Noriu permainų ir bus jos.

2014-04-03 | 08:48 | An Issue to Discuss
03

Vakar nuėjau į vieną Vilniaus barą ir pamačiau ten vieną mergą. Screen Shot 2014-04-03 at 08.49.28Su gražiausia pasaulyje plaukų spalva. Plius ji buvo panaši į Chloë Sevigny, tai pradžioj nualpau, o po to maniau, kad nupjausiu jai galvą ir nusinešiu ją namo įsirėminti ir pakabinti virš židinio. Dieve, dieve, tai buvo tikra angelo galva! Lai nepyksta ji ant manęs už žiūrėjimą – čia iš susižavėjimo. Ir lai nepyksta dėl galvos rovimo – nors vis tiek tokie angelai turbūt neskaito, ką čia rašinėju. O jei ir skaito, nu tai atleisk man, gražesnės nei Chloë Sevigny plaukų spalvos savininke! Atiduok galvą geriau! Miau.

Taigi, pamiegojau su plaukų šviesinimo mintimi ir mano norai nepasikeitė – noriu šviesintis plaukus. Visada buvau didelė plaukų kankinimo priešininkė, todėl pati juos pašviesinu tik vos vos, visokiais šampūnais ir „John Frieda“ šūdais. Bet štai atėjo metas, kai noriu su plaukais pasmurtauti rimčiau. Na ir kas čia tokio? Juk plaukai – ne kokia tatuiruotė. Nors ir naujos tattoo idėja jau po biškį gimdosi. Tai būtų ketvirta mano tattoo ir pati didžiausia. Norėčiau ją pasidaryti pas kokį nors Thai teptukų meistrą, kur daro skausmingai, kad jau tikrai pajaustum, jog tattoo daraisi, o ne šiaip tigriukas drąsko tave.

733d7b321a5ffa5716ce0308b6f0b588

Jau parašiau kirpėjui.

Noriu, noriu, noriu

2009-06-21 | 20:51 | Batai, tašės & more
21

Noriu žiedo su dideliu žaliu akmeniu. Jau zirziu apie tai nežinau kiek laiko. Pernai per gimtadienį man pasisekė ir aš gavau žalią segę. Bet žiedo man trūksta vis tiek. Gražaus ir ne už milijoną (arba už milijoną, bet ne už savo). O labiausiai norėčiau auskarų su smaragdais kaip pas Angeliną.

angelina-jolie-emerald-earrings-and-ringsegė

Mielai priglausčiau ir tokį. Buvo ir pas mus labai panašus CK apie 200 Lt (gal truputį daugiau). Tik man nelabai patinka, kad jis – auksinės spalvos. Nes aš paprastai nešioju juodos ir/arba sidabro spalvos papuošalus (auskarai, žiedai, karoliai ir pan.). Tačiau mano mėgstamiausias sidabrinis žiedas su juodu akmeniu jau nebe pas mane. 🙂 Va irgi neblogas. Galvoju, kad reikės paimti bent jau tokį ar tokį. Kažin, kaip ten su dydžiais. Na, bet jei netiks, tai nors nebus gaila šaibų.

Trumpas klausimėlis apie homewreckinimą*

2009-06-06 | 22:04 | An Issue to Discuss
06

Žymiausia pasaulyje homewreckerė vaidina auką savo aukos glėbyje.

Dabar paskaičiau internetą ir jame rašo, kad bobos, pisančios užimtus diedus yra ne kas kita, o whores! Kokia nesąmonė. Melas! O kaip manote Jūs?

*Home wrecker – someone who sleeps with another and knows that other has a boyfriend/girlfriend and doesn’t give a shit. Thusly, risking to wreck the relationship. (šaltinis – www.urbandictionary.com)

“Jei pergyvensiu šitą nesėkmę, pradėsiu su katalikais varinėti į Kryžių kalną.”

2009-05-27 | 15:54 | Gyvenimo tiesa
27

papai

UFB papai iš nugaros.

Laukan buvau išlėkus tik trumpam, bet man užteko laiko pagalvoti apie daugybę svarbių dalykų: gyvenimą, sveikatą, šeimą, seimą, neramumus Kambodžoje, vaikų kaimus Šeškinėje… Tačiau Angelinai rūpimos problemos manęs kažkaip per daug nejaudina. Užtat mane rimtai neramina du konkretūs klausimai:

1) Kokie papai yra laikomi mažais, o kokie – jau vidutinio dydžio? Klausiu ne šiaip sau, nes pastaruoju metu man teko girdėti, jog mano papai viršija “mažų papų” tūrio normas (o aš lyg ir galvojau priešingai). Man reikia būtinai žinoti atsakymą į šį klausimą, nes ką gi aš darysiu, jeigu manęs koks bachūras paklaus – “tavo papai – maži ar dideli?”. O meluoti juk nesinori…
2) Jau seniau su protingais žmonėm man yra tekę aptarti sekso pasiūlymų temą. Buvo nuspręsta, jog vyrai negali sakyti moterims – “Davai pasidulkinam ryt, ką?”. O moterys? Ar gali?

P.S. Jūs tik pažiūrėkite, ką jie padarė mano senajam rūžavam BLOGui. ;(

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook