I’m caught in the grip of the city… Madness.

2009-08-24 | 16:03 | This is the Life
24

Mano širdį neramina vienas klausimas – ar pakankamai įdėmiai Jūs, mano mielos bjaurybės, skaitote šį blog’ą? Turiu įtarimų, kad tik permetat akimis kaip žiopliai ir į nieką neįsiskaitot. Taip praleisdami visą įdomumą ir dviprasmybėse paslėptus pletkus. Kaip Jūs nesuprantate – čia gi menas, literatūra ir… panašiai. Todėl siūlau visiems skubiai praeiti literatūros teorijos kursą. Pamenu, dėstė man tokia Čiočė (nerašau pilnos pavardės, kad neišsigūglintų) apie atidų skaitymą. Buvo neįdomu, nes čakros pas ją – kažkokios pernelyg atvertos kaip dėstytojai (filosofavimai ir religinė tematika kiekviename sakinyje, haremo kelnės, medinės apyrankės etc.).

Na, žodžiu, kaip visada nukrypau nuo temos per kilometrą. O norėjau pasakyti, jog vakar paaiškėjo, kad vis tik NE VISI SKAITO NEATIDŽIAI. Patyrę ir neblogai mokantys blefuoti lošėjai ilgai ir nuobodžiai stebi, kokie skaičiai iškrenta ruletėje. Kazino darbuotojai ir krupjė ima nekantrauti ir sukti ratus aplink salę – kas čia dabar bus, kas čia dabar bus. Išsitraukia cigaretę, kad nuramintų nervus ir galėtų toliau vesti lošimą. Po pavykusios partijos iš laimės apsvaigsta galva ir Aleksejui Ivanovičiui norisi sužaisti dar kartelį. Aišku, visada yra rizika tapti benamiu, bet dėl šampano finale galima ir pasiaukoti. Kita vertus, degtinė viename iš Londono parkų, kai oro temperatūra siekia 28, sueina irgi visai neblogai.

O realiai, tai šitas postas buvo apie tai, kad Jūs turite daugiau laiko praleisti mano blog’e, taip gerindami mano statistiką.

P.S. Mano mėgstamiausias žaidimas – DURNIUS. Bet su durniais aš nežaidžiu. 🙂 Ir dar aš nekenčiu POKERIO.

P.P.S. Draugas būrėjas sakė, kad kortose aš esu čirvų dama.

Nyžajsk jausmajs, ponial

2009-05-10 | 00:43 | Gyvenimo tiesa
10

Jau nuo neatmenamų Bizantijos imperijos laikų žmonėms, gyvuliams, žemės kirminams ir kitiems mūsų planetos gyventojams buvo gerai žinoma, kad neištikimybė – negeras dalykas. Tačiau apie tai, kaip reikėtų traktuoti neištikimųjų bendrininkus (t. y. tuos, kurie nieko neišduoda, bet šoka jonvabalių meilės šokį su įkalintaisiais santykių narve) pradėta kalbėti tik 1487 metais, inkvizitorių vadovėlyje “Raganų kūjis”. Knygoje kalbama apie žmones, mėgstančius daužyti/valdyti kitų žmonių likimus. Anuomet juos vadindavo eretikais, nes jie atseit tikėdavo ne tomis vertybėmis, kuriomis reikia. Tuo metu valdingumas ir pislumas dar nebuvo laikomi dorybe. Žmonės labiau vertino kilnumą, atsidavimą bei saviapgaulę. Turgavietėse buvusios prostitutės prekiaudavo nekaltybės diržais. Pasak naujausių “Dabartinės lietuvių kalbos žodyno” leidimų, dabar tokios moterys vadinamos raganomis, o vyrai – donžuanais (rečiau – alfonsais). Šiais laikais jų nėra tiek jau daug. Raganos ir donžuanai gimsta kiekvieno amžiaus 87-aisiais metais. Toks skaičius pragaro valdovų pasirinktas neatsitiktinai. Būtent 87-aisiais Lietuvą ištiko krikštas (1387) ir pirmą kartą buvo išspausdintas minėtasis “Raganų kūjis” (1487). Taigi šiuolaikinių pabaisų gimimo liudijimuose galima rasti skaičių “1987” (būtinai patikrinkite savo “Facebooko” draugų skiltį “info”).

Apie juos neseniai rašė netgi The New York Times – “they’re getting off on power”, o štai Vakaro Žinios liūdnai pranešė, kad “demonai degtinę geria dažniau nei kitų visuomenės sluoksnių respondentai”. Statistikos duomenimis, raganos kartą per porą metų mėgsta pažiūrėti į svetimus bernus. Tačiau kai šie atsilaisvina, raganų interesas sumažėja iki nulio. Kaip rodo Adomo, Ievos ir Evelinos patirtis, uždraustas vaisius – daug skanesnis. Tačiau inkvizitoriai (g. 1981) nenori girdėti jokių pasiaiškinimų. Šią patologiją turinčius žmones jie teisia viešai Katedros aikštėje ir spaudoje vadina geimeriais (mėgstamiausias žaidimas – “Playing with Fire”). Nors žurnale “Psichologija TAU” teigiama, jog žaisti jausmais mėgsta abi priešingos stovyklos.


Mergaitė (spėjama, auganti ragana) ir vyras žaidžia kroketą.

Kita vertus, niekas niekuomet nepyktų dėl kažkokių ten žaidimų. Bet esmė yra tame, kad žaidėjai net ir dalyvaudami žaidime sąmoningai, prieš žaidimą pamiršta susitarti dėl taisyklių. Net ne dėl taisyklių. Kokios gali būti taisyklės, kai vienas prieš lošdamas partiją varo į “Žaislų planetą”, o kitas – į golfo aištelę?

Mergaitė ir vyras žaidžia kroketą po “Monopolio” partijos.

Jau daugelį metų bene populiariausias pasirinkimas žaislų parduotuvėse – ne itin romantiškas stalo žaidimas “Monopolis”. Jame viskas sukasi vien tik apie pinigus, butus Vilniaus, Londono, Berlyno, Niujorko ar kito didmiesčio geriausiuose rajonuose ir pan. O štai nedidelei daliai damų kažkodėl patinka elegantiškesni sprendimai. Pvz., kroketas. Nuotraukose matyti, kaip reikia žaisti šį žaidimą. Akivaizdu, jog žodis “flamingas” etimologiškai yra glaustai susijęs su žodžiu “falas”. Statistikos departamento duomenimis, ištekėti besiruošiančios moterys renkasi dar neįprastesnį variantą – taip vadinamąjį “bridal camp” (google it). Ten jos žaidžia kareivėlius.

I’m done. O Jūs čia galit sau  ir toliau pramogauti. Nors ir NAMUS sužaiskite. Tuo tarpu aš dar kartelį pabandysiu atsipjauti pernai užšaldyto literatūros mokslo pyrago gabaliuką. Nesąmonių fone:

Žiauriai užšalęs. Man atrodo, tuoj sulūš peilis. O aš taip ir liksiu alkana.

picture-19

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook