Labos. Eikit valgyt.

2009-04-06 | 03:38 | Citatos ir dialogai
06

“Reikia darytis niam niam. Nes jei lūšiu alkanas, atsibusiu piktas. Pagamink man ką nors. Aš ėsiu, o tu sėdėsi ir žiūrėsi, dukryte mylimoji.”

“Tu neklausai. Atsiduosiu tave į kalaičių pensionatą. Ten tau uždės nekaltybės diržą. Tada galėsi maivytis.”

Laiškas: kada bernas tave myli, o kada nori tik į lovą nusitempt?

31

Labai faina, miela ir netgi kažkiek malonu, kad pastaruoju metu daugėja laiškų, kuriuose prašote mano patarimų. Aišku, aš niekada negalėjau pasigirti dideliu smegenų vingių skaičiumi, tačiau netikėtų kelio posūkių mano (tuščiame kaip vodkės butelys sekmadienio rytą) gyvenime netrūko niekada. Labai tikiuosi, kad tie praeities patyrimai padės man atsakyti į šį laišką:

Evelina, kaip atskirt, kada bernas tave myli, o kada tik nori nusitempti į lovą? Ta prasme, aš jam neduodu (NEIMU, tik kūrvos duoda) ir kol kas nežadu, bet kaip žinot, ar tik dėl to su tavim būna. Šiaip visi bičai yra vienodi ir seksas jiems – vos ne pirmoje vietoje. Bet būtų neblogai, jeigu priedo jie dar ir mylėtų tave.

Jeigu tu esi kvaila negraži stora kaimietė, tuomet neabejoju, kad to vaikino ketinimai tokie ir yra, kaip tu įtari. Ar net blogesni. Nes kas gi norėtų draugauti ir viešumoje rodytis SU TOKIA? Bet grečiausiai tu tokia nesi, todėl apsvarstykime ir kitas galimybes.

Visų pirma, man iškilo klausimas, kas Jus su tuo ponaičiu sieja? Jeigu esi padori mergina, neturėtum su juo išvis į lovą gult, kol oficialiai nepradėsite draugauti (hahaha). Kitas dalykas – seksas iš tikrųjų ir yra kaip minimum vienoje iš prizinių vietų pagal svarbą santykiuose. Ne tik vyrams, bet ir moterims. Pati pagalvok: jeigu laikysime, kad pirmoje vietoje yra taip vadinamas vidinis grožis (whatever that means), tai seksas eis iš karto po jo, nes “tai yra vienintelis būdas atsidurti kaip įmanoma arčiau to vidinio grožio.” Tokie jau tie logikos dėsniai.

“Jeigu seksas – blogas, jokie kiti (kad ir svarbesni) dalykai santykių tikrai neišgelbės.”

Būtent dėl to jis yra svarbesnis netgi už protą. Nes su kvailiais įmanoma kęsti santykius bent jau tam tikrą laiką, o štai su tragiškais lovoje – nė minutės.

“Tas pats tinka ir mergoms. Su durnom, aišku, yra lengviau, bet jos greitai atsibosta. Žodziu, ideali moteris turi būti graži, gera lovoj ir protinga.”

Grįžtant prie temos, norėčiau paminėti dar vieną smulkmenėlę. Jeigu bachūras ilgai su tavim tąsosi, tai gal visgi ne tik dulkint tave nori (tikėkimės)? Nes žinai, šiais laikais vyrai yra per daug išpindėję, kad taip gaištų savo brangų laiką ir lakstytų boboms iš paskos su puokšte gėlių. Lietuvoje gi ant kiekvieno kampo pilna nemokamų kekšių lizdų. O šiaip tai ketinimai dažniausiai neblogai matosi iš elgesio. Paklausk draugių nuomonės. Tos pletkininkės visada viską mato. Jos turėtų geriau nei tu nutuokti, ant kiek rimti jo galo ketinimai.

“Nė velnio nesimato, jei ne iš tos pusės užpiltom akim žiūri.”

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook