BitchyPedia – Proto Pisikas

2009-03-27 | 01:46 | BitchyPedia
27

Proto pisikai laisvalaikiu mėgsta žmonėms papisti protą. Kaip ir darbo metu. Jie paprastai būna darbštūs juodadarbiai, kurie labiausiai pisa protą būtent apie darbą. Didžiausia stresą jiems kelia nedirbančių žmonių laimė. Kad tą laimę apmažintų, jie pisa jiems protą – “Kodėl tu nedirbi? Ką tu veiki per dienas?” Ačiū Dievui, bedarbiai dabar turi puikų atmazą savo nedarbui pateisinti – “Nedirbu, nes krizė.”

“Darbas – tai savęs durinimas, nuovargio kėlimas. O veikti ką nori – čia ir yra tikrasis GYVENIMAS.”

– O darbo birža – tai išvis kažkokia niekinė organizacija. Kam ji reikalinga? Babkėm plaut?
– Ką aš žinau. Pašalpoms gaut.

Pabandžiau pakalbinti vieną proto pisikų auką (šiuo metu nedirba ir yra tuo patenkinta):

“<…>Ir pagaliau – koks kieno reikalas? Savo namiškius jau išauklėjau. Bet draugai dar vis bando pist protą. Bet aš jiems atsakau nesirinkdama žodžių. Paaiškinu išsamiai, ką veikiu. Priklausomai nuo žmogaus, aišku. Kartais sakau, kad gyvenu labai įdomų ir pilnavertį gyvenimą, kuris mane šiuo metu visiškai patenkina. Paprastai nedetalizuoju. O debilams sakau – rašau verslo planą, imsiu paskolą verslui. Čia tiems, kurie beviltiški. Bet tai jie ir patiki, žinok. Tu gali sakyti, kad rašai knygą ir studijuoji mokslo galimybes užsienyje – esi visiškai užimta. Vos randi laiko nusilakuot nagus. Be to, darbo paieška yra labai rimtas darbas!<…>

Po to įsiterpiau ir aš:

– Bet tokie vargetos, kur mums protus pisa, tai visada ir liks vargetomus, kurie aria ir vaikšto susiraukę.
– Ir niekas jiems nebepadės. Jie – proto pisikai iš principo. Tokia debilizmo sužalotų žmonių prigimtis. Jei tu rasi zjbs darbą, pis protą, ar tu susidorosi. Paskui pis protą, kad tu tiek ar tiek uždirbi. Nes proto pisikams skaičiuot svetimus pinigus yra lytinis malonumas. Ir kad ir kiek tu uždirbtum, visada tau pis protą, kad tu per daug išleidi ir kam tau reikia tos tašės ar tų batų. Ir jiems niekas negali padėt.
– Man tai dar būna papisa protą su blogu – tu gaišti laiką, gadiniesi reputaciją, gadiniesi gyvenimą, o jau tos intrigos…
– Gadini gyvenimą – pagrindinis proto pisiko argumentas. Nes jie nežino, kas tas gyvenimas.
– Būtent.
– Proto pisimas jiems yra gyvibiškai svarbus. Negavę papist proto, ima pist save. Todėl Lietuvoj tiek daug savižudybių.

Dienos citata. Birža.

2009-02-12 | 04:04 | Citatos ir dialogai
12

“Valgau obuoliuką ir mane paguodžia tik darbo biržoje. Neturiu draugų, į ką atsiremti. O ten, kai nueinu, tai sako: STENKITĖS IEŠKOTI DARBO – MES JUMS NIEKUO NEPADĖSIM.”

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook