Aš myliu daiktus (ir vyrus)

2009-05-27 | 02:23 | Šiek tiek info apie mane
27

bataisortaiKas gali būti blogiau už keturias valandas apsipirkinėjimo pramogų sostinėje “Akropolis”? Blogiau yra nebent BEVAISĖS ten praleistos valandos. Tačiau aš ne iš tų žmonių (kaip pvz., mano mama), kuriems niekas niekada nei tinka, nei patinka. Man asmeniškai tinka beveik VISKAS (tik babkių duokite). Todėl aš niekada negrįžtu namo tuščiomis (window shoppingo nelabai praktikuoju). Aš myliu daiktus. O jie myli mane. Jie visuomet nuo vitrinos taip į mane žiūri. Lyg vaikai iš globos namų į per Kalėdas užsukusią Zvonkę – jie ieško šeimininko. T. y. motinos.

So I bought the nicest pair of shoes today, some cotton shorts, a few books and some unnecessary stuff that I’ll never use (like eye shadows). Bet svarbiausia, kad batų nugara primena mano svajonių batų nugarą. Iš ten jie atrodo kaip kablai, nors yra tik vargani wannabe kablai – platformos. Bet man (kaip heels pradžiamokslei) būtent to ir reikėjo. Labai džiaugiuosi, kad šįkart nepirkau avalynės internetu, nes būčiau ėmusi vienu dydžiu didesnius. O po šiandienos šimto išmatuotų porų galutinai įsitikinau, kad imant batus su kablais/platformomis VISADA grindysreikia imti mažesnius (nežinau, gal normaliems žmonėms ir kitaip). Vienus kažkokius matavausi, tai vapšie prireikė trim šešto. Aišku, gyvenime pasitaiko ir visai prakeiktų batų. Pvz., vieni (labai labai gražūs), mažesnio dydžio, man neužsisegė per aukštą pakilimą, o štai didesni jau buvo per dideli. What a pity. Taip pat man nepavyko rasti kojinių, kokių norėjau. Tai nepirkau jokių. Neradau ir juodos bikinio apačios (turiu tik viršų, bo apačią kažkur praganiala). Nes pyderai arba parduoda visą maudymuką, arba uždeda šone savo kvailos firmos ženklą (kokį nors “Adidas” ar “Speedo”). Kartais dar kokių gėlių pripaišo.

Ir toliau ant grindų kraunu knygeles. Nes lentynose nebėra vietos. O papildomų nėra ne tik kam pakabinti, bet ir kam atvežti. Mūsų šeima visada pasižymėjo rankyčių neturėjimu. Viskas pavargau.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook