress to actually bring you a Goddamned menu.

Dar keli žodžiai prieš miegą: sex sells

2009-08-15 | 05:11 | Naudingi patarimai
15

Aš galvoju, tie mano skaitytojai, kokie jie vis tik yra nuspėjami. Kažkas man čia zyzė ant dienų, kad tipo “ką tu čia gyvenimą viešini, spintą ir pan.”. Bet tik paviešini – iš karto pasipila komentarai. Tam, kad pastebėtum akivaizdžius skaitytojų norus nereikia nė akinių užsidėti. Visi nori įlisti į tavo sielą. Ypač, kai ta siela guli lovoje. Visi nori asmeniškumų. Px, kokių. Bet pageidautina, kad tai būtų kažkas susijusio su mano jau minėta lova, nes “sex sells”. Žodžiu, jeigu norite susirinkti didesnę lopų auditoriją, please follow the following steps:

– Detaliai aprašykite kurį nors savo pasipisimą (pageidautina – nevykusį);

– Būtų malonu ir impressive, jeigu dar ir pridėtumėte kokį daiktinį įrodymą (pvz., 3 cm ilgio b*bio nuotrauką) – kuo DIDESNĖ (ahaha) nesėkmė, tuo daugiau skaitytojų džiūgaus dėl kaimyno nelaimės;

– Nepergyvenkite, jeigu kažkurį savaitgalį taip nieko ir nepatvarkėte – juk visada galite papostinti tiesiog savo nuogos žopos foto (puikiai ir idealiai tinka nuotraukos tiesiai iš webcamo – ūkiška, paprasta, gražu);

– Na, o jeigu jau išties esate šventuolis (t. y. į lovą paparacių nemokamai neįsileidžiate), bet vis tiek norite gerų rezultatų, leiskite žmonėms įlįsti bent jau į Jūsų spintą ar galvą – gerai pagalvojus, ten gi irgi nemažai šūdo yra.

Besikeikiantiems blogeriams – baudos

2009-06-11 | 18:20 | This is the Life
11

Pasirodo, balandžio 23 dieną vyko kažkoks ten forumas pavadinimu “Internetinė lietuvių kalba: iššūkiai, galimybės, perspektyvos”. Aišku, aš apie tai nė neužsiminčiau, jei ten nebūtų paminėtas mano blog’o vardas. Ir jį ištarė ne šiaip koks prašalaitis, o mūsų gerbiamas metų interneto žmogus ( 😀 ), žurnalistas, politikos apžvalgininkas bei bloger’is (manęs niekas neprivers vartoti žodį “tinklaraštininkas”) Artūras Račas. Labai nustebau, kad apie forume aptartas Lietuvėlės problemas niekas nesiteikė man papasakoti, nes lyg ir buvo kam. Bet pasirodo, kad nutylėta sąmoningai, nenorint manęs gąsdinti: “Teoriškai tave net aš galiu paduot į teismą ir tu liktum su krūva baudų.” Bet aišku, aš viską atkapsčiau pati savo mėgstamo “Google” produkto pagalba.

A. Račas pavyzdžiu pateikė keiksmažodžiais prisodrintą ištrauką iš populiaraus tinklaraščio “Maistas Ausims” (www.maistasausims.lt) įrašo. Pranešėjas klausė forume susirinkusiųjų – Žurnalistų etikos inspektoriaus Rimo Gudaičio, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkės Irenos Smetonienės ir kitų – ar pateiktasis tekstas formaliai “yra žiniasklaida, ar ne”.

Man šitoje vietoje kliūna tik vienas dalykas – kodėl kaip pavyzdį pasirinko būtent mano blog’ą? Juk jų yra tiek daug ir dar baisesnių (čia tai grožis ir gėris, palyginus). Su daug tragiškesne lietuvių kalba, tais pačiais keiksmais (kurių vartoju ne tiek jau ir daug), siaubinga skyryba (nekalbant jau apie tuos rašytojėlius, kurie net tarpų nesugeba sudėti teisingai). Na, bet kaip sako Antanas B.: “Džiaukis – Račas skaito tavo blog’ą.” Nu, jo. Ai, ir dar labai įdomu, kokia ištrauka buvo pasirinkta.

“Blog’ai nėra žinių kanalas. Tai – saviraiškos priemonė. Tai – second life’as, o ne žinių atkartojimas tikslesne forma. Aš gi neskaitau Račo triedalų, kurie paremti atseit TIKRĄJA ŽINIA, kurią norėjo ŠMĖKLOS NUO MŪSŲ NUSLĖPTI. Be to, pagrįsta paties vaizduotės sukurta versija apie tiesą.”Lori Pyrstas)

Norėdama likti objektyvi (vaje, kaip žiniasklaidiška) aš apklausiau keletą žmonių.

“Kai kurie metų interneto žmonės smarkiai klysta manydami, jog blog’o forma yra naujas transliuojamų subjektyvių žinių kanalas. O juk tai viso labo – tik saviraiškos forma. Siūlau tokiems žinių transliuotojams kaip Račas grįžti konkuruoti www naujienų sferoje.” Lori Pyrstas)

“Pradės kalbajobai dar pist protą kaip rašyti savo asmeniniame puslapyje? Tai gal dar SMS tegul uždraudžia siųsti be nosinių ir užrašų knygutėse rašyt su kableliais.” (© valstybės tarnautojas, didžėjus, tėvas Antanas B.)

“Kol smarkiai gėriau, įvyko kažkoks slaptas kalbininkų suvažiavimas. Jame buvęs ištikimas Pakso pakalikas, silpnavalis žurnalistinis menkysta rėžė kalbą. Ir rėžė ne šiaip sau, o rėžė iš širdies ir be saiko. Kalboje citavo mano per šimtą kilometrų nutolusią tolimąją mūzą Eveliną. Ar gražu, aš klausiu. Ar gražu?” (© Jonas Jonka)

“Yra dvi stovyklos. Paskaityk popx, kodėl jis nevarė į Loginą – čia visiškai aišku. Tai tegul nemano, jog jų ten erdvė reikštis yra ahujet, o mes nebeturime kur, nes MOL ESAME FILOSOFAI IR NEMĄSTOM APIE VERSLĄ. Nes visi turi ėsti bulves ir mąstyti apie SEO. Racionalai pisa protą humanitarams, nieko neraukia ir nori blog’o formą paversti savo kišene su SEO ir GOOGLE.” Lori Pyrstas)

Šv. Kūrva

2009-06-07 | 01:04 | Šiek tiek info apie mane
07

Nuotraukoje – picture-25Šv. Kūrva prieš prarandant nekaltybę.

Šiandien dar norėčiau pakalbėti apie tai, kaip visiems rūpi skaitomo blogerio asmeninis gyvenimas ir kaip man nedaeina, kodėl taip yra. Labiausiai žmonės mėgsta kibti, žinoma, prie išvaizdos. Nes būtent šioje vietoje, tarp veido ir turinio, jie įžvelgia kažkokias ypatingas sąsajas.

Štai ir prie mano prieštaringai vertinamos išvaizdos vis rūpi kažkam prikibti. Matote, blogerė “kai aš ją išvydau gyvai”, pasirodo, yra tokios geruoliškos išvaizdos, kad jūs nepatikėsite, bet “man net tavo blog’ą nebeįdomu skaityti pasidarė”. Nu, man čia LOL’as totalus. Tada man iškyla klausimas: Jūs kai knygą perkate, tai iš pradžių pasigūglinate autoriaus veidą? Jeigu į klausimą atsakėte “taip”, aš atsipisu ir einu toliau. Jeigu atsakėte “ne”, eikite nachuj patys kuo toliau.

Kitas dalykas: nu, aš atsiprašau, bet TAIP, aš ir esu geruolė, kaip ir Jums pasivaideno. Tik kodėl Jus stebina mano šventumas ir šito blog’o turinys? Juk viskas čia nuostabiai sutampa. Nes tiek mano blog’e, tiek žvilgsnyje – vien tik gėris ir grožis. Ir bažnyčią paminiu, ir vertybių nepamirštu. Keisti tie žmonės. O kaip gi, Jūsų (man labai rūpimu) įsivaizdavimu, turėtų atrodyti šio blog’o autorius?

Po to dar kažkas stebisi, kad vat “tu čia sau akis užsiklijuoji vis”. Aš tą darau ne todėl, kad slėpčiausi ar panašiai. O todėl, kad noriu Jums, mielieji mano skaitytojai, palengvinti autoriaus nuo kūrinio atskirimo procesą. Na, ir dar dėl to, kad noriu, jog mažiau žmonių mane atpažintų, kai aš bėgu Dominikonų gatve be apatinių, sijono, suplyšusiomis pėdkelnėmis, vienoje rankoje laikydama sloiką degtinės, o kitoje – telefoną, kuris yra priverstas klausytis mano šūksnių – “nusibodo lietūs Lietuvoje” ir “neturiu ką apsirengti tokiu oru”.

“Tu ir esi tas niekas, kuris yra VISKAS.”

2009-06-05 | 02:37 | This is the Life
05

picture-34“Login 2009” konferencijos užkulisiai. Kriauklėje rastas nedidelis kiekis narkotinių medžiagų. Įtariamoji – boba kažkokia juoda. (sukos.lt nuotrauka)

Daug nekalbėsiu apie “Loginą”, nes visa mūsų miela blogosfera (nekalbant jau apie Tviterius, Blakes ir Feisbukus) ir taip zyzia vien tik apie tai. Bet šita tendencija tikrai pasibaigs po kokios paros. Tačiau kol dar nesibaigė, reikia gi vargšus Lietuvos interneto/blogosferos ateitimi nesidominčius internautus pradžiuginti kokiu nors akiai mielu šūdu – pvz., mano paruošta apklausa.

Mes čia su drauge vakar kažkaip užsidiskutavome apie nekenčiamus dalykus. Reikia ir su Jumis aptarti šį reikalą. Aš tikrai puikiai suprantu, kad Jūs galbūt nekenčiat viso pasaulio, kaip ir aš. Bet aš turiu omeny ne tą švelnią neapykantą “daunas man vakar nepaskambino – dvesia lai jis greičiau”, o tuos dalykus, kurie mus nervina tiesiog NEREALIAI. Tada mūsų oda staiga pasidaro kaip žąsies, o rankos ima drebėti it epušės lapai. Neretai prireikia ir konsultacijos pas greitosios pagalbos asilus.

Mane šitaip veikia ČEPSĖJIMAS (ir siurbčiojimas). Ble, čia žiauru yra. Purto vien nuo minties. Nepernešu nuo vaikystės šito reiškinio. O ypač kai būna tokia situacija, kad negali užčiaupti žmogaus, nes mol nemandagu. Nu, ir valdaisi sau. Naxui mintyse siunti. Prakeiki. Papildomai dar ir į pragarą porą signalų nusiunti – “paimkite greičiau tą nusidėjelį man iš akių”. Aišku, per ilgai pasitvardęs žmogus gali po to netikėtai imti ir mesti kokią lėkštę į žemę. Bet šukės juk neša laimę, todėl px yra.

Ir šitą nuostabų garsą, žinoma, dažniausiai skleidžia mūsų brangūs naktiniai svirpliai. Na, tie kur naktimis dar ir knarkia – VYRAI. Bet knarkimas nėra taip baisu, nes tokiais atvejais aš arba pradedu žmogų žadinti rėkdama, arba tiesiog elegantiškai perpisu jam per veidą (“netyčia per miegus man čia taip gavosi – atsiprašaaaaau labai labai, zuikeli”). Bet kadangi seniai su vyru nemiegojau, tai kažkaip netgi nėra kur tos agresijos dėti. Paknarktų man dabar kas, tai pasmaugčiau turbūt. Mmm. Ko nepdarysi dėl minutės (žudynių) euforijos.

Trumpam nukreipsiu temą į “zuikelio” sąvoką. O kokie mažybiniai žodžiai dabar madoje? Mano nekenčiamiausi: zuikiai (nes pabuvau jau zuikiu VISIEMS ir taip), saulės (šitas man nepatiko niekada), kašarai (šitas irgi)… Net nežinau, kas zjbs, bet paliubomu reikia vis tiek kažkokį žodį vartoti, kad į vimdančias buities simfonijas įdėti bent kelias gražesnias natas. Vat princesė gal visai nieko būtų. Ar kokia karalaitė. Žodžiu, netraukia manęs prie gyvūnų, bet gyvatė gal ir sueitų.

Grįžtant prie čepsėjimo norėčiau paminėti dar vieną labai svarbų dalyką. Aš pastebėjau, kad patinkančio vyro čėpsėjimas nervina daug mažiau lyginant su šiaip kokio dauno. Man atrodo, tai vadinama MEILE. Taip pat meilė yra tada, kai žmona skalbia vyro kojines ir neužuodžia jų kvapo. Štai pvz., man skalbimo patirti taip ir neteko (tikiuosi, neteks).

Daug čia uždaviau klausimų. Stengiausi, taipinau, o dabar prašau į viską gražiai atsakyti komentaruose bei sudalyvauti apklausoje (dešinėje pusėje).

“Imk ginklą ir einam lupti netikėlių.”

2009-04-21 | 11:02 | This is the Life
21

picture-152

Rašo man šiandien ponas X:

“Tu – galingiausias trendsetteris lietuviškoje blogosferoje. Tuo negali pasigirti nei vienas tavo kolega. Aš tavimi didžiuojuos. Pažiūrėk, kiek mergų tave kopijuoja. Dabar tu turi parašyti apie savo liemenukus, kojines ir triusikus. Na, suasmeninti BLOGą DAR LABIAU ir leisti daugiau į savo miegamajį įlįsti. Reikia porno! Durne tu, gi kurk savo sektą. Priimk po sparnu tave kopijuojančias žiurkes, išmokyk jas koksą uostyt ir bybius skirstyt pagal piniginės storumą. Tapsi įtakinga. O tokie myzeriai tik padės tavo įtaką skleisti. Nejaugi nežinai, kad priešus reikia globoti ir neleisti jiems nuklysti nuo kelio?” picture-161

Renkuosi juodos spalvos apatinį trikotažą. Na, o dėl tų kopijuojančių blogų… Kartais į pletkų boxą gaunu linkų su prierašu “nesėkminga tavo kopija” ir pan. Esu mačius jau apie dešimt skirtingų. Žinoma, mergaičių neplaksiu aikštėje viešai, nes reklamą dedu tik už pinigus. Krč, pašnekėsime vėliau, nes šiandien kėliausi prieš septynias – negaliu mąstyti.

– Zjbs, kad apskritai rašo žmonės.
– Kas čia zajebaus?
– Nieko. Išmoksta kompais dirbti.

Kaip faina, kai tave cituoja arba kaimiečiai man baigia nusibosti

2009-03-12 | 03:46 | Gyvenimo tiesa
12

– Apie ką yra tavo BLOGas? Kas į jį įeina?
– Algirdo Brazausko medžioklės.
– O nx tu jį medžioji?
– …
– Kas?
– Aš jo nemedžioju. Aš rašau kaip JIS medžioja.

Kažkurią čia dieną su vienu kavensku kalbėjomės apie mūsų mielo Lietuvos kaimelio blogus. Savaime suprantama, apžvelgiau juos KAIMO ASPEKTU. Matot, yra labai svarbu, kad BLOGas neatsiduotų provincialumu. Apie visokį ten įrašų dažnumą, lietuviškas raides ir kitokius biesus aš net nekalbu. Taip pat neaptarinėjau draugų BLOGų, nes tai nebūtų objektyvu. Žodžiu, pasišnekėjome mes su tuo gudriuoju politologu Jonu Jonka ir šiandien jo BLOGe aš randu savo citatą:

“Štai Artūrą Račą tikrai galėčiau pavadinti profesionaliu blogeriu. Bet, kaip bebūtų liūdna, senis yra kaimietis.”

Lai tik jis neįsižeidžia. Juolab, kad aš tik visai neseniai nusprendžiau, kad taip yra. Labiausiai man patiko ta vieta, kur Račas pageidauja, kad nuorodą į jo tvarkingąjį tinklaraštį pašalintų grubijanas ADREVIEW. Tolerancijos trūkumas – pirmas požymis, jog esi kaimietis. Aš asmeniškai netoleruoju tūpų žmonių (dauguma kaimiečių, deja, yra būtent tokie), bet stengiuosi to neparodyti. Taigi būnu lyg ir tolerantiška. Tik prašau neįsižeisti, jeigu kaip tik Jūs esate tūpas. Aš tikrai nenorėjau Jūsų įžeisti. Juk aš ir pati nepasižymiu aštriu protu.

Galvoju, galbūt reikėtų kažkada apžvelgti mūsų blogosferą raštu. Bet nežinau, ar verta, nes tą ne vieną kartą darė kiti. Pvz., apie savo BLOGą skaičiau milijoną įvairiausių nuomonių. Va viena paskutinių mano atrastų (šaltinis – blogratis.lt):

“Tai blogas Eleonoros slapyvardžiu pasirašančios moters, kuri nėra debilė boba besmegenė, tačiau ją parodijuodama rizikuoja būti galop ja palaikyta, nes juk ne tapti? Trys-keturi įrašai per dieną alsuoja porno-rožine-spalva, sąmoningai užkutenta lietuvių kalbą myriop, balansuodami ant subtilios ironijos ir visiško bukumo ribos.”

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook