Kaip faina, kai tave cituoja arba kaimiečiai man baigia nusibosti

2009-03-12 | 03:46 | Gyvenimo tiesa
12

– Apie ką yra tavo BLOGas? Kas į jį įeina?
– Algirdo Brazausko medžioklės.
– O nx tu jį medžioji?
– …
– Kas?
– Aš jo nemedžioju. Aš rašau kaip JIS medžioja.

Kažkurią čia dieną su vienu kavensku kalbėjomės apie mūsų mielo Lietuvos kaimelio blogus. Savaime suprantama, apžvelgiau juos KAIMO ASPEKTU. Matot, yra labai svarbu, kad BLOGas neatsiduotų provincialumu. Apie visokį ten įrašų dažnumą, lietuviškas raides ir kitokius biesus aš net nekalbu. Taip pat neaptarinėjau draugų BLOGų, nes tai nebūtų objektyvu. Žodžiu, pasišnekėjome mes su tuo gudriuoju politologu Jonu Jonka ir šiandien jo BLOGe aš randu savo citatą:

“Štai Artūrą Račą tikrai galėčiau pavadinti profesionaliu blogeriu. Bet, kaip bebūtų liūdna, senis yra kaimietis.”

Lai tik jis neįsižeidžia. Juolab, kad aš tik visai neseniai nusprendžiau, kad taip yra. Labiausiai man patiko ta vieta, kur Račas pageidauja, kad nuorodą į jo tvarkingąjį tinklaraštį pašalintų grubijanas ADREVIEW. Tolerancijos trūkumas – pirmas požymis, jog esi kaimietis. Aš asmeniškai netoleruoju tūpų žmonių (dauguma kaimiečių, deja, yra būtent tokie), bet stengiuosi to neparodyti. Taigi būnu lyg ir tolerantiška. Tik prašau neįsižeisti, jeigu kaip tik Jūs esate tūpas. Aš tikrai nenorėjau Jūsų įžeisti. Juk aš ir pati nepasižymiu aštriu protu.

Galvoju, galbūt reikėtų kažkada apžvelgti mūsų blogosferą raštu. Bet nežinau, ar verta, nes tą ne vieną kartą darė kiti. Pvz., apie savo BLOGą skaičiau milijoną įvairiausių nuomonių. Va viena paskutinių mano atrastų (šaltinis – blogratis.lt):

“Tai blogas Eleonoros slapyvardžiu pasirašančios moters, kuri nėra debilė boba besmegenė, tačiau ją parodijuodama rizikuoja būti galop ja palaikyta, nes juk ne tapti? Trys-keturi įrašai per dieną alsuoja porno-rožine-spalva, sąmoningai užkutenta lietuvių kalbą myriop, balansuodami ant subtilios ironijos ir visiško bukumo ribos.”

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook