Laiškai iš pragaro

2009-07-01 | 03:05 | Šiek tiek info apie mane
01

Nu blia, ką daryti, kai yra labai labai blogai, bet nieko negali pakeisti? O jeigu nieko negali pakeisti, tai kam dėl to iš viso parintis? Bet vis tiek pariniesi, nes juk durnas žmogus esi. Man jau nosį skauda nuo snarglių. Ir širdis silpna plyšta į gabalus. Klijuoju puzzle širdies lašais. Pašoku, kai suskamba telefonas. Iš nevilties išlyginau krūvą drabužių. Sugebėjau užsirašyti į kirpyklą.

Man patinka vasarą dienos metu gerti lauko kavinėse. Rytoj mano blog’ui sukanka vieneri metai. Dar tiek nedaug. Šiemet kol kas maudžiausi tik duše. Dar nebuvau užsidėjusi naujo maudymuko. Noriu degintis prie baseino ir gerti kokteilius. Septynis maždaug. Bet mano sėkmingas skaičius yra šešiolika, todėl reikėtų apsvarstyti KARTELĖS PAKĖLIMO variantą. Pažadinkite mane vienuoliktą.

Pastebėjau dar vieną kaimiečių mąstyme egzistuojantį šūdą. Šis šūdas vadinasi “Ką žmonės pagalvos?”. Negaliu jo pakęsti. Nes kai bandau save gelbėti, man paaiškina, kad čia “amoraliai tu elgiesi – ką žmonės pagalvos, vaikeli?”. Maždaug “Tu gal geriau paverk dar, bo per gerai atrodai kažkaip. Nepakankamai patinusi. Ir vapšie, kur tavo sąžinė, a? KĄ ŽMONĖS PAGALVOS???”

Kalbant apie išvaizdą, I can not look any Ammier.

Krč, tęsiu filmų peržiūrą. Ir prašom laikyti kumščius. Prašau labai labai labai.

Pusiau naujas trendas – drankoreksija

2009-02-24 | 05:08 | An Issue to Discuss
24

Bulimija ir anoreksija yra soooooo yesterday. Dabar madingos mergaitės kūdinasi Amy Winehouse inspired būdais – drankoreksija. T. y. alkį malšiną alkoholiu. Šiaip visai veiksmingas būdas. Pastebiu ant savęs savaitgaliais. Tik gaila, kad man pats alkoholis gana sunkiai lenda.

Dar ir priaugau du kilus kažkada čia neseniai. Gal jau ir nukrito – velnias žino, nes atrodau kaip visada. Čia gal jau kokie senatviniai kilogramai pradeda lįsti? Arba gal protingėjant su amžiumi ir smegenėlės pasunkėja?

Kodėl aš išvis prašnekau apie tą drankoreksiją? Ne, ne tik dėl to, kad man patinka jos pavadinimas. Tiesiog mane žiauriai prajuokino viena knyga, kurią netyčia šiandien užtikau. Jaučiu, jos autorius rašydamas savo vyno šedevrą dar nebuvo girdėjęs apie šį jaunimo prikolą.

“Vyno mėgėjai dažniausiai būna sveikesni ir gyvena ilgiau.” Krč… Hahaha. Kaip vertinate šitą reiškinį?

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook